Şimdi Ara

Kızlara teklif etmeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: JaReD22

İşte bu düzen değişmeli neden herşeyi erkek yapıyor

Mağdur olan biziz devrimi bizim yapmamız lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Bayana pek yakışmaz.Bayan yapınca yollu olur erkek yapınca aslan oğlum aslan kardeşim benim olur.Böyle algılar olduğundan sıkıntı ve ne yazıkki en bedeniyim diyende bile bu şekil yorumlamaya meyil vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Zaten teklif etmiyoruz. İş hayatına girince göreceksiniz. Evde kalmış yalnız kızlarla dolu her yer. Koca bulamıyoruz diye ağlıyorlar. Hatta "yeter ki devlet memuru olsun hemen evet diyeceğim" diyenine bile rastladım.

Bu işler böyledir. Serseri tiplerle takılırlar ama onlardan eş olmayacağını anlayınca da yaş 30'a dayanmış ve iş işten geçmiş olur. Bence de canları cehenneme.

Kanki ne yap biliyor musun? Evlilik sözleşmesi yap, eğer boşanırsa eşşek gibi nafaka alamasın mesela. Evlen, ama f. gibi davran yani. Seks olsun maksat. En azından bedavaya getirirsin o olayı. Ben böyle yapacağım açıkçası bu şekil olan kadınlar adam değildir bence, çocuğum olsa bunlardan birinden mesela, alıp kaçırırım yüzünü göstermem. Bazen kocaları görüyorum işte karısına çocuğunu göstermiyor bazen hak veriyorum yani. Ama düşünüyorum çocuğa da yazık. O yüzden hiç yapmamak daha iyi. Çok yazık. İnsanlar boşanıyor, bu bahsettiğimiz olayların bunun temelinde olduğunu düşünüyorum. Bir yerde su yüzüne çıkıyor sen şöyleydin böyleydin oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Zaten teklif etmiyoruz. İş hayatına girince göreceksiniz. Evde kalmış yalnız kızlarla dolu her yer. Koca bulamıyoruz diye ağlıyorlar. Hatta "yeter ki devlet memuru olsun hemen evet diyeceğim" diyenine bile rastladım.

Bu işler böyledir. Serseri tiplerle takılırlar ama onlardan eş olmayacağını anlayınca da yaş 30'a dayanmış ve iş işten geçmiş olur. Bence de canları cehenneme.

Kanki ne yap biliyor musun? Evlilik sözleşmesi yap, eğer boşanırsa eşşek gibi nafaka alamasın mesela. Evlen, ama f. gibi davran yani. Seks olsun maksat. En azından bedavaya getirirsin o olayı. Ben böyle yapacağım açıkçası bu şekil olan kadınlar adam değildir bence, çocuğum olsa bunlardan birinden mesela, alıp kaçırırım yüzünü göstermem. Bazen kocaları görüyorum işte karısına çocuğunu göstermiyor bazen hak veriyorum yani. Ama düşünüyorum çocuğa da yazık. O yüzden hiç yapmamak daha iyi. Çok yazık. İnsanlar boşanıyor, bu bahsettiğimiz olayların bunun temelinde olduğunu düşünüyorum. Bir yerde su yüzüne çıkıyor sen şöyleydin böyleydin oluyor.

Mantikli ama zor. Ulkemizde olagan karsilanmiyor evlilik sozlesmesi. Bunu karsindakine nasil soyleyebilirsin?

• Bence de etmeyin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.