Şimdi Ara

Kızlarla daha rahat konuşmanın formülünü veriyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda pek çok kız konusu açıldı ve çoğunda da bariz hatalar gördüm. Bir arkadaşa elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım ama başarılı olamadım, ben de en azından bu yardımı açık yaparsam bir kaç kişi faydalanır diye bir konu haline getirmeye karar verdim. Bu sadece içlerinden birisi...

Kadınlarla ya da kızlarla konuşurken çok fazla heyecanlanıyorsunuz, ne diyeceğinize karar veremiyorsunuz, belki de saçmalıyorsunuz. Bunlar pek çoğunuzun bazen benim de sorunum ama bu sorunu atlatmanın çok basit bir formülü var. Arkadaşlar öncelikle tek bir kişiye yazmayın, yazdığınız en az iki kişi olsun. Böylelikle kızlarla konuşurken çok daha rahat olacaksınız.

Elinizde başka adaylar olunca çok daha rahat ve kendinize güvenerek yazacak ve daha çok tecrübe kazanacaksınız. Bir kıza muhtaç olmadığınız için kendinize daha çok güveneceksiniz. Daha güçlü olacaksınız. Bu adayların hepsiyle başarılı olamayabilirsiniz ama başarılı olamadığınız zaman üzülmeyeceksiniz çünkü bir sürü adayınız var. Biri olmazsa birisi yani

Belki bunu etik bulmayabilirsiniz ama kızlar bunu yapıyor arkadaşlar, kimse özel değil, kendi iyiliğiniz için kendinizi düşünün.

• doğru, bu sabah tinderda tanıştığım kız aradı ve çok rahattı. Sadece 2 kelime konuşmamıza rağmen ararken hiç sormadı bile. Ben telefonu heyecandan açmamayı bile dusundum. Sonra benim muhabetten sıkıldı tabi yıllar olmuş normal bir diyaloğa girmeyeli benim dakikam felan yok dedi bende sonra gorusuruz deyip kapattım.

Yalnızlığın yan etkileri bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 13 Temmuz 2018; 2:10:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

doğru, bu sabah tinderda tanıştığım kız aradı ve çok rahattı. Sadece 2 kelime konuşmamıza rağmen ararken hiç sormadı bile. Ben telefonu heyecandan açmamayı bile dusundum. Sonra benim muhabetten sıkıldı tabi yıllar olmuş normal bir diyaloğa girmeyeli benim dakikam felan yok dedi bende sonra gorusuruz deyip kapattım.

Yalnızlığın yan etkileri bunlar
    Hocam ben bunu bir kızdan zor yoldan öğrendim. Dediğim gibi alternatifleri çoğaltarak yola devam edecek ve daha rahat olacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hocam ben bunu bir kızdan zor yoldan öğrendim. Dediğim gibi alternatifleri çoğaltarak yola devam edecek ve daha rahat olacaksınız.

Alıntıları Göster
    yok ben o oyunu oynamak istemiyorum, o topa girmek kendinden fazla fedakarlık etmek demek. Kızlar gider ama vicdanım hep benimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

yok ben o oyunu oynamak istemiyorum, o topa girmek kendinden fazla fedakarlık etmek demek. Kızlar gider ama vicdanım hep benimle.

Alıntıları Göster
    Hocam vicdanlık bir şey yok sadece ehliyet kemeri ya da hava yastığı gibi düşünün, şu an kızlar bunu yapıyor. Siz niye yapmayasınız?
  • There goes your life kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu heyecandan açmamayı bile dusundum.

Hocam sen beni guldurdun Allahta seni guldursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş haklı bu arada. Degil 2 yedegin yedeginin yedeginin yedegiyle sonsuz bir döngü içinde konuşuyorlar ama sorarsan tek senle konusuyordur tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: masterkame

Arkadaş haklı bu arada. Degil 2 yedegin yedeginin yedeginin yedegiyle sonsuz bir döngü içinde konuşuyorlar ama sorarsan tek senle konusuyordur tabi
    Hocam bunu soramazsın Ama diyelim ki böyle bir şüpheniz yok siz yine kendinizi emniyete alın.
  • Teşbih yaptım zaten sormaya gerek yokki kız laf arasında sıkıstırıverir birtek senle konusuyorum yada senin yazmanı bekliyordum falan sormadan soyleyenleri var bunu.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşbih yaptım zaten sormaya gerek yokki kız laf arasında sıkıstırıverir birtek senle konusuyorum yada senin yazmanı bekliyordum falan sormadan soyleyenleri var bunu.
    Bu durumda erkekler daha saf oluyor, üzücü bir durum bence Yani işte erkek güçlü falan diyemiyorsun, çoğumuz o zaman yavru kedi gibi masum oluyor.
  • quote:

Arkadaş haklı bu arada. Degil 2 yedegin yedeginin yedeginin yedegiyle sonsuz bir döngü içinde konuşuyorlar ama sorarsan tek senle konusuyordur tabi
    zaten günümüz teknolojisinde ve sosyal şartlarında bir kızın sadece 1 flörtünün olması imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63340B9F6

zaten günümüz teknolojisinde ve sosyal şartlarında bir kızın sadece 1 flörtünün olması imkansız.

Alıntıları Göster
    Bunu çok bilinçli yaptıklarını sanmıyorum ama bu bir gerçek. Ellerinde bir sürü seçenek var ve sürekli ilgi görüyorlar, bir sürü seçenekleri olunca ellerinde pek değerli olamıyorsun.
  • quote:

Bunu çok bilinçli yaptıklarını sanmıyorum ama bu bir gerçek. Ellerinde bir sürü seçenek var ve sürekli ilgi görüyorlar, bir sürü seçenekleri olunca ellerinde pek değerli olamıyorsun.

Alıntıları Göster
    Suç erkeklerin zaten.Bana da günde +50 kişi methiyeler dizse benim de bir taraflarım kalkar.Bilinçli olsun olmasın bizden dolayı olay buralara geliyor.

• quote:

Suç erkeklerin zaten.Bana da günde +50 kişi methiyeler dizse benim de bir taraflarım kalkar.Bilinçli olsun olmasın bizden dolayı olay buralara geliyor.

Alıntıları Göster
    Forumdan 10 kişi bu tarz bir tavrı takınmasa 40 kişi olurlar Bu konuyu açarak bir taş attık, bakalım dalgaları nasıl dağılacak...
  • quote:

Forumdan 10 kişi bu tarz bir tavrı takınmasa 40 kişi olurlar Bu konuyu açarak bir taş attık, bakalım dalgaları nasıl dağılacak...

Alıntıları Göster
    Forumdakiler kız dışında birşey düşünemiyor hocam o 10 kişiyi bulursan haber ver

• quote:

Forumdakiler kız dışında birşey düşünemiyor hocam o 10 kişiyi bulursan haber ver

Alıntıları Göster
    Hocam kız dışında bir şey düşünmemelerini şu an değiştiremem ancak biraz daha doğru düzgün davranırlarsa daha iyi olacağını düşünüyorum. Doğru strateji ile davranırlarsa yine aynı sonuca çıkarız.
  • açma argümanlardan bir tanesi; vücut çalış, 31 çekme, para kazanmaya odaklan başaracaksın... Neyi başarıyorsun? Çenesi bir cm ilerde doğdu diye tüm hayatın boyunca çalışsan bile elde edemeyeceğin şeyleri elde edenler karşısında bu adaletsiz düzeni göremediğin sürece her zaman kaybedeceksin. Bunun yanında herkesin zengin olamayacağını, özellikle incel oldukları için yıllar içinde motivasyonsuz ve öz-güvensiz bir hale düşürüldüklerini göremiyor musun? Duygusal açlığı gençlik döneminden itibaren doyurulmuş bir erkek hayatını depresyonla, reddedilişle ve baskılar altında geçirilmiş bir erkek arasında zihinsel ve fiziksel olarak da bir farklılık oluşur.

Aynen öyle ama bu biraz da red pill gibi ne kadar kariyerli işin gücün paran pulun da olsa çirkin ve tipsiz olunca olmuyor her türlü imkan olsada allahın ne yapcağız bilemiyorum reddeilmekten bıktım yaş 30 u geçti sevdisizlik duygusal ve cinsel tatmin olmaması sağlık sorunalrını da beraber getiriyor

• Kadınlar benim için önemini yitirdiği gün takla atarken bile mizahi sohbet edecek duruma geldim.

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Detay?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.