Şimdi Ara

Kızlar baharın gelişiyle birlikte kayışı koparmış durumda. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
9.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli olan ayak güzelliği ve kokmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trigeminus06

Bana neden kimse çirkin gelmiyor anlamadım senin abarttığın kadarıni ne erkek ne kadın görmedim bence siz kendinize güvenmiyorsunuz.

Evet ama bu güvensizliğin bir nedeni oluyor illaki . Yaşarken oluyor zamanla . Bi anda degilki . Anlatmayim şimdide anlatirken bile utaniyo insan . Kısaca iplemiyolar bile yani . Boşa yaşiyomuşsun gibi hissediyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş görüşmesi nasıl geçti?
  • Ben aslında cesurumdur yoldan geçene bile teklif ederim istesem umrumda olmaz da direkt açılınca ret yeme ihtimali artıyor işte.Biraz muhabbet kurmak falan lazım.Ama biri benden önce davranır diye korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Önemli olan ayak güzelliği ve kokmaması.

Ayak önemli hacı.Ayakları çirkin olanlarla yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahruti

İş görüşmesi nasıl geçti?

Pek iyi oldugu soylenemez.Koca holding part time eleman arıyor.
  • Kızlar baharın gelmesi ile değil normal aylarda'da kayışı koparmış gibi geziyorlar zaten ankara'da kışın ayazında mini etekle gezmek nedir ya

• azmış kedi videoları izleyin lan miyavlamanız gelişsin biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Orijinalden alıntı: siyahatlıprens

Tipmi var bakacaklar bana

Şu cocuğun iletisini beğenmeyin.Beğenenler de beğenisini geri çeksin.Özgüvenini kaybettirmeyin iyice.Siz de güvenin kendinize.

Etrafınıza bakmıyor musunuz hiç çirkin çirkin herifler dünya güzeli kızları koluna takmış geziyor.Bi düşünün bakalım bu nasıl oluyor ? Yakışıklı adamlar cesaret edip açılamayınca çirkinin biri gidip konuşuyor ve kızı kapıyor.Madem yakışıklı değilsin , kızı sözlerinle , konuşmanla , zekanla , o da olmadı paranla etkile kızı kap.Hiçbiri yoksa da şişme kadın tavsiye ederim

Nerde arkadaş nerde o iliskiler ben niye göremiyorum ya? Valla günümüzde sadece tipi olanlar ya da zengin olanlarla çıkıyorlar ikiside yoksa geçmiş olsun

• Trigeminus06 kullanıcısına yanıt
    İnşAllah bu kabul konusu yatağa kadar gitmez
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.
  • Kedilere benzedilerse durum vahim o zaman geçen martta benimki bana halleniyordu d**galak sanki etrafta dişi kedi kalmamış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 9 Mart 2017; 19:1:9 >
  • Düz mantık: |

Yakışıklı zengin %25

Yakışıklı çirkin %25

Fakir zengin %25

Fakir çirkin %25

Düz mantık: 0

Beyler gördüğünüz gibi fakir çirkin olma ihtimaliniz %25 her zaman için bu dilimde olma ihtimaliniz çok az biraz daha umutlu olun.

Bir de zenginler nasıl değişiyor bakım yapıyorlar anlamaya çalışın illa ki fark eder.

Not:Ben yapıyor muyum ? Cevabım hayır.Arkadaşlık her şeyden daha güzel geliyor.Arkadaş olmak için hiçbir şart yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahatlıprens kullanıcısına yanıt
    Tipsizlikten değil özgüven eksikliğinden. Ne tipsiz insanlar görüyorum kızları götürüyor. Senin neyin eksik. Zaten ortalama insan ömrü 70 yıl. Ölecen birgün boşver hayatı akışına bırak salla dünyayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9B9D22A8A -- 9 Mart 2017; 19:31:23 >
  • Bahar insana inanılmaz bir enerji veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Mahallede hoşlandıgım bir kiz var bazen gözgöze geliyoruz ama gidip konuşamam üç adet abisi var

Şaka değil ben olsam ilk olarak abisine giderim. Yapacağın en mantıklı yol o, adam gibi abisine söylersen aranızı bile yapar. Bırak dövmeyi. Ama kıza açılıp, kız ters bir şey anlayıp abisine giderse işte o zaman kaç oradan.
  • niyetlerinin ne olduğunu bilmiyorum ama giyimde cidden aşırı abarttılar neler neler görüyorum her gün

• Dostum yakışıklı olmayabılırsın bu elinde degıl ama en azından spora git fizigin guzel olsun, birde aklı basında bırı olursan meslegın bır ısın olursa neden sana kızlar bakmasın. Sankı kızlar cok mu guzel ? Çogu sıradan bır kız işte, atıyorum adrıana lıma gıbı degıller kı.
  • Kızlarda gizli gizli birşeyler yapmayı severler. Hoşlarına gider boşver abilerini.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Kızların birde dediğin gibi iyi bir mesleği. orta düzeyde bir işi olmasına bakmıyorlar. Mesela kimse beni birini küçük gösteriyo falan demesin amacım o değil. Çoğu kız tanıyorum pekte iyi işi olmayan, birinin iyi bir işi olmayabilir ayrıca iyi bir karakteride olmayan insanlarla sevgili oluyorlar. Serseri vs. Eğer çok istiyorlarsa bir kızla birlikte olmayı böyle olmalılar. Ne yazık ki bu kızların hormonları buna yönelik sert, kaba erkeklerle daha rahat orgazm oluyorlar neden bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.