Şimdi Ara

Kizlari etkilemenin tek yolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onlara banka cuzdaninizi gosterin.bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç kızları etkilemek için bir girişimim olmadı gerek var mı böyle bir şeye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baska isim bulamadin mi kiz...benimde adim helen mirren ya da irina spalko olsaydi benim de ugrasmama gerek olmazdi..pesimde bir manga adamla sehir turu atardim..

Aslinda cuzdanin kabariksa tabii ki yok ama degilse tabii ki var...ama nafile ugrasirsin o ayri....eat me irina.

Bundan sonrasi icin isim ararsan

Nastasia kinski nadia komanaci bridgitte bardot fenerbahceli cemil......bunlardan birini kullan.rrrrrrussia nazdaroviya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 22 Şubat 2018; 21:7:8 >
  • Öncelikle ben erkeğim bunu bi anlayamadın

• hayal kuruyorum...bir milyon kisi cevirip sorsak irina spalko ve hellen mirren erkek mi kiz mi desek bir milyon kisi neden hep kadin isimlerini nick seciyor bu arkadas der...benim nickim ayse kamaci ya da celine dion mesela ben erkegim diye bagirsam ne fayda..kadin olmak isteyen erkek cok aslinda.erkek olmak isteyen kadinda...

Gecende kablosuz fare alacagim biri ilan acmis nicki tekelci nihat gittim karsidan asiri makyajli bir kadin geldi afedersiniz o sizmisiniz dedi benim dedim...normal yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Şubat 2018; 8:8:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

hayal kuruyorum...bir milyon kisi cevirip sorsak irina spalko ve hellen mirren erkek mi kiz mi desek bir milyon kisi neden hep kadin isimlerini nick seciyor bu arkadas der...benim nickim ayse kamaci ya da celine dion mesela ben erkegim diye bagirsam ne fayda..kadin olmak isteyen erkek cok aslinda.erkek olmak isteyen kadinda...

Gecende kablosuz fare alacagim biri ilan acmis nicki tekelci nihat gittim karsidan asiri makyajli bir kadin geldi afedersiniz o sizmisiniz dedi benim dedim...normal yani.

Yahu bi git

• Gozlerin ahhh o gozlerin offff

Sarki yazarim buraya..link eklerim pardon ..

https://m.youtube.com/watch?v=0CR2_AvD4kE

• Sen bence bi an önce evlenip çoluğa çocuğa karışman lazım zamanın gelmiş

• bu bir teklif mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

bu bir teklif mi.

Ben erkeğim fakat forumda birini bulup evlenmek çok saçma ayrıca gördüğüm kadarıyla bu forumda kızlar normal değil önermem yani

• yapma ya..tuh hayallerim yikildi..vaz gectim...normal kizin burada ne isi var zaten.

• Irina Spalko kullanıcısına yanıt
    @Irina Spalko, diğer konuya yorum atamıyorum. Şu ingilizce kursu olayına tosladım. Olay henüz yeni gerçekleşti. Yardımınıza ihtiyacım var.

seckinn.k@gmail.com

adresi üzerinden benimle iletişime geçer misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seçkinküçük -- 24 Eylül 2018; 15:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seçkinküçük

@Irina Spalko, diğer konuya yorum atamıyorum. Şu ingilizce kursu olayına tosladım. Olay henüz yeni gerçekleşti. Yardımınıza ihtiyacım var.

seckinn.k@gmail.com

Özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

quote:

seckinn.k@gmail.com

Alıntıları Göster
    telefon onayı istediği için mesaj atamıyorum, denedim defalarca onay için başvuru atalı 4-5 gün oldu fakat hala geri dönüş alamadım, başka herhangi bir şekilde iletişime geçmemiz mümkün olamaz mı?

• quote:

telefon onayı istediği için mesaj atamıyorum, denedim defalarca onay için başvuru atalı 4-5 gün oldu fakat hala geri dönüş alamadım, başka herhangi bir şekilde iletişime geçmemiz mümkün olamaz mı?

Alıntıları Göster
    @Irina Spalko

mesajlarınız bana geliyor fakat ben size geri dönüş sağlayamıyorum, kötü bir durum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

quote:

seckinn.k@gmail.com

Alıntıları Göster
    ben size cevap gönderemiyorum :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.