Şimdi Ara

Kızla İlk Bulusmam (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoPa1nNoGa1n

Karşısına otur göz teması kur sürekli

Hmm,ya arkadasida gelicek diyelim onlar karsilikli oturdu ben onun yaninami geceyim oteki kizin yaninami ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesdeneme123

quote:

Orijinalden alıntı: Kanser34

quote:

Kahveleri ictikten sonra kiza bakarim mutlu benle olmaktan arkadasimin adi ni soyleyip bize kizin adi ni soyleyip bi musade edermisiniz ozel bisey konusucaz derim...

Bak buda olabilir :) iyi şanslar dostum sana :) Durumları banada bildir hee :D

Oturma düzenini nasil yapalim ?
    Karşısınami geçmeliyim yaninami ?

Karşısına geçersen daha güzel olur kardeş
  • Kanser34 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir eyvallah :) Bakalim neler olucak cumartesi.Benim bi ara pamuksekeri sozum vardi ona pamuksekerini cantaya koysam kahveler bittikten sonra onu versem soz vermistim sozumu tuttum diyerek nasil olur ?

• 15 dk geç gelmenin ve önceden arkadaşının yollamanın alakası ne ?

Bende ilk buluşmaya arkadaşımla gittim cafede hatta yarım saat tavla attık sonra onlar geldi oturduk sohbet ettik bişeyler içtik derken ayrıldık hesabı sen çekeceksin tabiki o yüzden fazla kalabalık olmasınlar dikkat et :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razgradz

15 dk geç gelmenin ve önceden arkadaşının yollamanın alakası ne ?

Bende ilk buluşmaya arkadaşımla gittim cafede hatta yarım saat tavla attık sonra onlar geldi oturduk sohbet ettik bişeyler içtik derken ayrıldık hesabı sen çekeceksin tabiki o yüzden fazla kalabalık olmasınlar dikkat et :)

Tamamdır bro

Bakıcaz bakalım akışına bırakıcaz.Elimden geleni yapıcam beğenmezse yapıcak birşey aşk bu zorla olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trajle1453

quote:

quote:

Bana kalırsa kızlardan uzak durmak lazım bu gibi konularda sonra terkediyorlar hayatın kararıyor bulaşmıcan.

Aşk,yapicak bisey yok.Ayrildiktan sonra bende senin gibi dusunmeye basliyorum.

Hayatimi karartanin hayatini karartirim

:) hayatını karartanın bende karartırımmış giden şeyine bile takmıyor neyin hayatını karartıyon ki .

Ben serseri degilim ama ihaneti cezasiz birakmam.O telefon numarasini kullandirmam her dakika ararim.

Karalisteye atar senle mi uğraşacak?

• quote:

quote:

quote:

Bana kalırsa kızlardan uzak durmak lazım bu gibi konularda sonra terkediyorlar hayatın kararıyor bulaşmıcan.

:) hayatını karartanın bende karartırımmış giden şeyine bile takmıyor neyin hayatını karartıyon ki .

+1

• Arkadaşı o kadar odun değildir umarım, onlar yan yana oturur.
  • quote:

Tamamdir eyvallah :) Bakalim neler olucak cumartesi.Benim bi ara pamuksekeri sozum vardi ona pamuksekerini cantaya koysam kahveler bittikten sonra onu versem soz vermistim sozumu tuttum diyerek nasil olur ?

Öyle değilde yani al pamukşekeri çantana koy kahvelerden sonra ver ona ama söz vermiştim sözümü tuttum deme :) Biraz farklı anlar gibi .. Direk ver eğer niçin veriyorsun derse sana söz vermiştim sözümü tutmalıyım dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben serseri degilim ama ihaneti cezasiz birakmam.O telefon numarasini kullandirmam her dakika ararim.

Karalisteye atar senle mi uğraşacak?

insanın içinde olduktan sonra çok uçuk bi fiyattan gazeteye 2.el araba ilanı verirse aramayan kalmaz mesela bayandan çok temiz audi a6 sadece 50 milyar dersen bak bakayım nasıl arıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: NoPa1nNoGa1n

Benim eski sevgilimde yaşadığım durum.
    Gerizekalı kız ! Neymiş ilk buluşmada arkadaşım ve kuzenim gelecekmiş çok tanıdık olurmuş buluşunca biri görürse kuzenim diyecemmiş ! Ulan salak neyden korkuyorsun bu kadar ? Neyse buluştuk abi tamam mı gittim buluşma noktasına. Bekliyorum tabi biraz heyecan var, sonra baktım bu geliyor salağın yanında iki tanede kız haydaa... Ulan ilk buluşma bari bir tane arkadaşını getir ne bu organ mafyasımıyız ? Neyse mesaj attı yanıma gelme arkamdan takip et, eyvallah gidiyoruz bir yerlere. Takip ediyorum, yanındaki kızlar dönüp dönüp bana bakıyor kıl oldum. Neyse bir tane parka gittik oturdular selam verdim falan. Oturdum, lan ne konuşacam ben 3 tane kız var rahat olamam ki rahat rahat konuşamam... Naber, nasılsın ? falan filan. Sonra ben buna kaş göz yapıyorum yolla şu arkadaşlarını başka bir yere. Salak kız diyor konuş yaa onlar dinlemez rahat ol. Mal yaa. Lan dinlemez tamam da senin yakın arkadaşların ben üçünüzüde ilk defa görüyorum. Kodumun kezbanları yaa. Neyse açık açık söyledim bak dedim rahat olamıyorum gidelim şurada konuşalım, neyse arkadaşları kızdan daha anlayışlı çıktı. 10 adım ötedeki bank'a gittik oturduk. Salak sanki tecavüz edecem az dönde bana bak konuşalım. Sonra diyor yaa sen mesajda böyle suskun değilsin falan. Herşeyi benden bekleme sende azıcık rahat ol kimse görmez merak etme dedim gülerek falan ama acayip soğudum. Neyse ikide bir bakıyor ay şu teyzemmi ay şu amcammı, neyse abi sonra biraz konuştuk falan bunun arkadaşlarından birisinin babası aradı. Gitmemiz lazım dedi, sonra arkadaşlarından teki dedi kalın siz ya biz gideriz konuşun siz. Aynen falan dedim, yok arkadaş anlamıyor bir daha ki buluşmamızda söz daha rahat olacaz dedi. Neyse eyvallah geri dönüyoruz, minibüse bindim eve geçiyorum. Mesaj attı ya özür dilerim çok tedirgin oldum çevremden dolayı dedi. Önemli değil artık bir dahakine falan dedim işte. Keşke fotoğraf çekilseydik ya dedi. Birdahakine artık dedim, neyse arkadaş 1 hafta geçti haftasonu buluşacaz, işte bu mesaj attı bu sefer bir tane arkadaşımı getirecem dedi. Ben arkadaşınla buluşmaya gelmiyorum, arkadaşının yüzünüde görmeye gelmiyorum. Amacın ney senin dedim, haklısın bende çok istiyorum ama gel lütfen dedi söz daha rahat oluruz dedi. Yok yok yok, ya tek gelirsin, ya da buluşmayız ortada sevgiden daha önemli bir şey var, güven var. Ama sende bunu göremedim. Özür dilerim böyle devam edemeyecek, kendini düzeltmeyi düşünürsen söyle buluşuruz. Bir kere daha böyle olsun dedi abi şalterler attı benim. Ayrıldım o gün. Çok sıkıntılı böyle kızlar, yanında arkadaşını getiren, çevresinden dolayı tedirgin olan. Bol şans diliyorum hocam...

Ha birde buluştuğumuzda köpek havlamıştı bu gerizekalının yanında, bu bir korktu dangalak. Mesaj attı sonra ya o kadar korktum neden sarılmadın falan.

İyi dayanmışın

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanser34

quote:

Öyle değilde yani al pamukşekeri çantana koy kahvelerden sonra ver ona ama söz vermiştim sözümü tuttum deme :) Biraz farklı anlar gibi .. Direk ver eğer niçin veriyorsun derse sana söz vermiştim sözümü tutmalıyım dersin

Mantikli :)

• Utanmayın olum ya. Bir ben kaldım şu buluşmaları yapmayan o da olacak inş. :D
  • quote:

Ben de uzun süredir uzak duruyorum. Sadece arkadaş olarak iyiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Utanmayın olum ya. Bir ben kaldım şu buluşmaları yapmayan o da olacak inş. :D

Rahatim haci bende;bi kac taktik aliyim dedim :)

El elden üstündür :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DG

quote:

Ben de uzun süredir uzak duruyorum. Sadece arkadaş olarak iyiler.

Gercekten seven birini bulursan senden şanslisi olmaz.Aşk guzel bisey korkmayin uzuluceksinizde mutluda olucaksiniz.

Denemekten zarar gelmez.

olmuyorsada zorlamamak lazim

• Destek verin beyler ya :)

• Her mesajinda ''umarim kiz beni begenir'' demissin. Bu ozguvenin olmadigi anlamina gelir. Kizi sececek olan sensin, begenmezse begenmesin. Daha binlerce bekar ve guzel kiz var sokakta. Hayatin merkezinde sen varsin unutma.

Ill bulusmayla ilgili makale yazmistim.

Genel hatlariyla ; kareli gomlek giyme, gomlek giyeceksen mutlaka pantolonun icine sok.

Kizlarla bulustun.

Ulkucu gibi kafa tokalastirma. Merhaba de elinden tut. Veya samimiysen belinden saril. Arkadasini tavlaman gerekli. O yuzden merhaba xxx napiyorsun de muhabbet et arkadasinla.

Oturma sekli

Karsisinda oturmak uzlasmaci oturustur. Carpraz oturmak flort oturusu. Sen ilk bulusmada karsisina otur.

Ilk anda masaya cuzdanini ve sigarani koyabilirsin. Sonra da telefonunu cikart. Misafir evinde oturur gibi oturma. Misafirlikte bacak bacak ustune atamazsin, kola icmek istersin ama cay getirirler. Oysa arkadas evinde rahatsindir. Atarsin montunu kenara, bacak bacak ustune atarsin. Oyle otur.

Siparisi hemen ver fazla dusunme.

Basindan gecen iki hikaye anlat ama rezil oldugun olmasin. Sallama da olabilir.

Ezberinde 2 rutin, 2 fikra, 2 oyun, 2 seri acma olsun. Bu oyunlar sayesinde az hesap odetmedim kizlara

Rutin ; genel kultur hikayesi. Oje nasil ortaya cikmistir, parfum nasil bulunmustur vsvs.

Seri acma ; kadinlar ve erkekler uzerine. Kim daha cok yalan soyler ? Veya kadinlar bu toplumda ozgur degil ? Eger iyi felsefe yaparsan kizi etkilersin.

Oyun da ; kokoloji testleri. Nete yaz begendiklerinden iki tanesini gruba yap.

Beden dilini kullan, sea tonunu iyi kullan. Masayi sen sec, garsonu sen cagir, hesabi sen ode, kalkalim komutunu sen ver. Kisacasi gunun adami ol.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.