Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
8.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • Kesinlikle olabilir , örneğin bundan 4 ay önceki sevgilimin yakın bir kız arkadaşı vardı. Kızla ayrılmamıza rağmen şimdi arkadaşıyla can ciğer kardeş gibiyiz. Bize gelir , ben onlara giderim. Ailemi tanır vs. ve hayatımda birkere bile olsun o kızla cinsellik düşünmedim çünkü o kızla cinsellik düşünmem ablamla düşünmem gibi birşey olur. Olamaz diyen arkadaşlar biraz abazadır gibime geliyor veya gençken ortamları yoktur , ortamları full erkektir vs. vb..
  • Akrabaysa kız olabilir.
  • Küçükken olmustu kiz sonra tasindi bir daha da olmadi
  • Olabilir neden olmasın?

Benim herşeyi paylaşabildiğim arkadaşım vardı ve onunla okul bitinceye kadar iyi geçindik.Sex veya başka bir olguyu düşünemiyorsun art niyet taşımayınca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: @WP VOLK@N

Olabilir neden olmasın?

Benim herşeyi paylaşabildiğim arkadaşım vardı ve onunla okul bitinceye kadar iyi geçindik.Sex veya başka bir olguyu düşünemiyorsun art niyet taşımayınca..

sanırım burda kastedilen art niyet değil..Hormonlar..
  • olur tabi ki. 2 taraftan biri abaza değilse tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Olabilir neden olmasın?

Kız arkadaşın senin isteklerini karşılayınca can dostun olan kızı sex abidesi olarak göremiyorsun yazık ki..
  • quote:

quote:

quote:

Olabilir neden olmasın?

Kız arkadaşın senin isteklerini karşılayınca can dostun olan kızı sex abidesi olarak göremiyorsun yazık ki..

evet o zaman durum hafifler ama yinede garanti edemezsin..Gerçekler..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olabilir neden olmasın?

evet o zaman durum hafifler ama yinede garanti edemezsin..Gerçekler..

Ünide abartmıyorum sexten tiskinmiştim artık,1 hafta eve kapanıp hiç dışarı çıkmamıştık.

Bazı şeyleri aşınca normal görebiliyorsunuz herşeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: uohk061_TS

quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

tabiki olabilir bunun konusunu açmak bile gereksiz. erkek arkadaşlarımdan daha samimi ve açık olduğum kız arkadaşlarım var. demekki olabiliyormuş.. yalnızca insanlığından çıkmış sapık eğilimli abaza canlılar olamaz diyebilir. onlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur

Benim de çok samimi erkek arkadaşlarım var. Elbette olabilir.

Öncelikle yazacaklarımı kişisel algılama.Forumda nadir bulunun bir cinsiyetten olduğun için senin üzerinden yazacağım.

Eğer senin bir bayan olarak kalçaların daha belirgin,göğüslerin daha büyük,vücudun daha kılsız,yüzün "kadın" diye nitelendirdiğimiz canlıya benziyorsa senden tahrik olmayacak erkek hele ki "çok samimi" isen yoktur.Başka konularda yaşça büyük biri olduğunu yazmışsın.Yoksa yazılarından anlamak zor.O zaman yaşınla beynin aynı oranda gelişmişse sana bir bilgi vereyim.Hormon.Duydun mu bunu?Çok ilginç bir keşif aslında.Vücudumuzdaki olayları kontrol ediyor kendileri.Hatta bu şeydeki bazı bozukluklar insanların hayatını değiştiriyor.Psikolojik rahatsızlıkların çoğunda bu şeyin dengesi bozuluyor ve ortaya sorun çıkıyor.Yani insanın elinde olmadan bazı şeyler yapıyor bu "hormon" denen illet.Sizin gibi çağdaş gözüküp aslında batı özentisi olan insanlarımız ise bunları görmezden geliyor.Yanlış anlama erkek tahrik oluyor diye sana bir şey yapacak demek değil.Zaten biraz aklı başında biriyse kendini tutar.Ancak bu içindeki duyguları değiştirebileceği anlamına da gelmez.Senin yaşadığın ilişki ve benzerini yaşayan insanların çoğunda bir süre sonra bir sorun çıkar.Erkekle arkadaş olunmaz demek değil.Ancak ölçüyü kaçırırsanız erkek-kız arkadaşınızın aklına türlü türlü şeyler gelebilir.

yavaş nasıl konuşuyon öle konuya gelirsek olur

• Universitye baslayana kadar voyle virseyin olmasina imkan vermezdim fakat basladiktan sonra oyle cokda caba sarfetmeden normal bir erkek arkadas gibi kanka oldum kizlarla.Ve kesinlikle kizlardan cok iyi kabka olur.Fakat her iki tarafinda aklina sevgili okayi kesinlikle gelir .
  • sırf bu yüzden 4 yıldr birlkte olduğm sevglmden ayrıldım :( olamaz kesinlkle ateşle barut yan yana durmaz. tabiki karşı cinsle arkadaşlık kuracağz yobaz falan değiliz. ama bi kızla bi erkeğn arkadaşlğnın dozu olmalı. bir erkekle bi kız her şeyini paylaşamaz bu bi gercek. bi de bu kanka sacmalğnda nedense kankalar sevgilileri kıskanyr ee madem dostlk var bu kıskançlk nyee??
  • kızmış mermi namluda, azmış pipi donda durmaz demişler. Erkek bi yerden sonra eyleme dökmese de aklından geçirir ve yeltenir.
  • Tükürdüğümü yalıyorum, yok öyle bi' şey. Olmaz.
  • kız aşırı güzel değilse erkek aşık olmaz,öyle olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

Kesinlikle olamaz.bir yerden sonra kız-erkek arasında sevgi başlar.

+1
    2 senedir her şeyimi paylaştığım kıza karşı duygularım değişti, durumu anlattım ve o da bu haldeymiş yani evet gerçekten bi yerden sonra farklılaşıyor, çünkü alışınca ona asla kopmamak istiyorsunuz onu başkasıyla düşünmek fikri bile sizi zorluyor
  • Şu ana kadar sadece 1 kızla böyle dost kaldım
    Tek bir istisnam var bunu saymazsak olamaz.
  • ya şimdi erkek arkadaşın kadar iyi olamaz arkadaş neye göre seçilir kafa yapına göre eğer ortak yönleriniz varsa kızda güzelse aşık olunur
  • Çok düşündüm bu konuda ama zannetmiyorum.Varsa bile bir taraf ya çok çirkindir ya da birisi çok seviyordur ama arkadaşlığa razı olmuştur gibime geliyor.Arkadaşın diyelim.Eve geldi yalnızsınız kafalarda güzel oldu, neticede sen erkeksin o kız, en kötü öpüşürsünüz.Hiçbir zaman bir erkekle yaptığın rahat muhabbeti bir kızla yapamazsın arada hep görünmez bir duvar olur o duvarı aşamazsın.Bunun abazanlıkla ya da cinsellikle bir alakası yok.Ayrıca böyle durumlar hep kızlara avantajlıdır.Çünkü ben hayatımda '' seni arkadaş olarak görüyorum'' diyen bir erkek görmedim.Bunun kızlar söyler.Sen çok ama çok yakışıklı bir erkeksen eninde sonunda kız sana aşık olur.Kız çok güzelse eninde sonunda sen aşık olursun.Arkadaş olabilirsin ama can ciğer dost olman biraz zor.
  • Öyle bir şey olamaz.. Tecrübeyle sabittir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.