Şimdi Ara

Kızları Ateşleyen Parfümler ? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
11
Favori
22.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İsteyen olursa 100ML 90 TL

http://forum.donanimhaber.com/m_37154009/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37154009

quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Demirbaşlarımı yazmak istiyorum... bazıları tanıdık...

Armani - attitude
    Contradiction - Calvin Klein
    Armani Black Code
    Givency - irresistable man
    Givenchy insece ultra marine
    Kenzo -jungle
    David off- silver shadow
    Burbery - touch
    Thiery mugler - cologne (unisex)
    Hugo boss - HUGO XY

...ve tabiki GIO

bi de bunu dayım hediye etti ..orjinal.. arkadaşlar bunu kokusunu beğeniyo.. gerçekn güzel olgun erkek kokusu var.. ama nerde kaça satılıyo bilmiyorum...

Kızları Ateşleyen Parfümler ?

• C.Dior Fahrenheit ,1988 çıkışlı olan bu parfüm gerçekten eşsiz bir kokuya sahiptir. Sadece kızları değil girdiğiniz ambiansı etkileyen parfümler arasında yer almaktadır. Kullanımına gelecek olursak İlk sıktığınız yarım saat içinde pek birsey beklemeyin koku yavas yavas kendini bulmaya başladığında kendini faklı hissedeceksin Kalıcılık 6,5/10 Hissedilirlik 8,5/10 bu parfümün tek dezavantajı kalıcılık düzeyi tabi kişiden kişiye değir ama bildiğim kadarıyla 3 saatten sonra yavas yavas ilk hızını kaybeder .Ama sıktıktan sonra kalp atışların gerceş anlamda hızlanmaya başlıcaktır..Tercihler özgürlüğün çıkış noktasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu kokuların işe yaradığını sanmıyorum.Kızlar ' Ay ne güzel kokuyo çocuk, şuna sırnaşıyım '' mi diyecek.

Kızlar yanaşsın diye değil uzaklaşmasın diye kullanıyoruz zaten.

gece gece kahkahalara boğdunuz beni.
    Allah iyiliğinizi versin inş.

Sağolun arkadaşlar yaaa neşelendim inanın......
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

|| 1 Million - Paco Rabanne ||

Gerçekten etkileyici bir parfüm !
    Bu arada Çakmacılarda bulunmamasının nedeni çok özel baharatlar kullanılarak üretilmesi.

bende bundan kullanıyorum orjınal almiştim.dün boynere gttim fiyatini sormaya 50ml 125tl olmuş ama bir kampanya varmiş.boyner 25 altı gençler için boyner anahtar kart çikartmiş 100 ml fiyati 175 tlden 125tlye düşüyor ve 35tllik alişveriş çeki veriyorlar ben converse düşunüyordum 100-35=65tl düşüyor converse.. Bu şekilde 50 tl oradan 35 tl oradan 85 tl karda oluyorum..diger turlu 100+175=275tl tutuyordu alişveriş şimdi ise 65+125=195 tutuyoq
  • quote:

Orijinalden alıntı: serboyi

quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

he ya anında verdiren parfüm çıksın artık

var birader zaten locoste red akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: | LuFFy | Piece |

quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

quote:

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

quote:

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

Valla adını bilmiyorum babamın bi parfümünü sıkmıştım geçen gün derste kız dedi "parfümün çok güzelmiş." Biraz da samimiydik rahat bi kızdı. "Tahrik edicidir." dedim. Güldü "evet öyle oldu" dedi

Ayrıca : O parfümü bi sıkıyorum ertesi gün aynı gömleği giyiyorum hala kokusu geliyor. Yerleşince daha bi güzel oluyor. Gerçi kesin 10 liralık bişeydir ama çok isterseniz bi bakarım ismine. Varsa tabi

ben merak ettim

Baktım Viva Rose Eau de" toilette " yazıyodu birden tiksindim ne kullanıyorum lan ben Kadın parfümü falan değildir dimi bu

eyvah eyvah. naptın kardeş sen yaa

Fransız parfümüdür araştır neden öyle yazdığını öğrenirsin ayrıca fransız parfümüm vardı kokusunu beğenmiyodum ama tüm kızlara güzel geliyomuş kokusu

Chanel ALLURE Homme Sport
    paristen gelen bir arkadaş hediye etti kesinlikle tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Ne parfümler varmış abi ya.. Parfüm kullanmıyorum

Aynen , aklıma eserse odada var bi parfüm onu kullanıyorum Onunda kokusu çabuk gidiyor.
    Varmı şöyle kokusu uzun süre kalan parfüm ?

Edit : Dolabımda Avon Just Play var , anlamam ben o işlerden Kullanan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plunder -- 6 Mayıs 2010; 9:05:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Lolita Lift
    Lolita Lempicka

Bir erkek Lolita Lempicka'yı sıksın üstüne yanından geçen ne kadar kız varsa döner arkasına bakar....

Lolita Lift'de çok güzeldir. Çikolata-Vanilya karışımıdır. Üstünüze sıcak çikolata dökülmüş gibi olur. Çoook ağırdır. Bir fısta bile gün boyu etkisi kalır, etrafınızdakiler parfümün adını sormaktan çekinmez. Çünkü öyle bir siniyor ki koku ağır olduğu için birde çıkmıyor resmen. Vucudunuzla elbiselerinizde bütünleşiyor. Çikolata-Vanilya kokuyorsunuz tüm gün.

İsimlerine bakıpta ne bu lolita felan demeyin..
    Bir deneyin.

Lolita Lift'in DP parfümde kodu L11.
    Gittiğinizde isteyin bir fıs sıkın.

http://www.itusozluk.com/index.php?t=lolita+lempicka

burada kadın parfümü olduğu yazıyor hocam bir yanlışlık olmasın?
  • Erkek için olanı da var

Şuan elimde sample'ı var ,biraz ağır bir koku ama sıktıktan sonra çok güzel kokuyor
    İsteyen olursa deneyebilir,beğenirse siparişini verebiliriz

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Lolita Lift
    Lolita Lempicka

Bir erkek Lolita Lempicka'yı sıksın üstüne yanından geçen ne kadar kız varsa döner arkasına bakar....

Lolita Lift'de çok güzeldir. Çikolata-Vanilya karışımıdır. Üstünüze sıcak çikolata dökülmüş gibi olur. Çoook ağırdır. Bir fısta bile gün boyu etkisi kalır, etrafınızdakiler parfümün adını sormaktan çekinmez. Çünkü öyle bir siniyor ki koku ağır olduğu için birde çıkmıyor resmen. Vucudunuzla elbiselerinizde bütünleşiyor. Çikolata-Vanilya kokuyorsunuz tüm gün.

İsimlerine bakıpta ne bu lolita felan demeyin..
    Bir deneyin.

Lolita Lift'in DP parfümde kodu L11.
    Gittiğinizde isteyin bir fıs sıkın.

http://www.itusozluk.com/index.php?t=lolita+lempicka

burada kadın parfümü olduğu yazıyor hocam bir yanlışlık olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barmer -- 6 Mayıs 2010; 15:48:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serboyi

quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

he ya anında verdiren parfüm çıksın artık

iyi de zaten var : eter.
    hammaddesini el altından halledebilsen maliyeti o zibidi parfümler gibi 60 mış 150 ymiş yok 20 tl ye 1L lik şişesinde imal edersin
  • Ultramarine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaqomaN

quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

Orijinalden alıntı: SaqomaN

quote:

Orijinalden alıntı: Lav

Arkadaşlar,
    Burberry Classic For Men EDT 30 ml yi internetten orjinal ve güvenilir olarak hangi siteden alabilirim?
    Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Parfumu nerden alabilirsin bilmiyorum ama bence o parfumu alma kokusu cok agır..

Abi yalan yanlış öilleti etkilemeyin yaa..

Dün bana parfüm markası soran pmler atan arkadaşlar şimdi uzman kesilmiş.

Burberry clasic süper bir kokudur.Dünyanın en iyi üç dört kokusu arasına girer.

Ya kardesim sanada iiki bi parfum markası sorduk ha iyice g*tun kalktı ya her zamanda aynı parfum söylenmezki tavsiye istersin ya burbery der ya 212 men der sanki parfum uzmanı yaa. Ağır bi koku işte yazın minibüslerde felan insanı bayar kapalı bi ortamda insanı bayar

Çoluk çocukla uğraşıyormuşuz.

Ben sana burberryi savundum önermedim 212 men burberry önerıyorum genelde cunku kımın ne sevdiğini bilemıyorum.Bir diğeri 150 tane parfum denemişimdir.Adamına göre davranıyorum.Mesaj atışından ne tip birşey istediğinden ona göre yardımcı oluyorum.

artı parfum uzmanı sayılırım

Konuların bir çoğuna dikkat et zerzavatçı gelsin derler.

Dp perfumum pek bilmem.Ama orj parfum olarak 100 lerce şey öneririm.

Ayağını denk al
  • evet one million süper bi koku ...fena ....
  • lolita bayan parfümü ve her yerde bulunmayan bir parfüm ..strawberrynet.com dan bayan parfümleri arasından bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Kenzo tokyo.

Mükemmel.
    Ayrıca Cristian Dior-Fahrenheit de mükemmeldir.
  • peki hayatın anlamını öğrenme vakti. 100 metreden alırar kokusunu

• Arkadaşlar, beklentilerime göre parfüm önerileri yaparsanız sevinirim.

Malum önümüz yaz, hafif bir koku arıyorum. Nasıl tarif edilir bilmiyorum ama zaten yaz sıcağında insanlar boğuluyor bir de parfümün ağır kokusu eklenmemeli buna. Taze, enerjik bir kokusu olsun. Hem beni hem de etrafımdakileri tazelesin deyimi yerindeyse.
    Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Not:Orjinal almak istiyorum. Dp'yle uğraşamam, müşteriye ağzının kenarıyla cevap veriyorlar zaten.
  • Eyup Sabri Tuncer for men

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.