Şimdi Ara

KIZLAR KARIŞISINDA HER ZAMAN KAYBETTIRECEK DAVRANIŞLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
2.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada yazanların %99unu uyguladım sanırım.Özellikle 18.maddede yazan olay çok canımı yaktı.Salak salak ilk okul esprilerine gülmediğim için bunu bi ayrılık bahanesi olarak sundu.Ayrıca ayrılalı 1 hafta oldu acım taze o yüzden bu tarz konuların altında beni bulabilirsiniz

Ekleme : Yetmedi yazdıklarım bi sinirlendim yine bizde burda dökebiliyoruz içimizi yapıcak bişey yok.Kızların hepsi aynı derlerdi inanmazdım bu farklı dedim bırakıp gitmez dedim sadece 2 gün önce herşey güzelken seni seviyorumlar havada uçuşurken 2 gün sonra o insan yoktu nasıl değiştiğini gözlerimle gördümya bidaha iyi davrananıda ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxrem4 -- 27 Mart 2017; 0:9:23 >
  • Şöyle konular açıp durmayın ya.Tamam ülkemizdeki kızların çoğu kezban ama bence düzgün kızlar da var ve bunlar kibar,anlayışlı,zeki erkeklerden hoşlanıyorlar siz hiç okumuş etmiş,kültürlü bir kadının yanında hanzo gördünüz mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyeni öpüyorum yiğidim çok güzel ozetlemissin bravo ayakta alkışlıyorum.

Madem cabama karşılık yok incelediği yerden kopsun modundayim hiçbiri umrumda değil artık.

• Okumadım . Çünkü tipsiz olduktan sonra tek madde yeterli :

1-Var olmak
  • hepsi doğru maddeler
  • Güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

Güldürdün

:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonlara dogru sacmalanmis maddeler zinciri.

Siz odun olursunuz, berke cicek alir. Kiz, romantik ve anlayisli oldugu icin berkeye gider.

Siz cicek alirsiniz, berke odun olur. Kiz, umursamaz ve zor erkek oldugu icin berkeye gider.

Siz ezikseniz bu maddelerin hepsini yapin, sonra tersini yapin yine olmaz. Kizlar hep berkelere gider.

Cunku,

Berke konuya gelip de ''kizlar hepsi ayni yeaa'' demez, hayati boyunca en fazla 5 kizla sevgili olmasina ragmen

Berke konuya gelip de '' tipsizim, fakirim, utangacim, asosyalim'' demez. Cozum uretir. ''Nasil karizmatik olurum, zengin olurum, girisken olurum''un hesabini yapar.

Berke kizi alir gider.

Dh'li buralarda aglamaya devam eder.

• 20 yaşındayım bu yaşıma kadar edindiğim tecrübeleri aktarmak isterim.

Bende bir kaç şey yazayım;

-Pısırık olmayın, kızlar daima girişken insanları sever.

-Korkmayın veya korktuğunuzu hissetirmeyin. Daima cesur davranın.

-Kızlar koruyup kollayan adamlar ile olmak ister.

-Kızlar küçük yaşlarda erkekleri sever ama yaş büyüdükçe adam ararlar. Olgun olun.

-Yavşak olmayın.

-Dik durun ve dimdik yürüyün. Keko gibi yürümekten bahsetmiyorum.

-Kızlar üzülmeyi sever üzün,süründürün. Üzen bir kız daha çok sever ve daha çok bağlanır. Gidip aldatın demiyorum.

-Odun olup veya olmamak kıza göre değişiyor.

-İlgi çok göstermeyin. Bi çok gösterip bazen de hiç göstermeyin.

İlk sevgilim 6.sınıfta oldu, şuan üni 1deyim ve hiçbir sene yalnız kalmadım. Sadece girişken olup,utangaçlığı bırakarak bile kızları tavlayabilirsiniz. Konudaki arkadaşın yazdığı şeyler de çok doğru. Unutmayın tavlanmayacak ve vermeyecek kız yoktur. Sadece ağzınız laf yapsın yeterli.

• Maddelerin hepsi doğru sadece kız erkek ilişkisi için değil normal bir arkadaş edinirken dahi artık bunları yapmak gerekiyor yukardaki arkadaşın verdiği şantiye örneği gibi insanlarımız arsız doğu-batı kültürü arasında sıkışmış

• En iyisi boş vermek yoksa bu kız konusunda kafayı yersin.

Bizim sınıfta vardı 2 tane kız meraklısı arkadaş işi düşünce bizim yanımıza geliyor ama hep kızlarla konuşmaya çalışıyorlar tabi kızlar haliyle bu elemanlar kambur durduğu için öyle pek arkadaşmış gibi konuşmuyorlar samimi olarak.

Ama ben öyle mi değil ben yeri geldikçe karşı taraf atak yaptıkça konuşuyorum hem laf lafı açıyor hem de kız kendi samimiyeti arkadaşlığı ile yaklaşıyor.

Benim gibi yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kural taktik falan yok ya burada bunları okuyup çok kafa patlamayın

Girişken ve özgüven sahibi olun

Ağzınız laf yapacak

Eğlenceli olun ama gevşek olmayın yeri gelince çekip vurun

Fazla ilgi göstermeyin (net kaybedersiniz bu dediğim ile)

• Gincel

• Yazdıklarınla hiçbir alakası yok bunları yaparsanız kızın köpeği olursunuz bütün olay sende bitiyor ben kızlarla gayet dalgaya alarak küfürlü konuşurum daha hiç ters tepki almadım gerçi sende şeytan tüyü var kızamıyorum diyenlerde oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Tanışmak için can atıyorum senle çünkü spora gidiyosun noldu kız notları alıp kaçtı mi

Haydaa bu arkadaş dün instagram konusunu açan arkadaştı dimi

• Nerde nasıl davranacağınızı ne konuşacağınızı bileceksiniz ağzınız laf yapacak ha arkadaşın yazdığı postdakiler ağzınız çalışmıyorsa kız olsunda köpeğide olurum uşağıda diyenler için geçerlidir

• tüm bu özelliklerin üstünü çizin, PARA yazın. Devir malesef ki böyle oldu. Benim gibi bir şahsı bile bunu dedirtecek kadar alçalttılar ya vay hallere. Arkadaşlar devir tamamen görüntü devri. Analarınızın babalarınızın biz evlendiğimizde hiçbirşeyimiz yoktu devri değil...
  • Guncel

• Iyi olmak saf olmak.sadece kiz konusunda da degil her konuda kaybettirir size

• hangi kıza ana avrat sövsem bana aşık oluyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.