Şimdi Ara

Kızlar hakkındaki sorularınızı bilim ile cevaplıyorum, Edit 2 geldi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
33
Favori
10.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızlar hakkındaki sorularınızı bilim ile cevaplıyorum Edit: YETER LAN MESAJLARI KONUYA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutatio

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bilim ile cevaplıyorsanız yazıların dayanağını da vermelisiniz.

1- Bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrı, bilimin söyledikleri ile yazıldığını ispatlayarak bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrıdır.

Mesela birisi "Su ısıtıldığında ne olur" diye sorarsa ve "Su ısıtıldığı zaman buharlaşır" yazarsam bilim ile cevaplamış olurum değil mi? Sadece ispatını belirtmemiş olurum.

2- Aslında söylediğin doğru ve söylediklerimi temellendirebilirim de. Gel gelelim, bunu söylüyo olmanın nedeni bambaşka. İyi niyetli olmadığını düşünüyorum. O yüzden sen okuma. İspat falan yok, söylediklerimi arkamdan uyduruyorum. Hadi yallah arabistana

Bu cevaba bakarak bilimin "b" sinden anlamayan biri olduğunuzu düşünüyorum. Bilimsel kitaplar ve sayısız makale yazan biri olarak üslubunuz da bilgili biri gibi değil, bilgili olduğunu zanneden biri gibi.

• Aman abi benden tek tavsiye bi kızı sevdiyseniz gerçekten aşık olduğunuza inanıyorsanız geçmişini sorgulamayın. Ben yandım siz yanmayın. Ölüyorum acımdan

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bilim ile cevaplıyorsanız yazıların dayanağını da vermelisiniz.

1- Bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrı, bilimin söyledikleri ile yazıldığını ispatlayarak bilimin söyledikleri ile cevaplamak ayrıdır.

Mesela birisi "Su ısıtıldığında ne olur" diye sorarsa ve "Su ısıtıldığı zaman buharlaşır" yazarsam bilim ile cevaplamış olurum değil mi? Sadece ispatını belirtmemiş olurum.

2- Aslında söylediğin doğru ve söylediklerimi temellendirebilirim de. Gel gelelim, bunu söylüyo olmanın nedeni bambaşka. İyi niyetli olmadığını düşünüyorum. O yüzden sen okuma. İspat falan yok, söylediklerimi arkamdan uyduruyorum. Hadi yallah arabistana

Bu cevaba bakarak bilimin "b" sinden anlamayan biri olduğunuzu düşünüyorum. Bilimsel kitaplar ve sayısız makale yazan biri olarak üslubunuz da bilgili biri gibi değil, bilgili olduğunu zanneden biri gibi.

:D Komedi olan şu.

Konuyu ve cevapları okuduğum anda kahkahalara boğuldum :D

Tamam ilgi duyabilirsin, araştırıyorsun bu çok iyi bir şey ama kendini bu konuda yetkili kabul edip "haydi sorun bana sorun bana " demek klasik bir araştırmalarının karşılığında ego tatmininden başka bir şey değil.

Hatta önce baya bir hayal kırıklığı yaşadım, böyle olduğunu iddia eden insanın böyle saçma sapan konuyla ne diye uğraşır diye, sonra konuyu iyice okuduktan sonra hayal kırıklığım son buldu.

Anlayacağın dostum, bilim de oyuncak haline getiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 13 Aralık 2017; 21:48:18 >

• Hocam cevapların harbi etkiledi dayanamıyorum bende dokuyorum içimi şimdiden tşk

Hocam sevdiğim kız başkası ile ilişkisi var ama doğru kişi ben olduğumu düşünüyorum ama bana karşı kesinlikle o gözle bakmıyor kız arkadaş yani sadece yakın dost olarak biliyor ama o kişinin yanlış olduğunu düşünüp bekliyorum biliyorum yanlış bir durum ama önerileriniz nelerdir

Not: normal bir insanım tıp karizma yok çok az yapılı vücudum var kafam büyük ama😫

• Kızlar hakkındaki sorularınızı bilim ile cevaplıyorum, Edit 2 geldi

Çok salak, aptalca bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA30E16B0 -- 13 Aralık 2017; 22:25:1 >
  • Dostum çevremde insanlar tarafından espirili eğlenceli bir insan olarak tanınırım bi o kadarda gevşek ve şuuursuz derler. Bu algıyı yıkmak mümkün müdür? Daha bi masculen karaktere sahip olmak falan

• Bir kizin bazen sicak davranip bazen soguk davranmasinin sebebi nedir? Seviyor mudur sizce

• Bununla ilgili bir dizi önereyim. Bu konuyu merak ediyorsanız, biraz psikoloji felsefe merakınız varsa The Sopranos dizisini önerebilirim. Alfalık güç vb konular bol miktarda alt metinde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

kızların esmerlerden hoşlandığı doğru mu?

Esmerine bağlı

hocam yakışıklılığın ten rengi veya saç rengiyle ilgisi olduğunu düşünmüyorum ben :D yakışıklı olmayan kumral çok gördüm :D ( biri de ben :D)
  • Mutatio kullanıcısına yanıt
    Şu an öyle bir imkan yok. Yüz yüze gelmek için yabi dışarı falan çıkmak için nasıl bir yol izlemem gerletiği konusunda tavsiyeniz varsa dinlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: lolnickversene

quote:

Yakışıklıyım, karizmatiğim, cebimde param var, ağzım güzel laf yapar eksik olan ne halen anlamış değilim?

Eksik olan biraz cesaret belki?

Cesarette var sayılır en azından çekinmem ama bir süreklilik olmuyor 2-3 yıl ilişki sürdürebilenlere şaşıyorum

Tamam gerçekte de steven wilson gibiysen seni ömürlük alırım :d

• Bir kiz onu çok seven erkeği neden ayni duygularla sevmez?

• bu konuları içeren önerdiğiniz reddit postları var mıdır?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yakışıklıyım, karizmatiğim, cebimde param var, ağzım güzel laf yapar eksik olan ne halen anlamış değilim?

Eksik olan biraz cesaret belki?

Cesarette var sayılır en azından çekinmem ama bir süreklilik olmuyor 2-3 yıl ilişki sürdürebilenlere şaşıyorum

Tamam gerçekte de steven wilson gibiysen seni ömürlük alırım :d

• Aga ben liseyi yeni bitirdim kiz konusuna falan hic yokluk çekmedim ama mesela hani bazı kizlar olur ya diğerlerinden apayri lider gibi bişey mesela onunla bi ilişki başlatıyorum, kontrolü kendimde toplamak istiyorum ama o da kendinde toplamak istiyor hissediliyor zaten bu ben geri cekiliyom sonra o da cekiliyo falan yürümüyor öyle ilişki. O yüzden hic asiri guzel sevgilim olmadı. Hep güzel - orta arasi tipler oldu. Ben de 1.83 60kg biseyim :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konu super, ben de sormak istiyorum cevabin onemli.

mayis gibi bir kizla tanistim bir kurum toplantisinda yasimiz 20. O gun kizla geceye kadar zaman gecirdik, koluma girdi surekli falan basini omzuma yasladi, surekli sohbet icerisindeydik, sarilip ayrildik, ilk gun whatsapp konusmalari falan oldu. Ben kiza baglandim baya, sonra diger gun telefonda konusurken beni, ailesine bahsettigini, benim de bahsedip bahsetmedigimi sordu. Saniyorum ciddi dusunmus benimle. Ertesi gun, kizdan cok ilgi beklemeye basladim cok baglandik, opusmek sevismek istiyodum kizla, ama wp den soguk yapti, arayayim dedim arama dedi, bulusalim dedim bu hafta musait degilim dedi, ben de gaza gelip ondan hoslandigimi acikladim ve cevap ertesi gun geldi. Ilk gunumuz guzel gecti ama ben sevmenin buyuk bir sey oldugunu dusunuyorum seninle ayni fikirde degilim uzgunum dedi. Ben coktum baya. kizla baya yazismadik, 4 ay sonra yazdi naber diye, duygusuz bir sekilde yazistim ben de, bir sey bekledim kizdan. kiz da vermeyince ya da aciklama yapmayinca ben de bir daha yazmadim.(kiz yazali da 2 ay olmustur) benim asiri icimde kaldi kizla bir seyler yasamak. Hala istiyorum. Hala da uzgunum. Nasil yorumlar ya da tavsiye verirsin?

• Erkekte kisa sac mi daha iyidir uzun sac mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek tek cevaplayamayacağım kadar fazla soru geldi. Yeterince isteyen olursa internetten canlı podcast tarzı bi yayın yapabilirim. Ne dersiniz?
  • Mutatio kullanıcısına yanıt
    kadınları bu güne kadar çözebilen çıkmadı ,bilimsel falan hikaye :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.