Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Mayıs 2022; 19:59:30 >

• Şu forumun a* derdi bitmedi arkadaş.Kız bakmadı,vermedi.Bakmasın kardeşim bu kadar önemli mi ?Senden hiçbir farkı olmayan bi canlıya bir organ farkından dolayı bu kadar anlam yükleyip,ona ulaşmayı hayatının anlamı haline getirirsen daha çok ağlarsın.

Şu tanımlara ayrı irite oluyorum zaten.Kızlar faşisttir,kızlar şöyledir kızlar böyledir.Dünyada 7 milyardan fazla insan var ve yarısı kadın.İçlerinden biri sana yüz vermedi diye 3.5 milyar için bi tanım mı yapıyosun

• xD

• Şu forumun a* derdi bitmedi arkadaş.Kız bakmadı,vermedi.Bakmasın kardeşim bu kadar önemli mi ?Senden hiçbir farkı olmayan bi canlıya bir organ farkından dolayı bu kadar anlam yükleyip,ona ulaşmayı hayatının anlamı haline getirirsen daha çok ağlarsın.

Şu tanımlara ayrı irite oluyorum zaten.Kızlar faşisttir,kızlar şöyledir kızlar böyledir.Dünyada 7 milyardan fazla insan var ve yarısı kadın.İçlerinden biri sana yüz vermedi diye 3.5 milyar için bi tanım mı yapıyosun

• Erkekler nasıl güzel kız peşinde kosuyorsa kızlarda yakışıklı kaslı cüzdanı dolgun erkek peşinde koşuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevişemeyen bir eziği kimse dinlemek veya umursamak istemez, erkekler bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barryallenn -- 28 Şubat 2021; 19:37:39 >
  • Tek derdim keşke a* olsaydı parasını verip işimi hallederdim

• Base-Collector kullanıcısına yanıt

"Hayattaki tek amaçları genetiği en güçlü olan erkek tarafından döllenmek. Eğer genetiğiniz iyi değilse hiçbir şekilde bu canlılar tarafından kabul görmezsiniz"

Ne peki ?

• orda kadınlardan bahsediyorum

• kabul görmekten kastım sadece sex değil. Arkadaş olarak bile istemezler veya iletişime girmemek için ellerinden geleni yaparlar

• bunu okuyacağıma, 2 - 3 tane paragraf sorusu okurum, hiç değilse üni kazanmam için bir + olur. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 28 Şubat 2021; 19:1:7 >
  • Her cümlesine katılıyorum.. kızlar genel olarak ilgi budalası, duygusal gelişmemiş bir insan türüdür. Erkek olarak doğmak bi de geneitk çöpseniz ömür boyu yalnızlıktır. Kızlar ise her fırsatta birini bulur gerçi erkekler onu bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SM01_VXG -- 28 Şubat 2021; 20:8:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realistik al
  • Sadece insanlar için geçerli değil ki bu. Doğanın kanunudur hocam. Güçlü zayıfı ezer. Dişiler de güçlülerle ilişki kurar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Zhao -- 28 Şubat 2021; 19:17:54 >
  • Artık çirkin kız diye bir şey yok, estetik ve makyaj var. Dudak büzerek veya eteğini açarak fotoğraf at, 20 IQ olsan bile Instagram'da ilgi çekersin. Çok acınası bir hayat, kız olup bunlardan etkilenmeden, aklını kullanarak yaşamını sürdürmek çok çok zor. Çünkü rakiplerin her türlü hile hurdayı yaparken sen zor olanı seçip zekanla hayatta kalmaya çalışıyorsun. Üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 28 Şubat 2021; 20:21:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Erkekler nasıl güzel kız peşinde kosuyorsa kızlarda yakışıklı kaslı cüzdanı dolgun erkek peşinde koşuyor

'Erkekler nasıl kız peşinde kosuyorsa kızlarda yakışıklı erkek peşinde koşuyor'

böyle daha doğru oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Base-Collector -- 28 Şubat 2021; 20:22:3 >
  • Project Zhao P kullanıcısına yanıt

O zaman basit varlıklar olduklarını kabul etsinler. Desinler ki biz erkeklerin sadece bacak kemiğinin boyuna bakıyoruz veya forward growth'u iyi olan erkeklere veriyoruz desinler

• Bunları son 1 saatte mi düşündünüz yoksa arka planda sürekli düşünür halde misiniz?
  • Tüm hayatımı insanları ve davranışlarını belgesel izler gibi geçirdim. yalnız olduğum için korkunç derecede fazla boş vaktim var

• Akşam 8-9 gibi DH ahalisi :https://www.youtube.com/watch?v=421lVDYbmdE&feature=youtu.be hiç şaşmaz bu saat aralığı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.