Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • bunun çağdaşlıkla eğitimle görmüşlükle görmemişlikle hiç alakası yok, kız arkadaşlarıyla erkek arkadaşlarıyla çağdaş dediğimiz ileri ülkelerde bu daha çok hepsi gayet biribiryle bi şekilde yakınlaşıp cinsel anlamda temas kurabiliyo örneği çok yabancılarda bu daha çok zaten

benim izmirli bi arkadaşım vardı gayet herşeyi görmüş yaşamış küçüklükten aile dostu dediği kişilerle yatabiliyo, soruncada "kanka içmişiz biraz sabahı zor gördük" yada "valla çok yakınlaştık bi anda oldu" diyebiliyo, yanlış anlaşılmasın izmirliler böyle demiyorum arkadaşım izmirli olduğu için ondan örnek verdim
  • kesinlikle olamaz da diyemeyiz bence kişilikten kişiliğe değişir bu durum. benim bir erkek dostum yok ama tecrübelerle sabittir ki bir kızla erkeğin dostluğu eninde sonunda sexle biter. bir erkeğin bir erkekle konuştuklarını bir kızla rahat ve samimi konuşamıyorsan ona dostum diyemezsin zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BEYAZ_

kesinlikle olamaz da diyemeyiz bence kişilikten kişiliğe değişir bu durum. benim bir erkek dostum yok ama tecrübelerle sabittir ki bir kızla erkeğin dostluğu eninde sonunda sexle biter. bir erkeğin bir erkekle konuştuklarını bir kızla rahat ve samimi konuşamıyorsan ona dostum diyemezsin zaten.

burada haklısın işte kızlar içinde geçerlidir her ne kadar dost olarak görsenizde bir kız arkadaşıyla dertleştiği gibi dertleşemezsiniz..mesela konu erkeklerden açılsa ve size birini anlatsa kesinlikle kıskançlık yaparsınız hadi canm sende o kadar değil diye kızlar için de geçerli gene kesinlikle bir sınıra dayanıyor.Ayrıca bu soruyu kızlara sormak lazım şahsen başımdan geçen olay da bir kız arkadaşıma erkek dostunu sormuştum bana çocuk benden hoşlanıyor da dost ayağı takılıyor bende bozuntuya vermiyorum demişti o yüzden bu konuda ısrarcıyım.

• pardon ama çok rahatlıkla can ciğer kuzu sarması olabilirr...
    her önüne gelenle yatılır kalkılır oynaşılır yakılır die bi kuram yok ya yok

bnm kızlardan çok daha çok erkk arkadaşm wardır veeeeeeeeeeeee hepsiyle de can ciğer dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: M60!

Biraz ağır olabilir kusura bakmayın,erkek eş cinsel ise olur diğer türlü yalan

Bence olamaz. Ama arada bir sınır vardır ve bu sınır geçilmezse dost olunabilir ki genelde gecilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pntgrmyk -- 18 Şubat 2011; 22:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

Cinsiyet farketmeksizin nihayetinde hepimiz insanız herkesin farklı fikirleri ve uyuşan fikirleri olabileceği gibi cinsel organından bağımsız kafa ve düşünce yapısıda olabilir ve bunlar uyuşabilir...

Eğer sosyaliteniz düşükse karşı cinsle çok fazla arkadaşlık yapmamış iseniz sizin hemcinsinizlede tam anlamıyla dost olamazsınız çünkü hemcinsinizde sevgilisine,kızkardeşine hatta annesine bile bakma potansiyeliniz vardır.Ha bunu gizli kapaklı yaparsınız gündüz malzeme toplayıp gece asılırsınız o zamanda karşıdaki dostum dediğiniz adamada böyle gizli gizli sır sakladığınız için aslında dost sandığınız insan sadece samimi bir arkadaşınızdır. yani kimseyle dost olamazsınız...

Gerçekte durum böyle ve acınası halde bir gençliğimiz var saklamaya veya inkar etmeye gerek yok toplum olarak sosyal yönden çok zayıfız ve karşı cinse karşı hitabet kurallarından birçoğumuzun haberi yok...

edit: törpüledim mesajı

+ 1000

• Eger Erkek Bülent Ersoy İse Olabılır
  • Olabilir. Vardır öyle arkadaşlarım, çocukluğumdan beri tanırım. Aklın fikrin belden aşşağıda olmayınca, seviyeli olursan, sorun yok.
  • Tamam o zman bi örnek vereyim.
    Benim tanıdığım bir kızın sevgilisi aslında kızın bu çocuktan önceki sevgilisi varken kankasıydı. Hatta kızla bu çocuk mesajlaşıyormuş kanka felan. Sonra kız ayrılmış. Kanka dediği çocuka çıkmaya başladılar. Şimdi evliler ve bir çocukları var.
    Bi yerde tabiki arkadaşsın ama biz erkekler kızlardan farklıyız arkadaş.
  • Kız erkeğin istediği zaman veriyosa olur.
  • Sevgiliniz dost olabilirsin, birçok şeyi de konuşabilirsiniz.
    Ama sevgilin olmayan karsı cinsle dost olman imkansız. Gay veya lez degilsen tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Bana göre olur ancak çoğunluğa göre olamaz çünkü gelişmemiş,abaza Türk insanının prensiplerine aykırı bir durum.Bu beyni daha gelişmemiş,çağımıza ayak uyduramayan insanlar genelde her kıza potansiyel sevgili,seks partneri vb. gözüyle bakarlar.

En doğrusu bu. Katılıyorum.
  • kesinlikle o-la-mazzzz !! :)
  • erkek gay

kız lez ise tabiki olabilir

hatta çıplak yatağa bile girebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıleNtKillEr

Eger Erkek Bülent Ersoy İse Olabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Bana göre olur ancak çoğunluğa göre olamaz çünkü gelişmemiş,abaza Türk insanının prensiplerine aykırı bir durum.Bu beyni daha gelişmemiş,çağımıza ayak uyduramayan insanlar genelde her kıza potansiyel sevgili,seks partneri vb. gözüyle bakarlar.

En doğrusu bu. Katılıyorum.

Nasıl olmuşta görmemişim bu mesajı. Sonuna kadar katılıyorum.
  • Kesinlikle olamaz.bir yerden sonra kız-erkek arasında sevgi başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olabilir fakat mutlaka birisi daha çok seviyodur
  • Çok fazla abartmamak şartıyla karşı cinsle çok zor olsa da dost olunur.hatta aradaki fikir farklılığından dolayı dostluğunuza renk gelebilir. fazla abartmaktan kastım; tensel temas kurmalar, oturuşuna kalkışına ve giyimine özen göstermemeler, aynı evde kalmalar, beraber yatmalar vb.bunlar günümüzde çok rastlanır oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuSH86 -- 30 Temmuz 2011; 21:48:28 >
  • Sonu yatakta biter .
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.