Şimdi Ara

Kızla Buluşcam Ama Bir Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İcki icmeyi sevmiyorum. Hatta kullanmıyorum. Ama kiz mutlaka icki icecektir. Ne yapmam lazim? Ne icmeliyim? Gercekten bir fikir vermenize ihtiyacim var. Tamam ok cok tepeden inme ayrintisiz anlattim ama ozetin ozeti ickili bir mekanda ben icki disinda ne icebilirim? Ortamin tadina kaciran tip olmak da kotu bir his olmali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İçmiyorsan içme dostum ne yani bende içmiyorum mekanlarda arkadaşlarım içiyor sorun olmuyor,araba kullandırmak için çağırıyorlar ama olsun beleşe gezmiş oluyorum:).Niye ortamın tadını kaçırırım diye düşünüyorsun?Bide nerden biliyosun belkide alkol kullanmayan biri olduğun için daha farklı görünecek kızın daha çok ilgisini çekeceksin kim bilebilir.
  • içmesen bi sorun olmaz bence. illa içmem gerek diyosan bira içersin diye tahmin ediyorum, hem muhabbeti uzun olur

midem kaldırmaz vs diyosan kafayı bulmayayım 2-3 tane içeyim miller veya corona öneririm. corona biraz daha elite kaçıyor coronayı öneririm o yüzden
  • Redbull olabilir

• Son bir up cekelim

• Çorba iç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçki içmek zorunda değilsin , içki içmeyi seviyorum ve karşımdakinin eşlik etmemesi benim için problem değil. Eğer içki içmememenin sebebi alkolle alakalı ise alkolsüz kokteyl alabilirsin. Eğer tatlarını sevmiyor acı buluyorsan yine alkollü veya alkolsüz kokteyllere bakabilirsin onlar tatlı oluyor genellikle.
  • Ayranı enerji içeceğiyle karıştır panpa. Milli içkimiz sonuçta
  • Alkolsüz kokteyl içebilirsin menüde vardır seç birini söyle.

Alkol olarak kız içerse sen de içmeyi düşünürsen 1 kadeh şarap cuk oturur. Tercihen rose ya da kırmızı. Hem sarhoşluk gibi bir derdin olmaz hem de ağzının tadı bozulmaz.

• Kola sprite falan olur. Çak gitsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.