Şimdi Ara

Kızları tersleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
51
Cevap
2
Favori
4.344
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kızları tersleyin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18 Mesaj
    Dostlar bu kezbanlar günde 15 kişinin kendilerine yazmasından dolayı bir tarafları arşa çıkmış vaziyette gezmekte.Bu yüzden egolarını kırın.Fino olarak yanlarında gezmenizdense şerefinizle yalnız olun. YARDIM İSTEKLERİNİ GERİ ÇEVİRİN.

Bu şunu bana uzatır mısından başlar, ders notları paylaşımına kadar gider. Bir şeyi ona uzatmasını istediğinde elin ayağın yok mu kalk kendin al diyin.

Kızlara asla yaranamazsınız tipiniz boyunuz yoksa.Onlar için işlerini yapmakta olan sıradan hizmetkarlardan başkası değilsiniz.

Ve onları güldürmeye çalışmayın sizi sevsinler aşık olsunlar diye, Oscar wilde demiş ki:'' Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sever, ağlatanlara ise aşık olurlar. ''

Bu konudaki fikirlerin dalga dalga tüm erkek hemcinslerime yayılması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: rage your dream

sağ elinle hayatta başarılar
    Sen sanıyo musun ki onların kuçu kuçusu olunca senin kucağına atlayacaklarını ? Sen her istediklerini yapıcaksın onlar yakışıklının kucağına atlayacaklar.

Aksine köpek çekersen bunlara bir şansın olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6652 Mesaj
    Hangi kiz ne yaptirdi sana da boyle oldun?

• Yarbay
    3463 Mesaj
    kızlar aşırı derecede tipe bakıyolar bu çok doğru boyum uzun tipimde iyi olmasına rağmen fotolarım çok çok iyi değil fotojenik değilimdir ama fotolarım kötüde değil iyi yani sosyal medyada yüzlerce kıza yazıyorum hiç biri cevap vermiyo ve cevap vermeme nedenleri tamamen fotolarımı beğenmemeleri herşey tip kadınlar için tipi geçtikten sonrada davranışlara bakıyolar

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Hangi kiz ne yaptirdi sana da boyle oldun?
    Bana hiçbir kız bir şey yaptıramaz hocam.Fakat insanları çok sık gözlemleyen biriyim.Tipe bakan insanlarla muhabbet kurmaya çalışmam bile.Bu da beni olası hayal kırıklıklarından korur.Ayrıca çok yakışıklı olsam bile bu düzenin neden böyle olduğunu sorgulardım.Nitekim yaşlılık,trafik kazaları vs diye gerçekler var.Işıltısı her an sönebilir insanın ne kadar güzel olsa da.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sasasa671

Bu tür konular yüzünden psikolojim bozuldu. Artık yolda yürürken güzel kız görsem o bana baksa bile ben bakmıyorum bir yerini kaldırmamak için. Kimseye yüz vermiyorum
    Dostum baksan ne olacak sanki,işte hayatımın erkeği diye boynuna mı sarılacak,yanından yürüyüp gidecek.En azından bir yerini kaldırma ihtimalini sıfırlarsın bakmazsan ve yüz vermezsen.Ayrıca egosunu da paramparça edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EienV -- 12 Şubat 2020; 11:3:17 >

klasik dh yalanı

|
    |
    sasasa671 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj

|
    |
    w8core kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EienV

Dostum baksan ne olacak sanki,işte hayatımın erkeği diye boynuna mı sarılacak,yanından yürüyüp gidecek.En azından bir yerini kaldırma ihtimalini sıfırlarsın bakmazsan ve yüz vermezsen.Ayrıca egosunu da paramparça edersin

Alıntıları Göster
    Bende öyle düşünerekten bakmıyorum zaten. Ama bir yandan da yalnızlık koyuyor be

|
    |
  • Yarbay
    4570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

|
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Msi R7 370 || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

alfa erkeksen tersledin mi yalvarıyorlar yoksa boşuna kasmayın sallamıyorlar
    Bunun çözümü de inzivaya çekilip kendini geliştirmek spor kişisel bakım vs gibi şeylerle özgüvenini güçlendirmek.Daha sonra intikam almak için sahalara inmek

bak bu mantıklı
    |
    |
    EienV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Msi R7 370 || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Artık yolda karşımdan bir kız geliyorsa ben çekilmiyorum gerekirse omuz atıyorum ya da bana çarpıyor o çekilmiyorsa.Nezaketi haketmiyor ve anlamıyorlardı zaten, layıkları bu

|
    |

Yalnızlık birilerinin canına tak etmiş.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.