Şimdi Ara

Kızla Tanışma Bahaneleri [ÖDÜLLÜ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
9
Favori
10.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir kız var bizim sınıfta değil kızdan hoşlanıyorum kızla tanışmak istiyorum nasıl tanışabilirim lütfen tavsiye verin.Mantıklı utandırmıcak tavsiye istiyorum

Not:TAVSİYESİ İŞE YARIYAN KİŞİYE 10 ₺ KÖNTÖR GÖNDERCEM YEMİN EDERİM GÖNDERCEM

Dh ye güveniyorum iyi şeyler çıkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç şuraya gittin mi? diye sor ve onu oraya gelmesini iste.

10 lirami aliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Response-

hiç şuraya gittin mi? diye sor ve onu oraya gelmesini iste.

10 lirami aliyim

Hiç tanımadığım kıza onu nasıl diyeyim onu diyebilecek cesarette olsam zaten bu konu hiç açılmazdı
  • abi biliyorum konu dışı özele açmışsın ama yapmadan edemeyeceğim çünkü bende bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yokedici_destroyer

abi biliyorum konu dışı özele açmışsın ama yapmadan edemeyeceğim çünkü bende bilmiyorum

AHAHAHA 2 saattir bön bön oturuyodum görünce haykırdım

• Adam uçağın kaza haberini fb ile alıyor hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: 240Volt

quote:

abi biliyorum konu dışı özele açmışsın ama yapmadan edemeyeceğim çünkü bende bilmiyorum

AHAHAHA 2 saattir bön bön oturuyodum görünce haykırdım

Bildirimlerde 1 yazınca ne umutlara giriyorum biliyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: KemalSanlii

Türkiye standartları içerisinde arada bir bağ(kişi) (yani sizi tanıstırmadıgı filan) olmadığı sürece abazan gözüyle bakılıyorsun bence araya bir tanıdık koy biraz onun yanında görün ismini öğren oda seninkini öğrensin karşılaşınca gıcık şeyler yap ama ağzının suyunu akıtma bir arkadaş gibi yap bunları bir süre sonra belli bir arkadaş olucaksınız (ama asla dostum kardeşim kanka deme sakın samimi ol bir arkadaştan uzak yabancıdan yakın kankası gibi davranma ) bu şekilde yap tanışmakla kalmazsın :)

Aklımda bulunsun deniyebilirim olursa pm den tel numaranı isticem
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalSanlii

Boşver ya mesele on lira değil :) senin işini görsünde gerisini boşver

O kızla tanışayım başka hiçbirşey istimiyorum
    Çok saol dostum
  • Okulda okudugunu tahmin ediyorum. Ilk olarak giyimden baslayabiliriz. Okula bazi zamanlar sık bir giyimle git ve okuldaki hocalarina baheneler uydur(ustume cay dokuldu vs)

Kesinlikle okul pantolonu giyme, bunun yerine ayni tonlarda daha kaliteli bir pantolon giy. Hergun ayni ayakkabiyi giyme.

Bazi zamanlar okula 2.ci 3.cu dersten sonra sakin bir sekilde git.

Her sabah dus al, dislerini fircala ve tirnaklarin temiz olsun.

Bunlara 1-2 hafta boyunca devam et eger bunlari surekli yapabilme imkanin varsa surekli yap.

Bunlar senin dikkat cekmene yariyacak ve kismetlerini acacak hareketler. Populer olmaya baslayabilirsin. Geri kalan kizla tanisma bahanelerine ihtiyacin yok. Yeni edinecegin arkadaslarina soyle yeterli
  • " Yüzünüz tanıdık geliyor. sanki okulda görmüş gibiyim.Hangi fakültedesiniz? "
    bir arkadaş yapmıştı. Aynısını bende yapmayı düşünüyorum.
  • Fotokopi bahanesi çoğu zaman işe yaramıştır.
  • bende boyleyım ıng tıyatrosu başlıcak oradan tanışırım :D
  • Kantin varsa okulda kantinde otururken olabilir yada sınıfta sırasında otururken de olabilir.Tabi masada defter , eşya vs. birşey olması lazım.Madem tanımıyorsun masasına gidip sağı solu kurcalayacaksın , birşeyler arıyormuş gibi yapacaksın.O da ne arıyorsun diye soracak.Sende tanışmak için bahane arıyorum dersin , tutarsa tutar şans işi.Fikir çalıntıdır bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Kantin varsa okulda kantinde otururken olabilir yada sınıfta sırasında otururken de olabilir.Tabi masada defter , eşya vs. birşey olması lazım.Madem tanımıyorsun masasına gidip sağı solu kurcalayacaksın , birşeyler arıyormuş gibi yapacaksın.O da ne arıyorsun diye soracak.Sende tanışmak için bahane arıyorum dersin , tutarsa tutar şans işi.Fikir çalıntıdır bu arada.

• öyle birşey yok olabılmesı ıcın cok sogukkanlı bırı olman lazım öylemısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Kantin varsa okulda kantinde otururken olabilir yada sınıfta sırasında otururken de olabilir.Tabi masada defter , eşya vs. birşey olması lazım.Madem tanımıyorsun masasına gidip sağı solu kurcalayacaksın , birşeyler arıyormuş gibi yapacaksın.O da ne arıyorsun diye soracak.Sende tanışmak için bahane arıyorum dersin , tutarsa tutar şans işi.Fikir çalıntıdır bu arada.

Leyla ile Mecnun en sevdiğim diziydi söyleyeyim
  • quote:

ahahahahahh

• Numaramı kaybettim sizinkini alabilirmiyim
  • quote:

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.