Şimdi Ara

Kızların İnstagram hesapları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
20.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bir kız arkadaş gayet doğru düzgün bir İnstagram hesabına sahip takipçi sayısı 270 civarı tanıdıklar onlarda
    Geçen baktım profili gizliden açığa almış takipçi sayısı bini geçmiş iki günde arkadaş nasıl bir ülke nasıl Abaza’lar var inanılır gibi değil
    Şayet kadın olsam iş aramam ben turkıyede sosyal medyadan götürürüm paraları bravo sizlere beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim kız arkadaşlarımdan açık olanların hepsine günde Mesajlar yağıyor hocam resmen inanamıyorum tamam arada bizde atıyoruzda okadar salakca şeyler oluyorki ses kaydı atanmı dersin fotoğraf atanmı dersin yani bide bana gösterip dalga gecıyorlar bende kaliten yerlerde yalnız dediğimde bozuluyorlar küsüyorlar
    Instagram tamamen beğenilme, takdir edilme hislerini yaşayabilmeniz için tasarlanmış bir platform. Başarılı olmasının sebebi de bu. Kimisi kendi resmini paylaşarak beğenildiğini hissetmek ister, kimisi fotoğrafçıdır çektiği fotoğrafları paylaşarak takdir edilmek ister. Bunu ticari amaçla kullanmayan herkesin genel derdi beğenilmektir.

Düşünün, Instagram olmasaydı siz şehrin ortasına bir sergi açıp fotoğraflarınızı diğer insanlarla paylaşır mıydınız? Muhtemelen bu size delice gelirdi. Halbuki Instagram'da hesabı gizli olmayanların yaptığı şey tam olarak bu. Görünüşünüzü, yaşayış tarzınızı, hobilerinizi, sevmediğiniz şeyleri, siyasi görüşünüzü, kedi mi köpek mi sevdiğinizi kısacası size ait olan her şeyi topluma açıyorsunuz.

Bu denli şeffaf bir yaşam kimin işine geliyor sizce? Kitleleri çok daha rahat analiz edebilen devletin işine. Bu şekilde manipülasyona daha açık bireyler oluyorsunuz. Bugün siyasi propagandalar sosyal medya üzerinden yapılan profil çalışmaları ile gerçekleşiyor. Aynı şekilde kapitalizmin de en büyük aracı sosyal medya.
  • instagramı olan hiç bir kız güvenilir gelmiyor artık. neler neler ne muhabbetler ne takiplesmeler dönüyor var ya.

• J.MOURINHO kullanıcısına yanıt
    Benim kız arkadaşlarımdan açık olanların hepsine günde Mesajlar yağıyor hocam resmen inanamıyorum tamam arada bizde atıyoruzda okadar salakca şeyler oluyorki ses kaydı atanmı dersin fotoğraf atanmı dersin yani bide bana gösterip dalga gecıyorlar bende kaliten yerlerde yalnız dediğimde bozuluyorlar küsüyorlar

• Arkadaşlar 3k takipçi 50 takip Li İnstagram hesabı var mesela ne diyeyim ben buna

• Ver profili ayarlarım etrafımda kız çok muhabbete girerler

• Instgramda kiz gorunce;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PAUL WALKER -- 22 Ağustos 2019; 12:5:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Francis J. Underwood kullanıcısına yanıt
    Bence gayet düzgün tanıyordur muhtemelen bence orantı fena değilmiş şans verilir

• Ulan burayı okuyunca çok takipçisi olunca profil açık olunca ne oşuyor banada anlatın. Yok la şaka çok ta şeyimde.

• namaste1968 kullanıcısına yanıt
    Kalitesiz oluyor.

• Dışına vuracam bakalım tok ses vermezse kalitesizdir

Onlara vakit harcama maks takip ve takipçi sayısı arasında 1/2 oran olmalı

• Arada uçurum var. Benim ise hesabım yok sana zahmet bunu yorumla hocam.

• J.MOURINHO kullanıcısına yanıt
    biraz anlat hocam dinleyelim
  • cunku su zamana kadar hesabi gizli oldugu icin takip isteklerini biriktirmistir herkes gibi ve public yapinca otomatik olarak takibe dusmustur hesaplar
    ama evet ortalama bi kiza gelen msjlarin haddi hesabi yok.. uckuruna duskun tip cok bizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Doğru yoldasın ama aç bir hesap yinede arkadaşlarını filan takipleşirsin ama hesabın bir amacı olmalı kızlar yoksa dönüp tenezzül etmez bilirsin bu güveni ve tavırları onlara bizler kazandırdık
    Mesela hobilerin nelerdir ?

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    anlatmaya gerek yok . bir çok kız instagramı vitrin olarak kullanıyor. vitrine müşteriler gelip bakıyor. vitrindeki ürüne beğeniler, yorumlar havada uçuşuyor. dm kutusu dolup taşıyor ve kız ego patlaması yaşıyor. yakışıklıysa yazan kız da cevap veriyor.sonra her şey günü birlik yaşanıp bitiyor ta ki yeni bir yakışıklı çıkana kadar. ne masum kız dediklerim de bile çok şaşırdığım şeyler oldu .

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.