Şimdi Ara

Kızların Erkeklerde Dikkat Ettiği Özellikler ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızların Erkeklerde Dikkat Ettiği Özellikler ?

(En Son Oy Tarihi: 11.5.2014)
Giriş
  • 20 yaş altı için pek bişey söylemek sağlıksız zira o yaşlarda hayat toz pembe,iş ciddiyete gelirse ki bu da 23-24 den sonra olur o zaman direk para konuşur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Anca saplar yorum yapmış, yine konuda bi gram kız yok

Vucuda bakarım yakışıklı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

İşin zor o zaman knk.
  • quote:

quote:

quote:

İşin zor o zaman knk.

Knk mı, bana sadece Alev de :P

• Nasıl tüm erkekler bacak fetişisti değilse, kızların da hepsinin aynı yere dikkat etmesi mümkün değil.
    Ama en dikkat ettikleri(genç yaşlarda) geniş omuzlu fit vücutlar, özgüven, çevre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eml Öğrencisi

Kızlar Erkeklerde en çok hangi özelliğe dikkat eder ?

EDİT= Stajyer maaşım var. Kızları bekliyorum.

Hocam bunlarin hepsi bir arada oluyor ayrica seni farkli bulmasi ve eglenmesi cok onemli sevgili olduktan sonra kalcalarimi begenen bile oldu sorma kizin fantezileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gömlekli Adam -- 6 Mayıs 2014; 13:46:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İşin zor o zaman knk.

Knk mı, bana sadece Alev de :P

Abinin şifresini mi ele geçirdin ne yaptın sincap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gömlekli Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Eml Öğrencisi

Kızlar Erkeklerde en çok hangi özelliğe dikkat eder ?

EDİT= Stajyer maaşım var. Kızları bekliyorum.

Hocam bunlarin hepsi bir arada oluyor ayrica seni farkli bulmasi ve eglenmesi cok onemli sevgili olduktan sonra kalcalarimi begenen bile oldu sorma kizin fantezileri

Alıntıları Göster
    S

Abimi nereden tanıyorsun memnun oldum ben Alev 14 yaşındayım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 6 Mayıs 2014; 13:50:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

S

Spor bölümüne açtığı itici konulardan tanıyorum Tamam sincap bende 29 yaşındayım, bende vucuda bakarım, biraz olgunlaş,memişlerin büyüsün öyle gel emii, abine selam söyle uğraşmasın GS ile nede olsa yakında eniştesi olacam, iyi geçinmemiz lazım
  • quote:

quote:

S

Spor bölümüne açtığı itici konulardan tanıyorum Tamam sincap bende 29 yaşındayım, bende vucuda bakarım, biraz olgunlaş,memişlerin büyüsün öyle gel emii, abine selam söyle uğraşmasın GS ile nede olsa yakında eniştesi olacam, iyi geçinmemiz lazım

Güldürdün.

Futbol bölümündr itici ne konusu açtım ki.

• quote:

quote:

quote:

S

Güldürdün.

Futbol bölümündr itici ne konusu açtım ki.

Kanki yağğww dağ gibi GS nin düştüğü hallere bak hassasım bu aralar ondan öle dedim
  • Ne hale düşmüş ki?

• quote:

Ne hale düşmüş ki?

GS deplasmanda 4 tane maç kazanıyor, Fenerin arkasından 9 puan farkla ite kaka 2. oluyor ve daha ş.ligi de garanti değil. Daha ne olsun knk, 2 senelik hanedan yoktan sebeplerden ötürü kurudu gitti anasını satıyıım. Neyse knk konu hatun konusu biz maç tartışıyoz burda sonra neden kızlar konuya mesaj atmıyor oluyor
  • Bi iliskiye baslayana kadar tip ve daha cok laf yapmak onemli, ordan sonra devaminin gelmesi icin karakter, ozguven, para ve statu devreye giriyor.

• quote:

quote:

Ne hale düşmüş ki?

GS deplasmanda 4 tane maç kazanıyor, Fenerin arkasından 9 puan farkla ite kaka 2. oluyor ve daha ş.ligi de garanti değil. Daha ne olsun knk, 2 senelik hanedan yoktan sebeplerden ötürü kurudu gitti anasını satıyıım. Neyse knk konu hatun konusu biz maç tartışıyoz burda sonra neden kızlar konuya mesaj atmıyor oluyor

Haklısın ama çok da takmaya gerek yok be knk, ts puan alırsa 3. Olucaksınız sanırım.. neyse ben aleve veriyorum telefonu görüşürüz.

• quote:

quote:

quote:

Ne hale düşmüş ki?

Haklısın ama çok da takmaya gerek yok be knk, ts puan alırsa 3. Olucaksınız sanırım.. neyse ben aleve veriyorum telefonu görüşürüz.

Tamam
  • kızlar soruyor'a yapsan bu anketi neysede burada yapman çok saçma, sanırım forumda 4 yada 5 tane kız vardı
  • ilk okul yakışıklılık

lise çevre

üniversite ağzı iyi laf yapması ve az para

sonra para

bunlar önce baktıkları kişiye göre değişir tabi.

• Bir insan ne kadar yakisikli olursa olsun brad pitt olsa bile kendini savunamiyorsa hic bir kiz bakmaz ne oldugunu anladiktan sonra o adam tekmeyi yer

Parasi olan erkegin ozguveni olmazsa hep 3 kurusluk kizlarla birlikte olur ve hayatinin sonuna kadar kimseden karakteri icin saygi gormez yani basit birisi olur ona bakan kizlar kerhandeki kizlardan farksizdir.

Bir erkegin iyi laf yapmasinin sebebi ozguveni olmasidir yani bu secenek gereksiz kizlar laf yapana bakar yani ozguveni olana bakar

Vucut seklide bir yere kadardir ben ne adamlar gordum tom cruise gibi vucut var ama odun bisiden haberi yok. Ozguven olmazsa vucutda ise yaramaz

Bir insan karakteri duzgunse herturlu kiz bakmaz ama bakan kizlarda delikanli adam gibi kizlardir bilmem anlatabildimmi ama yinede karakterli cocuklardada biraz olsun ozguven olmali eger ozguven yoksa o kizi elde edersiniz ama hayatinizin sonuna kadar sizde karinizda cocuklarinizda ezilirsiniz.

Cevresinin genis olan birinin ozguveni vardir zaten bu secenekte gereksiz

YANI KISACA OZGUVENI OLANLAR HER TURLU KIZI KALDIRIR
  • Diğer: 3.bacak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.