Şimdi Ara

Kızları Ateşleyen Parfümler ? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
11
Favori
22.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ßλ®1$

quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

quote:

Valla adını bilmiyorum babamın bi parfümünü sıkmıştım geçen gün derste kız dedi "parfümün çok güzelmiş." Biraz da samimiydik rahat bi kızdı. "Tahrik edicidir." dedim. Güldü "evet öyle oldu" dedi

Ayrıca : O parfümü bi sıkıyorum ertesi gün aynı gömleği giyiyorum hala kokusu geliyor. Yerleşince daha bi güzel oluyor. Gerçi kesin 10 liralık bişeydir ama çok isterseniz bi bakarım ismine. Varsa tabi

ben merak ettim

Baktım Viva Rose Eau de" toilette " yazıyodu birden tiksindim ne kullanıyorum lan ben Kadın parfümü falan değildir dimi bu

eyvah eyvah. naptın kardeş sen yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SinapS

quote:

Valla adını bilmiyorum babamın bi parfümünü sıkmıştım geçen gün derste kız dedi "parfümün çok güzelmiş." Biraz da samimiydik rahat bi kızdı. "Tahrik edicidir." dedim. Güldü "evet öyle oldu" dedi

Ayrıca : O parfümü bi sıkıyorum ertesi gün aynı gömleği giyiyorum hala kokusu geliyor. Yerleşince daha bi güzel oluyor. Gerçi kesin 10 liralık bişeydir ama çok isterseniz bi bakarım ismine. Varsa tabi

ben merak ettim

Baktım Viva Rose Eau de" toilette " yazıyodu birden tiksindim ne kullanıyorum lan ben Kadın parfümü falan değildir dimi bu

eyvah eyvah. naptın kardeş sen yaa

Yahu ama koku baya baya erkek kokusu bi problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: slash7895123

parfüme en fazla 10 lira weiririm kız gelip aaa bu çocuğun parfümü süper kokuyo hemen buna veriyim demez heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark1n

quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

ben 2 yıldır str8 mavi şişe kullanıyorum.
    Sizce bu parfüm nasıldır ?

2 yıldır biz değil sen kullanıyorsun bizim sormamız lazım.

kullanıyorumda pek fark göremedim.
    Çünkü bugüne kadar bu parfümü kullandım. Başka bir parfüm kullanınca nasıl bir etki olur bilmiyorum ama bu parfümle henüz kızlardan değişik bir tepki almadım sıksamda aynı sıkmasamda. Ama f/p oranı güzel bir parfüm 2 yıldır kullanmama rağmen şişenin 1/4 ünü bitirebildim. Bana daha 6 yıl gider bu parfüm.
  • Arkdaslar ben kenzo leaupar ve fahrenheith kullanıyom acık olarakta temin edebilirsin kokuları agır değil kalıcı ve kız arkadaslarımın hosuna gidiyo
  • Mesajım bulunsun
  • "
    *Zingaro ,
    *Blue label,
    *Burbery,
    *Dior Fahrenheit"

4'ü de mevcut hiç birinden vazgeçmem en iyileri çünkü.. Rochas Man hiç bişey bunların yanında
    ---------------
    Ve en son JACOMO bunuda eski kız arkadaşım almıştı hala duruyor
    pek beğenmiyorum ama yinede idare eder
     Kızları Ateşleyen Parfümler ?
  •  Kızları Ateşleyen Parfümler ?

Kızları Ateşleyen Parfümler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold
    Kenzo tokyo.

orjinalini cok aradm ama bulamadm hugo boss element aldm bnde
  • quote:

Orijinalden alıntı: L4st

kızları aateşleyen tek koku para kokusu
    yetkili abilerden para kokulu parfüm istiyorum
    saygılar...

Lacoste Red.
  • kesinlikle paco rabanne 1 million. 21 senedir aradığım parfümü buldum. şişesi bitmek üzere olmasaydı keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.
    paco rabanne - 1 million

1 yildir kullaniyorum bu parfumu kiz arkadasim cok begeniyor =)

kesinlikle katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

paco rabanne - 1 million

+1.000.0000

daha önceden azzaro silver black kullanıyordum fiyatıda uydundu, kosuda güzel,

fakat, one million test etdikden sonra yılbaşındaki kampanyalarda yararlanarak
    1 million a geçtim gayet etkileyici ve başarılı ,
    100 luk kullanıyorum şu anda bitince ne yaparım bilmiyorum bu aralar fiyatları yüksek
    ortlama 165 tl civarındalar.
  • PACO RABANE 1 MILLION niye bu kadar abartılıyor anlamadım zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim kanaatim bu parfüm 5 para etmez bu parfüme veren kadın bütün memlekete vermiştir bence .. neyse mevzu bu değil, armani black code, armani di gio, rochas men, dolce&gabbana, 212 sexy men hakkaten süper kokular,bunlara vermiycek kadın öbür kokulara da vermez merak etmeyin
  • benim tahsin kral diye bi ark var o da dh den.. dp den 212 men almış. acayip hoş kokuyo ya tavsiye ederim. sıkındık çıktık halı sahaya maça gittik hala kokuyor tuttum bu kokuyu
  • Benim kullandığım ve sınıfdaki kızların çoğunun beğendiği parfumleri söyleyim..

Rochas
    Armani Black Code

bu iki parfum kızların çok hoşuna gidiyor.. Bikere kızın teki yolda çevirmişti parfumun adını sormak için ( armani black code ) sınıfdaki bazı kızların makarasına parfum sayesinde sana aşık olucam vs konusmalar geçiyodu :D eski cıktıgım kız parfum kokusu sayesinde boynumu emiyodu ( rochas )

Edit : Parfumler dp.. Deo kullanacaksanız axe africa.. bi deo daha varda onunda adını vermeyim herkesin kullanmasına gerek yok :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParanoiD. -- 11 Mart 2010; 2:25:54 >
  • neymıs bu paco rabanne - 1 million yaw. hemen araştırmalara başlıyorum yurt dısından uygun fiyata bulsak barı
  • givenchy pi
  • 212 sexy man hugo boss boss var ben hugo boss u begeniyorum kızlar 212 yi bana sorsan 212 i bi şeye yaramaz ama hangisini sıkıyosun dersen 212 yi tabii
  • Kizlari atesleyende ne demek ya? Kizlardan sanki bir nesne gibi bahsetmissin, bana oldukca itici geldi. Kiz olsam istersen ask iksiri sur kendine yine senle bir iliski yasamazdim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.