Şimdi Ara

Kizlarin evlenme (kapak atma) cabalari (Ana Konu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
4
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ozellikle 25 yasindan buyuk kizlarin hepsi evlilik derdinde. tamam evlenmek yuva kurmak bunlar guzel seyler de dogru insanla asik oldugun insanla oldugunda guzel. bunlarin tek kriteri eli yuzu hafif duzgun olsun iyi aile cocugu olsun parasi da varsa direkt yamanma (kapaklanma) derdindeler

hatta is o kadar komik bir yere varmis ki dunya capinda ons, fblik gibi amaclarla kullanilan dating applerde bile evlilik arayacak kadar zavalli durumdalar

senelerdir tinder kullanirim uygulamadan tanisip da yattigim toplamda ortalama 10-15 kiz falandir ama binlerce kizla eslesmisimdir bugune kadar hatta taa 2017 de 600 kusur eslesme vardi(hepsi turk) foruma ss atmistim neyse yurtdisinda olsam bu sayi 10 yerine 1000 bile olabilirdi abartmiyorum

ozet: dating applerinden tanistigim kizlarin tamami benimle evlenmeye calisiyor sadece benimle degil eslestikleri herkese oltayi atiyorlar saftirik varsa bunlarin namus edebiyatina kanip da bunlarla evlenecek onlara aciyorum. siz siz olun internetten tanistiginiz bir kizla ASLA evlilik dusunmeyin zira bunlar beyin o******su adami mahvedelerder. kerhaneden kadin alin evlenin ama internette tanisma sitelerinde evlilik aradigindan ve ne kadar namuslu oldugundan bahseden kizlardan uzak durun size bir abi tavsiyesi.

• Ortalama bir kadın 25 yaşına kadar haddinden fazla ilgi görmüş oluyor ve bir yandan da çökmeye başlıyor artık fiziksel olarak. Bu yaşlar kadınlar için cidden tam kapak atma yaşı çünkü 30'lara doğru giderse talep çok radikal bir şekilde azalıyor. Akıllı olan erkek niyeti böyle olan kadını şıp diye anlar zaten ama aşırı duygusal olanlar ne yazık ki kandırılıyor.

çoğu evliliği düşünmüyor bile.... lafı öyle büyük bir palavradır ki.

Erkek düşünmez, parası vardır, herkes ona karılık yapar.

Ama kadın öyle değil, doğa ana ona doğur der,30yaş altındayken ilk çocuk olmalı,genler bunu istiyor.

Vücut buna kendini hazırlamış.Bakmayın son 50 yılda doğum kontrol metodu ile bunu baskılamış olsalarda,

hem çevre hem vücut illa çocuk diyor. Memlekette evlilikdışı doğum iyi gözle bakılmadığı için de geriye kalıyor kapak atmak.

30lara kadar gez eğlen iyi de,sonrasında çıtırlarla rekabet şansı kalmayınca ,biran önce kalıcı ilişkilere terfi çalışmaları başlıyor.

Eskiden tipi olsun diyenler,şimdi parası olsuna terfi ediyorlar.

1 aydır tanıdığın +28 yaş kadınına evlilik teklifi yap, %80i düşünmeden evet der, yeterki tipin orta,paran bol olsun.

• @inonu88 abi senin de kiymeti yorumlarini alalim bu konuyla ilgili

• doğru sözler

• kızlar kedi gibidir zengin evi görünce hemen yavrularlar sen de bakarsın.
  • Ağzına sağlık hocam. Bilmeyenler okusun da ibret alsınlar.

• Ortalama bir kadın 25 yaşına kadar haddinden fazla ilgi görmüş oluyor ve bir yandan da çökmeye başlıyor artık fiziksel olarak. Bu yaşlar kadınlar için cidden tam kapak atma yaşı çünkü 30'lara doğru giderse talep çok radikal bir şekilde azalıyor. Akıllı olan erkek niyeti böyle olan kadını şıp diye anlar zaten ama aşırı duygusal olanlar ne yazık ki kandırılıyor.
  • bizim erkek milleti azcık sakin kalıp geri çekilse varya kızlar köle olacak ama dayanamıyorlar

nedir bi karı kız sevdası anlamadım bu erkeklerde

internetten evlenme konusuna gelince çevrem de 2 tane evlilik gördüm 1 tanesi 2 ay dolmadan kız apar topar kaçtı gitti çocuğun yanına biz neden acaba derken 3 gün sonra öğrendik ki hamileymiş

• Fthcyr F kullanıcısına yanıt

Hocam kızların kimseye kapak attığı felan yok erkekler ısrar ediyor evlenelim ciddiyim felan diye bi kadın 30 yaşınada gelse evlilik düşünmüyor

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

hocam bu yorumda bulunduguna gore ya yasin ufak ya da hayatin icine atilmamissin, az kizla tanismissin

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

ya da maddi durumun kotu, yakisikli degilsin vb. sebeplerden hicbir kiz sana kapak atmaya calismamis

• Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt

hocam sen sakalı uzun hafif kilolu bi arkadaşımızdın yanlış hatırlamıyorsam

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

evet hocam sakali kestim + kilo verdim

• Bunlar gibiler yüzünden kapak atacak zengin kız bulamıyoruz. Hani eşitlik?

• Toplum baskısı var. Burası Türkiye. Belli bir yaş üstü bekar kadınlara hoş gözle bakılmıyor, mecburen bir yere kapak atmak istiyorlar.

• Bende 24 yaşındayım hiçbir kızla beraber olmadım nerede bu kapat atmak isteyen kızlar? Kız arkadaşım çok oldu çok kızla tanıştım ama öyle bir an önce evleneyim 25+ dan sonra diyen hiç olmadı. Herkes eğlenme peşinde hatta çoğu kişi evliliği düşünmüyor bile. Ya fb tarzında arıyorlar yada 6 ay 1 sene beraber kalıp ayrılıp başka erkeğe geçmek istiyorlar. Çoğu tanıdığım kız 3-4 ayda bir sevgili değiştiriyordu iş evliliğe çok az çiftte gidiyor.

• çoğu evliliği düşünmüyor bile.... lafı öyle büyük bir palavradır ki.

Erkek düşünmez, parası vardır, herkes ona karılık yapar.

Ama kadın öyle değil, doğa ana ona doğur der,30yaş altındayken ilk çocuk olmalı,genler bunu istiyor.

Vücut buna kendini hazırlamış.Bakmayın son 50 yılda doğum kontrol metodu ile bunu baskılamış olsalarda,

hem çevre hem vücut illa çocuk diyor. Memlekette evlilikdışı doğum iyi gözle bakılmadığı için de geriye kalıyor kapak atmak.

30lara kadar gez eğlen iyi de,sonrasında çıtırlarla rekabet şansı kalmayınca ,biran önce kalıcı ilişkilere terfi çalışmaları başlıyor.

Eskiden tipi olsun diyenler,şimdi parası olsuna terfi ediyorlar.

1 aydır tanıdığın +28 yaş kadınına evlilik teklifi yap, %80i düşünmeden evet der, yeterki tipin orta,paran bol olsun.

• Turkiyedeki evliliklerin en az yüzde 80i mantık evliligidir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.