Şimdi Ara

Kızlara sümük gibi yapışmaktansa yalnızlık tercihimdir.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
102
Cevap
6
Favori
7.922
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kızlara sümük gibi yapışmaktansa yalnızlık tercihimdir.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    63 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Chachalove

Asıl yazdığım mesaj sildirilmiş niyeyse. 12 yıldır prof olarak spor yapıyorum. Burada saçma sapan kız konusu açan arkadaşlardan daha zengin değilim, iyi bir üniversitede değilim, adam gibi adam hiç değilim ama o sözüm ona çok temiz, benden daha eğitimli kızlar otobuste, ucakta, konuşmazken konuşurken karşımda şekilden şekile giriyor neden?, sevgilisi olan onu geçtim evli olan kadınlar bile biraz geçince aslında o kadar sevmiyorum , sorunlarımız var demeye başlıyor ama görsen namuslu insanlar dersin melek gibi kızlar bakınca, e ben kabul etsem bana tırmanacak yanındakini ya boynuzlayacak ya terkedeceksin ama bu durumu adamın anlaması imkansız bu yönden kızlara güvenim sıfır midemi bulandırıyorlar zaten birbirlerini bile sevmez bunlar sizi sevmesini beklemeyin, ya tipin iyidir yapılısındır ya iyi baba olur falan der. Bulur yani bir şey en zekisinden en aptalına kadar böyle, sadece yöntem değişiyor yaklaşım sıradan

dunya'da onca ciddi ve cozulmesi gereken sorun varken bunlari mi dert edindiniz kendinize ? Bu hayatta kotu olma potansiyeline sahip insanlar yok degil, fakat gelipte neden ve hangi cesaretle size boyle davrandiklarini sorun kendinize, kimsenin sucu digerinin kabahatini hafifletmez. kizlar kotude siz onlara laf diyecek nitelikte misiniz sanki ? Bos insanlar bos islerle ugrasir, sizin gibi bos kisilerde bos insanlarlarla birliktedir, ahlagi olan bin yalnizligi boyle kurukalabaliga tercih eder, yazık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2868 Mesaj

hiç güleceğim yoktu. Dike dike bakan tiplerden değilim, dike dike bakan birisi olursa da sol kroşeyi yer o tip benden. Sadece olması gerekenden fazla yavşakça sarılıp kıza eziyet edenleri kalemime aldım ben. Yoksa banane, isterseniz sokak ortasında sevişin umrumda değil. Hayatının endeksini kadınlar üzerine kurulmasını eleştirdim, cins farketmeksizin cinslerin şımartıldığından ve akabinde forumda açılan konulardan bahsettim. Bu kadar cümleden gidip "dike dike bakan tiplerdensin sanırım" diyorsan sorunu kendinde ara. Senden belki yaşça büyüğüm, tecrübeyle sabit olmayan şeyleri forumla paylaşmam.
    Belki tecrübelerden faydalanmak isteyen olur diye bir yorum attım, 117 beğeni almış mesela. Demek ki çoğu kişi farkında olayların, bence biraz daha attığım yorumu detaylı olarak oku ve düşün derim.

@TurtleTut Ne kadar güzel özetlemişsin kardeşim. Ama ilk mesajımda söylediğim gibi, kimse bu mesajları okuyup şeyine sallamayacak. O yüzden bu kısır döngü hep devam edecek maalesef. Soğuk ülke olayında seninle aynı fikirdeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 19 Aralık 2017; 9:53:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: bmw e36 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör TurtleTut

PSN:Darkhate90

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
17,698
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.