Şimdi Ara

Kızlar tipe önem vermez mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben tipsizim. Spor salonunda bir kızla konuşmuştum bir ay önce. Seyirci koltuklarında oturuyorduk. Kız gelmedi yani benim yanıma kasten. Mecburen birlikteydik. Ben pomeme hazırlanıyordum. O da tabi. Ben y.lisans yaptım iki dil biliyorum vs dedim. Gözleri parladı ilgisi arttı bana karşı. Senin burada ne işin var dedi. Hayranlığı yüzünden belli oluyordu. Sonra kız bana selam vermeye konusmaya basladı ertesi gün. Çok yıkık bir kız da değildi seviye ortalama üstü gibiydi tip olarak. Fakat iletişimimiz kesildi

• Sami, kızlar paraya önem verir.

• eğitim ve özgüven çok önemli

fransızca vs bildiğimi duyan insanlar biraz daha iyi davranıyor gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

eğitim ve özgüven çok önemli

fransızca vs bildiğimi duyan insanlar biraz daha iyi davranıyor gibi geliyor bana.

yürürken koluna da giriyorlar mı ahahahah

• arabama bindirip gezemedikten sonra ne işe yarar ki
  • yanında ne kadar gür ve şiddetli ossurduguna değerer verir  

• En çok tipe önem verir kardeşim. Ama tip demek senin sürekli söylediğin gibi kaslı vücut ve uzun boy demek değil. Biraz karışık.
  • Hocam siz fransizca neden ogreniyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Hocam siz fransizca neden ogreniyorsunuz ?

iş hayatında büyük bir artı çünkü

daha iyi paralar kazanabilirim

• Yarım saatliğine dışarı çıktığında 3 saat makyaj yapıp süslenen püslenen kadın tabiki yanındaki adamın tipini de çok önemser ama şöyle bir şey de var hayat aşk dizilerindeki gibi değil kız da biliyor ki aldığın nefes bile parayla.Boy,tip karın doyurmuyor,iyi bir yaşam standardı sağlamıyor.Yakışıklıyım hadi beni müdür yapın ya da şu kadar maaş verin diye bir şey diyemiyorsun

• Hocam siz hangi üniden mezunsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Hocam siz hangi üniden mezunsunuz?

ankara işletme

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EEA5740BE -- 13 Haziran 2021; 22:30:42 >
  • HİPERGAMİ!

• kızlar paracıdır :) kendileri de zaten bas bas bağırıyorlar biz paracıyız diye. Para>>>aşk,yakışıklılık,zeka,fasa fiso

ha ikisi de zengin mi sonra devreye hangi erkek ona rahatlık verir daha rahat olur o gelir.

yakışıklılık çok sonra geliyor, video falan görürse aa evet çok yakışıklı falan der geçer. İş ciddiye döndü mü yukarıda sıraladığım cümleler önemini belli eder. Zibilyon tane örnek var. Onlar yaşadıkça sevdikçe aşık oluyor. Onlar duygusallıktan zevk alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4A681DC35

Sami, kızlar paraya önem verir.

sami değil samimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.