Şimdi Ara

Kızla İlk Bulusmam (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sesdeneme123

İnsallah bro teklifi baska gune sakliyorum.İlk bulusalimda yuz hareketleri surat ifadesi nasil olucak bakalim.Kabul etmeyemi meyilli gitmeyemi...

Niye isinmazsa buyuk bir sorunu vardir dedin ?

Ben olsam senin yerinde otururken işte arkadaşlarınızda yanınızda olacak . Senin yerinde olsam benimle bi gelirmisin (kızınadı). Gidersin az ilerde çıkma teklifi edersin kız zaten teklifini kabul edecek ben bilmiyorum sizi ama öyle birşey var içimde .. Başka güne' saklama bence :) Önerim budur hocam .. Kabul edeceginide sanıyorum

Büyük sorunu vardır derken bende pek anlamadım o kısmı birden ağzımdan çıktı o cümle :) ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BATMAN BEGINS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uyurgezzer

Hesabı tabi ki sen ödeyeceksin. Ayrıca geç gitmene de gerek yok senın onu önemsemediğini düşünebilir. Yanındayken esprili ol, çok konuşma aşırı, pısırık utangaç olma. Havalı görünmek için arkadaşını ezmeye de çalışma kendin ol.Naneli şekeri unutma
    Arasıra kıza iltifat et ışırıya kaçmadan ama.

Senin aşkın deniz yüzerim ben bunda türü bişey söyleme

Hesap tamam :)

Komiklik benim işim yasadigim olaylari anlattimmi tamamdir.

Arkadasima laf etmem ettirmem :)

Sakın yaşadığın olayları anlatma gibi bir saçmalık yapma. İnce espiri diyoruz. Arda dalga geç, takıl. Abartmadan.

Ne gibi tam anlayamadim ? İnce espiriden kastin nedir ?

Dalga gec derken ? Oo gobek yapmisiz mi diyim kirici olur

O şekil de bir şey dersen zaten ''Barzo'' kategorisine girersin.

Gülümser bir yüzle ''o makyajı yapmadan önce de zaten çirkindin neden zaman kaybettin'' tarzı.

Ama bunu sert bir şekilde söylersen.

• Kanser34 kullanıcısına yanıt
    Kahveleri ictikten sonra kiza bakarim mutlu benle olmaktan arkadasimin adi ni soyleyip bize kizin adi ni soyleyip bi musade edermisiniz ozel bisey konusucaz derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kahveleri ictikten sonra kiza bakarim mutlu benle olmaktan arkadasimin adi ni soyleyip bize kizin adi ni soyleyip bi musade edermisiniz ozel bisey konusucaz derim...

Bak buda olabilir :) iyi şanslar dostum sana :) Durumları banada bildir hee :D
  • yok haci diyemem ben oyle :) Bana laf atar cafe cikisi dovdururum onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanser34

quote:

Peki dostum ;) Cumartesi bi gelsin de

• Arkadaşınla gitmen bence yanlış sonuçta ilk buluşmanız ve bu uluslararası bi konferans değil. Sadece ikiniz olmanız daha doğru olurdu. Yanındayken ona söylemek istediklerini yanınızdakiler yüzünden söyleyemeyebilirsin bu da sıkıcı bi hal alır. Geç gitmen pek iyi olmaz madem iki kişisiniz aynı anda beraber oturacaksınız. Hesapta sende bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ream

Arkadaşınla gitmen bence yanlış sonuçta ilk buluşmanız ve bu uluslararası bi konferans değil. Sadece ikiniz olmanız daha doğru olurdu. Yanındayken ona söylemek istediklerini yanınızdakiler yüzünden söyleyemeyebilirsin bu da sıkıcı bi hal alır. Geç gitmen pek iyi olmaz madem iki kişisiniz aynı anda beraber oturacaksınız. Hesapta sende bu arada

Bosver reis ben onlari yan masaya yollarim sıkınti yok :)

• Allah Allahh yaa aşkdan bu kadar mı korkuonuz yaa bırakın aşk sizi nereye isterse oraya götürsün itlik yapmadınız müddetce ( iki taraf birden tabi) sorun yaşamazsınız sevin sevilin kaybetmemek için çabalayın arkadaş

• Abi kız kilolu diyorusn, beni beğenmez diye düşünüyorsun bi de. Bırak kendi düşünsün, acaba beğenmez mi diye, biraz kendine güven.
  • bence araya başkalarını koymadan güzel bir kafede başbaşa birşeyler için hayata okula aşka dair sohbet edingüzel giyin saçına sakalına özen göster kendie güvenini ortaya koy ..
  • İlk buluşmada arkadaşını getiren kızdan daha itici birşey yoktur hiç buluşma bile.
  • Benim eski sevgilimde yaşadığım durum.
    Gerizekalı kız ! Neymiş ilk buluşmada arkadaşım ve kuzenim gelecekmiş çok tanıdık olurmuş buluşunca biri görürse kuzenim diyecemmiş ! Ulan salak neyden korkuyorsun bu kadar ? Neyse buluştuk abi tamam mı gittim buluşma noktasına. Bekliyorum tabi biraz heyecan var, sonra baktım bu geliyor salağın yanında iki tanede kız haydaa... Ulan ilk buluşma bari bir tane arkadaşını getir ne bu organ mafyasımıyız ? Neyse mesaj attı yanıma gelme arkamdan takip et, eyvallah gidiyoruz bir yerlere. Takip ediyorum, yanındaki kızlar dönüp dönüp bana bakıyor kıl oldum. Neyse bir tane parka gittik oturdular selam verdim falan. Oturdum, lan ne konuşacam ben 3 tane kız var rahat olamam ki rahat rahat konuşamam... Naber, nasılsın ? falan filan. Sonra ben buna kaş göz yapıyorum yolla şu arkadaşlarını başka bir yere. Salak kız diyor konuş yaa onlar dinlemez rahat ol. Mal yaa. Lan dinlemez tamam da senin yakın arkadaşların ben üçünüzüde ilk defa görüyorum. Kodumun kezbanları yaa. Neyse açık açık söyledim bak dedim rahat olamıyorum gidelim şurada konuşalım, neyse arkadaşları kızdan daha anlayışlı çıktı. 10 adım ötedeki bank'a gittik oturduk. Salak sanki tecavüz edecem az dönde bana bak konuşalım. Sonra diyor yaa sen mesajda böyle suskun değilsin falan. Herşeyi benden bekleme sende azıcık rahat ol kimse görmez merak etme dedim gülerek falan ama acayip soğudum. Neyse ikide bir bakıyor ay şu teyzemmi ay şu amcammı, neyse abi sonra biraz konuştuk falan bunun arkadaşlarından birisinin babası aradı. Gitmemiz lazım dedi, sonra arkadaşlarından teki dedi kalın siz ya biz gideriz konuşun siz. Aynen falan dedim, yok arkadaş anlamıyor bir daha ki buluşmamızda söz daha rahat olacaz dedi. Neyse eyvallah geri dönüyoruz, minibüse bindim eve geçiyorum. Mesaj attı ya özür dilerim çok tedirgin oldum çevremden dolayı dedi. Önemli değil artık bir dahakine falan dedim işte. Keşke fotoğraf çekilseydik ya dedi. Birdahakine artık dedim, neyse arkadaş 1 hafta geçti haftasonu buluşacaz, işte bu mesaj attı bu sefer bir tane arkadaşımı getirecem dedi. Ben arkadaşınla buluşmaya gelmiyorum, arkadaşının yüzünüde görmeye gelmiyorum. Amacın ney senin dedim, haklısın bende çok istiyorum ama gel lütfen dedi söz daha rahat oluruz dedi. Yok yok yok, ya tek gelirsin, ya da buluşmayız ortada sevgiden daha önemli bir şey var, güven var. Ama sende bunu göremedim. Özür dilerim böyle devam edemeyecek, kendini düzeltmeyi düşünürsen söyle buluşuruz. Bir kere daha böyle olsun dedi abi şalterler attı benim. Ayrıldım o gün. Çok sıkıntılı böyle kızlar, yanında arkadaşını getiren, çevresinden dolayı tedirgin olan. Bol şans diliyorum hocam...

Ha birde buluştuğumuzda köpek havlamıştı bu gerizekalının yanında, bu bir korktu dangalak. Mesaj attı sonra ya o kadar korktum neden sarılmadın falan.

• Sen adam getir ben de getircem. Cift kale mac yapalim olayini oldum olasi sacma bulmusumdur

• NoPa1nNoGa1n kullanıcısına yanıt
    Yok dostum bizim olay biraz farkli o arkadasiyla bulusucakmis sonradan ben atlayinca olaya sende gel dedi kiramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Abi kız kilolu diyorusn, beni beğenmez diye düşünüyorsun bi de. Bırak kendi düşünsün, acaba beğenmez mi diye, biraz kendine güven.

Hic bu açıdan düşünmemiştim.

Peki hocam cok sagol .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanser34

quote:

Oturma düzenini nasil yapalim ?
    Karşısınami geçmeliyim yaninami ?

• uppp

• relax ol kasmaya gerek yok,özgüvenini koru dik dur gerisi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: cago135

relax ol kasmaya gerek yok,özgüvenini koru dik dur gerisi gelir

Karsisinami oturayim yaninami

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.