Şimdi Ara

Kizlar konusunda en dogru tavsiyeyi veriyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
6
Favori
6.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kizlar konusunda bendende bi tavsiye beyler. Kızları tanımanız zor. Eger saf iyi niyetli kalpli bi insansa ki buda düşük, o zaman belki.

Kendinizi fazla yormayin kısacası. Nasıl sen bi erkeği tanırken 5 saniyeni alabiliyosa kimi zaman, bir kızda bir kızı tanırken öyle hızlı olabiliyor. Kısacası kızlarla sadece çıkmak değil amaç. Onlarla cidden arkadaş olmayada çalışın. Sadece erkek arkadaşlarınız olmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kizlarin soylediklerine degil yaptiklarina bakilir tespit 1

• Bak bende ne diyorum sizlere hiçbir kalıp içine sokmayın kendinizi salın gitsin. Yok öyle yap yok böyle yap hahaha olum rahat olun ya aman by byyyy
  • Bir arkadasım 5yillik sevgilisinden ayrilinca sormuştum ne oldu onca yil sonra ayrildiniz. Bana dedigi birbirimizin hoslanmadigimiz yerlerini yonta yonta o kadar sivrildik ki birbirimize batmaya başladık. Olay sizi siz olduğunuz için seven birini bulmak

• Kızlar da kendi gibi olmak, çatır çatır sevişmek istiyor ama olamıyorlar. Din, toplum baskısı, aile vs.. Sen kendin gibi olmak istiyorsun, kendi gibi olamayan ve bunun sorumlusu 1500 yıllık kurallar olunca da anahtarı geniş kıza yanaşmayın diyorsun. Ne güzel memleket yaa

• anahtar biz mi oluyoz şimdi bu durumda biraz yabancı kaldım da konuya :D
  • kopser123 K kullanıcısına yanıt
    Baskasi ol onu da ben mi soyliyim. Değiş. 2 3 saat lol oyna 12de kalkma 6da kalk.

• 13 yaşındayım. Herşeyin farkındayım

Kilit olayı neydi acaba

• Kizlari delik olarak mi goruyorsun anahtari sok bilmem ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendiniz olun arkadaşlar, ancak ezik değilseniz, eziğin tekiyseniz başkası olun, kendinizi de inandırın belki gerçekten başkası olur düzelirsiniz.
  • Ben size daha güzel öğüt vereyim.Yaşantınızı böyle karı kız üzerine kurmayın.
    Kendi ayaklarınızın üzerinde durun, gerisi gelir.

Önemli olan bekaret değil zihniyettir.Mutluluk tanımını buna bağlayacaksınız ileride üzülme olasılığınız var.
    Bekaretini koruyup başka aktivitilerde başarılı olanlara denk gelmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinadangelencerez -- 20 Kasım 2017; 14:44:3 >
  • en iyi kadın ölü kadın!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Önden değil arkadan diyorsun. Hmm..

Uzun zamandır forumda böyle gülmemiştim

• Doğru çok çabuk hatırlanan birşeydir dürüst ol gerisi gelir

• şu konuya post atanların yaş ortalaması 15 herhalde bu nedir ya
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    Herkes,herkes içindir diyorsunuz yani.
  • Kadınlar göründüğü kadar zor değillerdir.güzel veya çirkin olmaları erkekler tarafından beğenilmek yada beğenilmemek gibi bir düşüncesi yoktur.''Bir kadının en büyük düşmanı yine başka bir kadındır'' Kadın sadece sığınacak samimi bir erkek ister erkeğin kaşı gözü saçı kadın kız için gerçekten önemli değildir.erkeğin yüzü sivilceden görünmesin farketmez erkek samimi bir şekilde kadını sevmişse kadın onu kalbine koymuşssa dünyanın en zengin insanı gelse yine o kadın sevdiğinden başkasına bakmaz. bu konuda çok samimiyim tekrar yazıyorum bir kadın erkeğini kalbine yazmışsa ALLAH'tan başka kimse onu ordan çıkaramaz
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Oscar Wilde
  • quote:

her anahtarin girdigi girebildigi kilit biraz genisliyor. Onemli olan arkasinda hazine sakli olan bir kilidi acmaktir yeri gelince. Yoksa her anahtarin girdigi kilit insana zevk vermez.

Eğer bu forumda feministler olsaydı seni muhtemelen öldürmüşlerdi.
  • ünive giriş sınavlarından bi yakamı kurtarabilsem belki bi şeyler değişecek de iki yıldır sınavdan çektiğimi hiçbir şeyden çekmedim herhalde :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.