Şimdi Ara

KIZLARLA KAFAYI BOZMUŞ OLANLARA ÇOK ÖNEMLİ TAVSİYE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bakın önce şunu anlayın herşey bilinç altında yatıyor buna inanın yada inanmayın emin olun bu devran böyle işliyor her konuda . Siz kız arkadaşın olmasını tipe ve paraya bağlarsanız bu sizin kendi realitenizde yarattıgınız bi inanç sistemidir ve hayatınızda bu inanç sistemini siz inandıgınız müddetçe deneyim olarak yaşamaya muhtaçsınız çünkü bunun böyle olmasını siz istediniz. Bakın arkadaşlar her insan mükemmel potansiyellere sahiptir fakat yüzeysel oluşturdugumuz öğrendiğimiz kavramlar bu potansiyeli örtüyor ve başarımızı engelliyor. Bu emin olun böyle insanlar diyor adamdaki tipe bak yanında k kıza bak parasıda yok e ben şöyleyim işte böyleyim neden benim kız arkadaşım yok felan filan çok duymuşssunuzdur. Öte yandan günde 80 liraya 12 saat çalışıp hayatın çok zor olduguna inan birileri varken günde binlerce lirayı oturdugu yerden kazanan var fark nerde hayata bakış açınız sizin realitenizi oluşturuyor. Kendinizi küçümsemeyin bırakın artık yakınmayı bırakın artık sorunu siz yaratıyorsanız aynı şekilde sorunun cevabıda sizde yakınmayı bırakın.. Yok alfa erkek yok şu bu bunlar palavra siz kızlara meta gözüyle bakarsanız emin olun hiç birşey kazanamassınız önce kendinizi sevin sonra başkaları sizi sevecektir. kendinize saygınız yoksa siz isterseniz milyarder olun tek yapabileceğiniz kızların size para gözüyle bakması en ufak şeyinize arkanızdan vurması. KENDİNİZİ SEVİN VE YAKINMAYI BİR AN ÖNCE BIRAKIN. kimsenin aklına gelmeyen sır burda hayata bakış açınızı değiştirin düşüncelerinizi değiştirin çevresel faktörlerde sizinle değişecektir. İsteye inanır isteyen inanmaz. Ha bide şu var siz eğer kendinize gerçekten güvenmiyorsanız bir kızla mesajlaştıgınızda yada yüzyüze konuştugunuzda istediginiz palavrayı sallayın zaten hareketleriniz ezikliğinizi ele verecektir buda yine bilinç altının farkında olmadan yaptıgı davranışlardır

• ok boomer
  • Sana diyo@YigitErkin20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay hiçbir zaman para olmadı
  • EK OLARAK: Arkadaşlar bakın bir çocuğa küçükken ailesi sen kimsin sen başaramassın sen bölesin diye alaylayıcı tavırda yaklaşırsa o çocuk buna inanır ve yapacagı girişeceği tüm olaylarda başaramam ben kimim ki ohoo benden çok daha zeki insanlar var yanılgısına kapılır ve bunu fark etmeden hayatında sürekli deneyimler. Arkadaşlar bakın ben diyorum ki şuan çevrenizde başarıya ulaşmış zeki diye lanse edilmiş insanlardan potansiyel olarak hiç bir farkınız yok onlar sadece kendilerini sınırlayan düşüncelerin farkındalar ve yapmaktan korkmuyorlar. hepinizde var bu güç yeterki kendinizi küçük görmeyi bırakın farklı düşünebilin. Yada alıştıgınız bu hayata ölene dek devam edin
  • Gene bomboş bir saçma sapan motivasyon yazısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum

Düşüncelerin çok doğru fakat boşuna yazdın buraya

DH Konu dışı bir çöplüktür ve bataklıktır burada seni anlayacak kişi sayısı çok az
  • dostum insanlar sürü psikolojisinden kaybediyor acaba birşeyler varmıdır farklı birşeyler varmıdır diye soramıyor ve topluluk neyse oda aynı toplulukta bir birey oluyor topluluktan ayrılan kimdir biliyormusun topluluktan farklı düşünebilendir. BU kız konusu sadece bahane her konuda
  • Biraz açayım.Para tamamıyla soyuttur.Yani hiçbir noktada benliğimizle ilişki içerisinde olmayıp korku,sevgi gibi vektörlerde rolü bulunmamaktadır.Para tamamıyla semboldür,tokendir.Temsil bile değildir.Basit bir imitasyon,imgelerin iç içe geçmesi durumudur

İnsansa paraya indirgenemez.Para sadece isteyenini kandırmıştır.Standart kızlar neden para istediğini sanar ? Çünkü düğün.Neden düğün ? Çünkü anılarla önem kazandıklarını düşünürler ve ya başka saiklerle isterler.Oysa anılar neliğinden bağımsız anı olarak önemlidir.Bu basit kavrayış dahi parayla satın alınamaz.İrade parayla satın alınamaz

Tip ise ahlakın bittiği keyfileştiği noktada,pek mantığa açık değil.Ama tip beklentisi ve imgelemi kolaylıkla arkaya atılabilir.Atılmaması başka bir konu
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben bu forumda ne zaman insanları farklı düşünmeye realiteye yönlerdirsem farkındalık yaratmaya çalışssam alay ediliyorum. Alay edilmem umrumda değil benim üzüldüğüm nokta insanlar neden acaba farklı birşeyler olabilirmi bunca zamandır yanılmış olamazmıyız diye sormaya cesaret edemiyor kendine. yada sorsalar bile neden dikkatleri bu kadar çabuk dağılabiliyor ve eski alışkanlıklarına geri dönüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytd.luxboutuqie

valla hocam ben bu forumda ne zaman insanları farklı düşünmeye realiteye yönlerdirsem farkındalık yaratmaya çalışssam alay ediliyorum. Alay edilmem umrumda değil benim üzüldüğüm nokta insanlar neden acaba farklı birşeyler olabilirmi bunca zamandır yanılmış olamazmıyız diye sormaya cesaret edemiyor kendine. yada sorsalar bile neden dikkatleri bu kadar çabuk dağılabiliyor ve eski alışkanlıklarına geri dönüyorlar.
    Yok olay o değil bence.

Şahsen ben de biliyorum kendimi sevmem gerektiğini.

Ama bu işte zorlanıyorum çoğu zaman.

Yani bence buradaki insanlar da balık tutmak için olta lazım olduğunu biliyor. Ama kimse oltayı nasıl kullanacağını bilmiyor.
  • Doğru.Ancak dedigin sekilde büyümedim ama genetik karakter diye birsey var.Cevresel etkenler hikaye ne demişler.Olacak çocuk yattigi yerden belli eder diye.Ben bunlari gözlemledim.Kesin çozüm hipnoz aga hatta bu işi iyi yapan biri varsa söylesin ona gidelim toplu.

• 23 yaşına gelmişsiz elde avuçta var sıfır. Bu saatten sonra yemişim kendini sevmesini. Bu saatten sonra sevgilin olsa kaç yazar ki? Bu saatten sonra ben işin gırgırındayım artık. Herşeyi kabulledim ve kendi kabuğuma çekildim öleceğim günü bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Sana diyo@YigitErkin20
    Olm boş boş sallamış ya kendini sev şu bu ortalık sarışın kız kaynıyo peşinde 50 tane erkek var git ret yersin direk sarışın kızların peşindeyim ben düşmüyor ama rekabet çok çünkü ukrayna veya rusyada olsam şuan 4-5 kızla takılıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: ytd.luxboutuqie

dostum insanlar sürü psikolojisinden kaybediyor acaba birşeyler varmıdır farklı birşeyler varmıdır diye soramıyor ve topluluk neyse oda aynı toplulukta bir birey oluyor topluluktan ayrılan kimdir biliyormusun topluluktan farklı düşünebilendir. BU kız konusu sadece bahane her konuda
    Hocam kendini severek iphone 11 plus sahibi olabilirmisin hayır olamazsın para lazım 10 bin tl civarı inanmaklada alamazsın o telefonu güzel kızlarda öyle aşırı bi talep var güzel kızlara 100 kıza gitsen 10 u konuşsa senle 8-9 tanesi yüz vermicek şanslıysan 1 tanesi düşer bu ülkede ünlü değilde sarışın değilsen kızlara karşı şansın yüzde 1 ama güzel kızlar diyorum çirkin bi kıza azıcık ısrar etsen yalvarsan sevgili olabilirsin bizim ülkedeki rekabetten haberin yok doktorlar bile sokaktaki kızlara yürüyor sen istediğin kadar kendine güven aşırı şanslı değilsen güzel kızı felan unut erkekleri sömürüyor bu ülke yüzde 10 luk bi grup götürüyor kızları yüzde 90 ı iptal

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Oltayı birisi sana öğretmiş olsa bile senin oltayla uğraşman gerek yoksa nasıl kullanıldığını anlayamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil Shuurle -- 30 Mayıs 2020; 14:34:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.