Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
209
Cevap
1
Favori
8.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • Olamiyo denedim valla olamiyo bi sure sonra ben yapmasam bile kiz cinsellige kacti,optu beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

kardeşim gibi gördüğüm can ciğer bir dostum var yan yana yatsak bile aklıma o tarz şeyler gelmiyor.

geçmiş olsun.

beyler gay detected.. forumu boşaltıyoruz...

ergensiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

Cinsiyet farketmeksizin nihayetinde hepimiz insanız herkesin farklı fikirleri ve uyuşan fikirleri olabileceği gibi cinsel organından bağımsız kafa ve düşünce yapısıda olabilir ve bunlar uyuşabilir...

Eğer sosyaliteniz düşükse karşı cinsle çok fazla arkadaşlık yapmamış iseniz sizin hemcinsinizlede tam anlamıyla dost olamazsınız çünkü hemcinsinizde sevgilisine,kızkardeşine hatta annesine bile bakma potansiyeliniz vardır.Ha bunu gizli kapaklı yaparsınız gündüz malzeme toplayıp gece asılırsınız o zamanda karşıdaki dostum dediğiniz adamada böyle gizli gizli sır sakladığınız için aslında dost sandığınız insan sadece samimi bir arkadaşınızdır. yani kimseyle dost olamazsınız...

Gerçekte durum böyle ve acınası halde bir gençliğimiz var saklamaya veya inkar etmeye gerek yok toplum olarak sosyal yönden çok zayıfız ve karşı cinse karşı hitabet kurallarından birçoğumuzun haberi yok...

edit: törpüledim mesajı

orayı unutmuşum :) neyse oda kalsın iyi söz söylemişim be :)

• Kız çirkinse olur
  • impossible is nothing but this is impossible.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

bak sprireden hayat dersi :D

İTİRAZI OLAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 18 Şubat 2011; 2:53:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N
    Olur, olabilir, neden olmasın.

olmaz olamaz neden olamaz olamazda ondan

:D
  • kesinlikle olmaz diyorum. çünkü olmuyo. tecrübeyle sabittir. bi kaç yıl öncesine kadar ben de neden olmasın yeaa diyodum ama sonra sonra büyüdükçe erkeklerin bunu başından beri bildiğini ama kızların fazla iyi niyetten buna karşı çıktıklarını anladım.
  • Bana göre olur ancak çoğunluğa göre olamaz çünkü gelişmemiş,abaza Türk insanının prensiplerine aykırı bir durum.Bu beyni daha gelişmemiş,çağımıza ayak uyduramayan insanlar genelde her kıza potansiyel sevgili,seks partneri vb. gözüyle bakarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 18 Şubat 2011; 5:41:57 >
  • hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kadınla yakın arkadaş olmak istemez..
  • kimsenin tepkisini üzerime çekmek veya kimseyi sinir etmek gibi derdim yok.Ama neden olmasın illa ki hormon mu girecek devreye illa ki dna mı sapıtıp senin testesteron seviyeni artıracak? Biraz olgun olmanızı istiyorum.Aklıma "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş." lafı geliyor ama söylememek için zor tutuyorum.çok sevdiğim bi' kız arkadaşımla can ciğer dost şeklindeyim daha ne o benim açığımı gördü( en azından varsa da söylemedi, ben de yok diye düşünüyorum) ne de ben onun yanlış, sapkın bir hareketini gördüm.Bahsettiğiniz hormonal tepkiler de yok beraberken.Bazen anlamıyorum insanları tek dertleri uçkuruymuş gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanakar

kimsenin tepkisini üzerime çekmek veya kimseyi sinir etmek gibi derdim yok.Ama neden olmasın illa ki hormon mu girecek devreye illa ki dna mı sapıtıp senin testesteron seviyeni artıracak? Biraz olgun olmanızı istiyorum.Aklıma "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş." lafı geliyor ama söylememek için zor tutuyorum.çok sevdiğim bi' kız arkadaşımla can ciğer dost şeklindeyim daha ne o benim açığımı gördü( en azından varsa da söylemedi, ben de yok diye düşünüyorum) ne de ben onun yanlış, sapkın bir hareketini gördüm.Bahsettiğiniz hormonal tepkiler de yok beraberken.Bazen anlamıyorum insanları tek dertleri uçkuruymuş gibi geliyor.

İnsanların tek dertleri uçkurlarıdır. Her harekette karşı cins vardır. Bir kız ruj sürüp güzel giyiniyorsa bunun arkasında erkekler tarafından güzel bulunma güdüsü yatar. Bir erkek saçını tarıyor veya şekil veriyorsa bunun arkasında kızlara yakışıklı görünme güdüsü vardır. En basit hareketlerin ardında yatar bunlar.

• beğenilme, hoş olma, ego diye düşünüyorum.Sonuçta herkes beğenilmek ister o ayrı ama her saçı taradığında birlikte olacak kadını arzuladığını düşünmüyorum veya bir kadının alımlı bir şekilde havalı şekilde yürümesinin nedenini onla beraber olacak bir erkek için yaptıgını zannetmiyorum, özellikle kadınların begenilme takip edilme izlenme gözlerinin üzerinde olma gibi durumları onlarda daha hassastır.Erkeklere göre daha çok egosunu tatmin eder.Yani ben bu açıdan bakıyorum.
    Düşük cümleler varsa özür diliyorum.
  • Dünyada en yakın dostlarımdan, yıllarca görüşmesek bile yıllar sonra yardıma koşabileceğim dostlarımdan biri bir kız...
    Demek ki neymiş? Olabiliyormuş, olmuş bile.. Yalnız bu dostluk için zihinlerin biraz olgun olması lazım...
    Karşınızdaki kişiye baktığınızda bedenini değil ama gözlerinin içini gördüğünüz gün, o gözlerin içindekinin kendi dertleri,
    yaşamdan kendi beklentileri olan sizin gibi sıradan biri olduğunu farkettiğiniz gün neden olmasın?
  • sırf erkekler değil, bir kız için; bu güzel olsun çirkin olsun aile kızı olsun yollu olsun farketmez, dişilerin doğasında var erkeklerin ilgisini çekip onlara çekici görünmek güzel görünmek hoşlarına gider her ne kadar "ay şu salak çocuk iki saattir bakıyo kalkalım burdan" desede bilinç altında tatminkarlık oluşur bunu inkar edemezler

erkekleri zaten söylemeye gerek yok fiziksel temasa geçildiği an kızın izin verdiği her şeyi yapar
  • Olabilir fakat uzun sürmez.Ya kızın erkek arkadası yada erkeğin kız arkadaşı sorun çıkartır..
    Tecrübe ile sabittir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Love Cookies

Bana göre olur ancak çoğunluğa göre olamaz çünkü gelişmemiş,abaza Türk insanının prensiplerine aykırı bir durum.Bu beyni daha gelişmemiş,çağımıza ayak uyduramayan insanlar genelde her kıza potansiyel sevgili,seks partneri vb. gözüyle bakarlar.

En doğru söz senden gelmiş bu abaza ülkede asla kız ve erkek dost olamaz.
  • Elbette olabilir..amaç cinsiyetleri kaldırıp insanlığa bakmaksa..ortak bakış açıları,paylaşımlar iyi dost yapabilir onları..ama netice de aşk başka bir şey...pat diye gelen bir his ..aralarında aşk olacaksa zaten oluyor..o duygu zamanla gelişmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanakar
    kimsenin tepkisini üzerime çekmek veya kimseyi sinir etmek gibi derdim yok.Ama neden olmasın illa ki hormon mu girecek devreye illa ki dna mı sapıtıp senin testesteron seviyeni artıracak? Biraz olgun olmanızı istiyorum.Aklıma "Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş." lafı geliyor ama söylememek için zor tutuyorum.çok sevdiğim bi' kız arkadaşımla can ciğer dost şeklindeyim daha ne o benim açığımı gördü( en azından varsa da söylemedi, ben de yok diye düşünüyorum) ne de ben onun yanlış, sapkın bir hareketini gördüm.Bahsettiğiniz hormonal tepkiler de yok beraberken.Bazen anlamıyorum insanları tek dertleri uçkuruymuş gibi geliyor.

Illa ikisinden biri isi bozar bunun kisinin kendiyle degil cevresininde katkisi olur hic mi filmlerde , dizilerde gormuyorsun ne oldugunu tabi vardir cok iyi dost olanlar ama cok az.....

• Elbetteki halk değişiyle eli yüzü düzgün her erkek ve bayan arasında cinsel çekim olabilir.Ama bu karşınızda ki insana ne gözle baktığınıza bağlı.Sürekli bir cinsel açlık çekiyorsanız,sürekli bir cinsel arayış içindeyseniz,beyniniz ve kişiliğiniz,hormanlarınıza yenik düşüyorsa karşınızdaki karşı cinse,cinsel açlığı giderici bir nesne olarak bakarsınız.Haliyle sürekli karşı cinse cinsel obje gibi bakarsanız karşı cinsi arkadaş olarak görmezsniz.Yani bu birazda sizin kendi bakış açınıza,niyetinize bağlı bir olay.Sosyal yönünüz kuvvetli ise karşı cinsten bireyleri önce insan olarak değerlendiriyorsanız bir kadın ile bir erkeğin sıkı dost olmasına engel hiç birşey yok.Tabii arkadaştan sevgili olmaz demiyorum.Bazen yıllardan beri bildiğiniz insanları,yakından tanıma fırsatınız olduğunda onları sevebilir ve aşık olabilirsiniz.Ama bu her yakından tadığınız karşı cinse karşı aşk sevgi cinsel istek besleyeceğiniz anlamına gelmez.Hormonların,iç güdülerin arkasına sığınmayın bizi hayvanlardan ayıran en önemli özellik hayvanlar hormonları ve iç güdüleriyle hareket eder,insanlar mantıkları,zekaları ve duygularıyla hareket eder.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.