Şimdi Ara

Kızları anlamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeri geldiğinde taze fasulyeyi eliyle kırabilecek güçte olan bu varlığın erkeklere karşı bu denli zaafının olmasını hayatını buna fokuslamasını anlamıyom. Ben de çirkin bi erkeğim ve arayı instagramdan sürekli kızlara yürüyerek falan kapatmaya çalışıyorum. Bi de Allah bi taraftan alıyorsa bi taraftan veriyo be kardeşim öyle düşünün. Kızsızlık bana bu konuları açtırıyo bak bi an önce üniye başlıyam da kızları kurtarmaya ilk adımımı atam. Eleştiriye kapalıyım.

• güldürdün be hocam sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yakında mezun olup hayal ettiğiniz zengin erkek olucam ama siz hayatın gratis üzerine kurulu olduğunu düşünen insanlar benim değerimi anlayamayacaksınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Erkekleri Anlayamıyorum" başlıklı yazımdan birkaç kesit

Yeri geldiğinde erkeğe bile yürüyebilecek güçteki erkeklerin hayatlarını kız düşürmek üzerine kurmalarını anlayamıyorum.

Üniversite seçerken hangisinde daha iyi eğitim alırım, hangisinin kadrosu daha güçlü gibi sorulardan ziyade; knk hangisinde daha iyi kız düşürürüm, hangisinin kızları daha güzel moruq gibi sorular sormalarını anlayamıyorum.

Tiplerinin kötü olmasını bir dezavantaj olarak görmelerini, işin daha da komiği bu dejavantajı kızlara yürüyerek kapatmaya çalışmalarını anlayamıyorum.

"Erkekleri Anlayamıyorum" başlıklı yazımdan birkaç kesit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceledenickyok -- 18 Ağustos 2018; 22:44:32 >
  • Ne tesadüf ben de erkekleri anlamıyorum.

• Artık ayrımcılığa uğrayan erkekler ben de anlamıyorum hemcinslerimi işiniz zor gerçekten .

• Anlamazsiniz hic anlayamazsiniz,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.