Şimdi Ara

Kızlarla konuşurken elim ayağım dolanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
4.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kızlarla konusurken ne diyecegimi bilmiyorum ne yapıcam bilmiyorum. Zatem hıc kız arkadasım yok ama eski tanıdıklarla felan konusurken de oluyor
    Basıma geleni anlatayım okulun ilk günü kantinde sıradaydım o sırada eski sınıftan bi kız benı gördü napıyosun dedi gülerek ben de dedim hiç napıyım oturuyorum kaynar sular dokuldu basımdan kız ne diyo bu mal diyerek gitti .
    Sonra geçen perşembe bizim sınıftan olmayan kız kalem istedi verdim iki ders sonra geri getirdi çok tesekkur ederim dedim

Yanımdaki arkadaşlar gülme krizine girdi ben yine kıpkırmızı oldum bildigin cringe bi olay kız için sonr arkadaşlar bana dürzü deyip dalga gecti bende sinirden gülme krizine girdim.

Beyler ne yapıcam sosyal fobimde var üniversitede yaşatmazlar beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dürzü ol.

• takam kafana

• Ulan güldürdün

• dünyanın en güzel kızı da olsa takma altı üstü kadın ne olur ki bende öyleydim zamanında şimdi kim takar kadın erkek rahat olacaksın bayanlar kırılgan canlılar değil .
  • Bütün sınıfa salso çek
  • Neden yüzün kızarıyor. Kız sana ahlaksız tehlifte mi bulundu ? Şimdi şunu kafana sok bir anla aynı sınıfta mahallde apartmanda bir arada yaşamakta olduğum kişiler ablan abin bacın kardeşin başka duygulara kapılma

• ulan bu cringe kelimesini nerden öğrendiniz son 1 haftadır abartısız 10 oldu karşıma çıkıyor.

• Kız senin kalemini alıyor sen teşekkür ediyosun

• Kendinden üstün görüyorsun kızları ve özgüvenin düşük bunları geliştirmeye bak bütün sorunların çözülecek

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Kız senin kalemini alıyor sen teşekkür ediyosun

Aga işte napayım o an beynimi kontrol edemiyorum. Cocukluktan beri Menzil köyünde yetiştim . kızlardan uzaktım şimdi sehirde zorlanıyorum

• Yine bir dürzü

• Neden utaniyorsun ki usta? Sakin ve doğal ol.zaten sakin olunca diyalog kendiliğinden geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Neden utaniyorsun ki usta? Sakin ve doğal ol.zaten sakin olunca diyalog kendiliğinden geliyor.

aga ne bilim ya içimden diyorum sakin ol diye ama karnım ağrıyo heyecandan

• Süper ya "kız kalemi geri getirdi çok teşekkür ederim dedim."

• quote:

Orijinalden alıntı: Achambo

Süper ya "kız kalemi geri getirdi çok teşekkür ederim dedim."

Nesi süper hocam ya aklıma geldikçe yerin dibine giriyorum olayın yaşandıgı gün duşta 1 saat agladım

• Karıya git rahatlarsın.

• konuşma o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

Konuşamıyorsan ağırdan sat kendini. Sanki coolmussun da onun için cevap vermiyomussun gibi. Yada kafa hareketiyle teşekküre falan cevap verebilirsin.

Hocam o zaman da dürzü diyip tiye alıyolar gururuma dokunuyor

• Bende konuşurken çok sert oluyorum iş yerinde ki satışçı ve muhasebede ki kızlar satın almacı kızlar falan benden fena korkuyorlar diğer arkadaş bunları yanlış yapsa bile yavşamak için alıştırmış kızlar bildiğin süzme.. o eleman 2 hafta izine gitti döndü kızlar sevinçten öldü. satın almacı satın almayı bilmez muhasebeci tam bir mal adam elinde ödendi belgesi ile gelir kime ödemiş der onaylamaz bana da onaylatmamı isteyen muhasebecinin bir üstünde ki kız diyorum x istedi onaylamanı elinde dekont var tutar doğru bu hala salak salak sorular soruyor en son telefonu masaya koydum duyacağı şekilde mal mıdır nedir adamın elinde dekont var hala kime ödemiş diye soruyor dedim müşteriye sordum dekontu gösterdi adam nereden bilsin tekrar aldım teli bu hemen dekont olduğunu bilmiyordum yanlış anlamışım onaylıyorum falan diye geri vitese geçti kapattı. sonra satın almacı ayrı bir mal satın alma numarası başka gelen ürünler başka . lisans yollar rar dosyasının içi başka dosya adı başka içindeki ürün başka. dış ticarette ki mal arar nasıl yapıyorduk faturada bedelsizi bana sorar. carici arar hangi fatura iptal edilebiliyordu diye sorar. bende hiç birinin işini yapmam mailleri yönlendirir dururum herkes birbirine iletir bende kendi kendime bu şirket işleri nasıl işletiyor diye düşünürüm yemin ederim muhasebe falan hikaye içerdekiler evrak işlemekten başka bir işten çaktıkları yok başka firma hallediyor her şeyi bizimkilerde cari hesap uzmanı bilmem muhasebe profesörü .. eline 2 taksi fişi versem para üstü veremez ama cari hesapçı işte şimdi diyecekler o zaman sen yap kardeş ben böyle mal olduklarını bilsem oralara başvururdum zaten şu ingilizceyi halledeyim bakıcam gerçi bunların ingilizce bildiğinide sanmıyorum çinden adamlar geliyor fatih terim gibi konuşuyorlar o kadar ingilizceyi bende konuşuyorum biraz ilerleteyim halledicem inş kısaca kendinizi geliştirin kızların çoğu hak etmediği pozisyonlarda çalışıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.