Şimdi Ara

Kızla Tanışma Bahaneleri [ÖDÜLLÜ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
9
Favori
10.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yurtdışında gördüğünüz numaralar, Türk kızında işe yaramaz. Bizim hatunlarda o kalite yok.

Tanıdığın bir kız arkadaşı varsa 1-2 kere beraber görün bahsettiğin kıza, sonrasında beraberlerken yanlarına git merhaba vs gelişir muhabbet.
  • Arkadaşlar size güveniyorum çok zekice bir fikir çıkacak bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Allah Bismillah de çık karşısına.Merhaba,Ayşe nasılsın de.Ne Ayşe si be derse.Ayşe hanım siz değil misiniz?Hayır tabikide diyecek :) Pardon ya ben sizi başkası ile karıştırdım galiba dersin.Ama çok benziyorsunuz.Önemli değil diyerek sırıtırsa tam gidiyormuş gibi yap ve geri dön pardon rahatsız ediyorum ama sizin isminiz neydi acaba dersin.
    Eğer kız kapalıysa Selamın Aleyküm demeyi unutma ha. :)

Sonra face'de arama yap bulursan ne ala bulamazsan 2.bölümü sonra anlatayım. :)
  • bimin aystiisi kullanıcısına yanıt
    Konuyu açalı 2 gün olmuş ama hala geç değilse yardım etmek isterim . Belki başka kızlarda denersin . Bu işler pat diye olmaz öncelikle kızı takip et onun hakkında bilgi topla ( kimlerle takılıyor , teneffüslerde ne yapıyor ) . Bu aşamadan sonra kızla ilgili bir fikrin oluşacak zaten . Sonra kızı yalnız yakalarsan daha iyi ve rahat bir şekilde tanışabilirsin . Eğer utangaç biriysen veya kızın çevresindekilerden hoşlanmıyorsan bu önemli. Kızla tanışmanın birkaç yolu var . Bu yollar : Bir arkadaşından yardım almak , normal bir şekilde tanışmak , sıradan bir soru sorarak başlayıp adını öğrenmek , doğru anı bekleyip fırsatçılığını kullanmak . @bimin aystiisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimhead

sizinle yatmış mıydık?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgeceyhun

Konuyu açalı 2 gün olmuş ama hala geç değilse yardım etmek isterim . Belki başka kızlarda denersin . Bu işler pat diye olmaz öncelikle kızı takip et onun hakkında bilgi topla ( kimlerle takılıyor , teneffüslerde ne yapıyor ) . Bu aşamadan sonra kızla ilgili bir fikrin oluşacak zaten . Sonra kızı yalnız yakalarsan daha iyi ve rahat bir şekilde tanışabilirsin . Eğer utangaç biriysen veya kızın çevresindekilerden hoşlanmıyorsan bu önemli. Kızla tanışmanın birkaç yolu var . Bu yollar : Bir arkadaşından yardım almak , normal bir şekilde tanışmak , sıradan bir soru sorarak başlayıp adını öğrenmek , doğru anı bekleyip fırsatçılığını kullanmak . @bimin aystiisi

Yorumun için teşekkürler 3 gün oldu konuyu açalı hala yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Liseye gidiyorsan kızı iyi takip et amaçaktırmadan neler yapar neler eder diye bi ön bilgiler al sonra biraz tipine çeki düzen ver bilmiyom tip nasıl ama sonuçta senin karakterini bilmediği için illk önce bakacağı şey tipin olucak. Ben mesela sanaldan konuştuğum zaman pek kendimi iyi ifade edemem ama kızla yan yana geleyim busefer görüşmeyi onlar isterler herneyse bitane arkadaşınla aranı iyi tut sonra sinsice yaklaş ve tanışabilirmiyiz vs de sonra facebooktan ekle tamamdır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.