Şimdi Ara

Kızlar ve burçlara göre kızların karakterleri Huyları,davranışları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.331
Cevap
74
Favori
77.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burçlara inananız varmı ? yada dikkat edeniniz varmı bilmiyorum ama var ise bu başlık altında tecrübelerini diğer arkadaşlarla ve bizlerle paylaşırsa yararlı olacağını düşündüm
    Buradan açıp açıp ansiklopedi niyetine bakarız.

Buyrun.....

• 3 kızla ilişkim oldu. Burçları Koç,yengeç,başak dı. Ben ikizler burcuyum.
    Koç burcu olan, iyi yanları: çok enerjik sempatik,ateşli:)ben hareketli biriyim ama bana ayak uyduruyordu. yani gel spor yapalım desen hayır demez. nereye gitsen ne yapsan seninledir. iyi muhabbet edersin vaktin nasıl geçtiğini anlamazsın. Kötü yanları:egosu yüksek. bu yüzden çok kavga ederdik. çok kıskanç,bazen çok sinir edici ve başınabuyruk olabiliyor. ama tabi burada ağırlığını koyacaksın.

Yengeç burcu olan, iyi yanları:aşırı sadık,bağlı,bana sevgiliyi bırak neredeyse çocuğu gibi davranırdı sürekli besler falan:) evden dışarı çıkmayı pek sevmez,aşırı duygusal. tam evlenilecek burç aslında. Kötü yanları:çok alıngan,çok kıskanç,kinci.

Başak burcu, iyi yanları: çok hoşgörülü,konuşkan,sempatik.çok sıcakkanlı bana sevgilisi değilde hem kocası hemde sırdaş gibi davranıyordu herşeyini paylaşır yani:) evcimen. kötü yanları:hastalık derecesinde titiz ve mızmız ve bazen ufacık bir kelimeyi kavga sebebi haline getirebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evimde internet yokken evdeki burç kitaplarını okurdum hep istediğini sorabilirsin iyi bilirim burçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_rappe

3 kızla ilişkim oldu. Burçları Koç,yengeç,başak dı. Ben ikizler burcuyum.
    Koç burcu olan, iyi yanları: çok enerjik sempatik,ateşli:)ben hareketli biriyim ama bana ayak uyduruyordu. yani gel spor yapalım desen hayır demez. nereye gitsen ne yapsan seninledir. iyi muhabbet edersin vaktin nasıl geçtiğini anlamazsın. Kötü yanları:egosu yüksek. bu yüzden çok kavga ederdik. çok kıskanç,bazen çok sinir edici ve başınabuyruk olabiliyor. ama tabi burada ağırlığını koyacaksın.

Yengeç burcu olan, iyi yanları:aşırı sadık,bağlı,bana sevgiliyi bırak neredeyse çocuğu gibi davranırdı sürekli besler falan:) evden dışarı çıkmayı pek sevmez,aşırı duygusal. tam evlenilecek burç aslında. Kötü yanları:çok alıngan,çok kıskanç,kinci.

Başak burcu, iyi yanları: çok hoşgörülü,konuşkan,sempatik.çok sıcakkanlı bana sevgilisi değilde hem kocası hemde sırdaş gibi davranıyordu herşeyini paylaşır yani:) evcimen. kötü yanları:hastalık derecesinde titiz ve mızmız ve bazen ufacık bir kelimeyi kavga sebebi haline getirebiliyor.

Koç hakkında bilgim yok ama diğer ikisine katılıyorum, ben de ikizler erkeğiyim. Ben de ekleyeyim bir tane:

Balık kızı: iyi yanları, her konuda her türlü desteği verir. Kavga etmemek için her zaman alttan alır, sever, çok çabuk bağlanır, kıskançlığı olması gereken düzeyde. Kötü yanları: iliski bir süre sonra sıkıcı olmaya başlıyor, körkütük asık olup tek konusu aşk oluyor.

• Terazi hakkinda bilgi verebilecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Terazi hakkinda bilgi verebilecek var mi?

Benim arkadaşım vardı ben balık burcuyum erkeğim. arkadaşımda erkekti teraziydi çok sıkı dost oluyorlar eğer seni seçtiyse dostu olarak herzaman yanındadırlar
  • BU ARADA BEN BALIK BURCUYUM VE GERÇEKTEN İNANIYORUM BURÇLARA. BURÇ KİTABINDA YENGEÇ VE AKREP İLE ÇOK İYİ ANLAŞIR YAZIYOR DOĞRU KOVA,KOÇ,OĞLAK,BOĞA İLE İYİ DİYOR DOĞRU ASLAN VE TERAZİ NE İYİ NE KÖTÜ DİYOR DOĞRU. İKİZLER KÖTÜ DİYOR ÇOK ÇOK ÇOK DOĞRU AYRICA BAŞAK VE YAYLARLA İLE DE ANLAŞAMIYORUM AMA TABİ Kİ BU YAZDIKLARIM ARASINDA İSTİSNALARDA OLUYOR.. AMA BÜYÜK ÇOĞUNLUK TUTUYOR...
  • ikizlerden uzak durun gerisinı pek önemsemeyın
  • İkizler burcu ile 3 yıla yakın bir ilişkim var.Hem ondan hemde ikizler burcu tanıdığım diğer arkadaşlara göre yorum yapacağım

Patavatsız ve dengesiz hareketleri çoktur
    Bir iş yaparken sonucunu düşenemezler akıllarını genelde başka türlü kullanırlar.Çok konuşur ve çok kıskançlar ama içlerine kapanık oldukları içindir bu.Eğer içini dökerse vay halinize..
    Eğer fazla sıkarsanız çekilmez bir hal alırlar..
    Emirleri soru sorulmasını pek sevmezler ama SEVDİRDİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liveforgs -- 9 Ağustos 2012; 14:38:15 >
  • Koç için bişey daha eğer su burcuysanız yengeç balık vs.(pek anlamam) kısacası battığınız andır kaçın kurtarın kendinizi ben yengeç burcuyum kız koç astrolojide birbiriyle anlaşması en zor 2 grup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-748657E2E -- 9 Ağustos 2012; 17:20:10 >
  • Bende başak burcuyum.Aslında burçlara çok inanmam ama çoğu özelliği tutuyor arada bakmıyo değilim.Aslan burcu bir kız arkadaşım oldu.Nerdeyse hiç anlaşamadık çok ters düşdük onun istekleri farklı benimkiler farklı doyuramıyosunuz , tamamen zıt kutuplu burçlar olarak hiç anlaşamadık internette de böyle yazıyordu zaten İyiki kısa sürdüde bağlanmadım o kadar
  • sorun beyler anlatayım 7 sülalesinin profilini çıkarırım.

balık kızları çapkındır.
    ikiz kızlarını hala sökemedim varsa biri anlatsın.
    akrep burcu baya gizemli ve çekici oluyor.
    koç kendi havasında kendi başarıya koşar sen arkadan peşinde sürüklenirsin.
    oğlak dediğim dedik çaldığım düdük çok kararlıdır sildimi tekrar yazmaz
    aslan bakımlı seçici ayrıca çekici ayrı bir havaları var
  • Ben de ikizler burcu mağduruyum. İkizler ile aslan hem çok iyi anlaşır, hem de hiç anlaşamaz. Bir şekilde yürüyor ilişki.
  • Akrep burcu mağduruyum. Deli gibi aşıktım o da aşıktı. Çok saf kalpliydi aslında o haline aşıktım. 1 yılı geçen ilişkimizde sonra okulda öğretmenler filan ailesine söylemiş en ufak zorlukta g*tüme tekmeyi koydu valla. Yani her ne kadar saf olursa kesinlikle sonuna kadar güvenmeyin. He şimdi aylardır sürünüyor ama bekarlık sultanlıktır diyorum ve pas vermiyorum. Akreplere aman dikkat diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nwecw

ikizlerden uzak durun gerisinı pek önemsemeyın

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: nwecw

ikizlerden uzak durun gerisinı pek önemsemeyın

Benimde ikizlerden başım yandı çok uyardılar ama o gözlere o dudaklara sizi bitiriyor resmen.Bugün sizin için herşeyi yapabilir fakat yarın ? sizi sevmediğini söyleyebilir.Katı kalpli olabiliyor.
    Hala anlamadım kararsız olduklarını söylüyorlar bence 2 ruhlu olduklarından dolayı bazen a bazen b diyorlar.Teraziler için dengesiz diyorlar bence 1 numaraları dengesiz ikizlerdir üstlerine tanımam.

Boğa burcu:Boğazına inanılmaz düşkündür yemeden 2 dakika duramaz. çok sıcak kanlı sürekli konuşan bi tiptir yeterince kıskançtır.romantiktirde ona yolda kulağına aşk sözcükleri döktüğünüzde yine aynı şekilde sizede karşılığını verir.Çok cömerttir arkadaşları ve sevgilisi için kemeri sıkmayı bilemez.Boğa gibi birden sinirlendikleride oluyor :) bence anlaşılmaz kadınlar değillerdir. Size erkekliğinizi sonuna kadar hissettirler ipleri yeri geldiğinde tamamen size bırakırlar.Bence onları yonlendırecek güçlü kararlı bir erkek aradıklarından olabilir

yay:Çok havaidir,ortamına göre haraket etmeyi bilmez olmadık yerde sesini yükselterek bağırabilir sizi rezil edebilir.Bana göre itici erkeksi davranışları çoktur.Acaip açıksözlüdür.Arada normale döner.Yani arkadaşmı desem sevgilimi desem karışık oluyor.
    Bence içine kapanık utangaç erkekler kesinlikle bu kızlardan uzak durun.

Başak:Çok doğal çok güzel çok çıtı pıtı olurlar.Sürekli bi aşk acısı çekıyormuş modunda takılırlar acaip titiz ve temizdirler.Onun dışında fazla çözemedim çok değişik geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 22mert -- 10 Ağustos 2012; 0:07:54 >

• Yaylar hakkinda ne diyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ironbird

Yaylar hakkinda ne diyosunuz

ilgi özürlüsü
    sürekli arasın, beni merak etsin
    etrafta aşk böcüğü gibi gezelim. el ele kalpler saça saça.
    hareketli kararsız, güleç
  • Ben yengecim,kiz arkadas adayi terazi.nasil olur sizce

• Banada bayan balıktan biraz bigi verirmisiniz ??
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.