Şimdi Ara

Kızla buluşacağım,ne giysem? Beyler acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam dostlar yarın kızla buluşmaya gideceğim. Sinemaya gideceğiz. Ben ''Roller'' giymeyi düşünüyorum,şort tarzı birşey. Üstüne tişört+gömlek ikilisi. Renkler de uyumlu. ayakkabı olarak converse düşünüyorum. Ne dersiniz? Arkadaşlar çok acil yanıta ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim

• Dostum bu kadar takma kafaya, kendin ol, normalde nasılsan öyle ol (tabii normalde de iyi giyinen, kendine bakan biri olmak lazım o ayrı mesele)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

Dostum bu kadar takma kafaya, kendin ol, normalde nasılsan öyle ol (tabii normalde de iyi giyinen, kendine bakan biri olmak lazım o ayrı mesele)

Yok kesinlikle bakımlı birisiyim de,sinemaya böyle gidilir mi? Gülünç bir hal almak istemiyorum.
  • 53 görüntüleme 1 yanıt? Yapmayın arkadaşlar. Lütfen acil yardıma ihtiyacım var.
  • Sinemaya neden boyle gidilmesin ki oyle bi kural mi var ne istiyorsan giy kimse sana birsey diyemez zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yekdusecar

İlk buluşmaysa sakın böyle gitme. Benim yanıma sevgilim bu halde gelse soğurum

İlk buluşma değil,bir çok kez buluştuk. Genelde kot+tişört ikilisiyle görüyor beni. O yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

quote:

Orijinalden alıntı: The Last Viking

Dostum bu kadar takma kafaya, kendin ol, normalde nasılsan öyle ol (tabii normalde de iyi giyinen, kendine bakan biri olmak lazım o ayrı mesele)

Yok kesinlikle bakımlı birisiyim de,sinemaya böyle gidilir mi? Gülünç bir hal almak istemiyorum.

kardeşim converse olmaz başka bir şey varsa onu giy. tabi convers yarım sa o başka
  • Kot ve gomlek giyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olduğun gibi görün. Süslenme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızı bilmem ama rahat bir görüntü sunarsın ona, kendine olan güvenini fark eder. Tabii kızı bilmediğimiz için, daha doğrusu kızları anlamadığımız için ne diyeceğini bilemem. :)
  • kot+gömlek
    Not: Kot oradan buradan delikli gömleğide karnına kadar açmıcaksın
  • valla bıktık tişört gömlek ikilisinden! üstüne tişört altına kot olduda bitti çok süslendiğini özendiğini anlarsa içinden güler benden demesi
  • az bi gideceğin kıyafetleri görelim şortlu olanı.bir de gömlekle bi pantolon giy bakayım o zaman nasıl görünüyorsun bi bakalım

tabii ki ss atacaksın,yüzünü kapatabilirsin
  • hangover 3 çıktımı ya
  • arkadaşlar birazdan gideceğim,kot+ gömlek ve tişört ikilisini seçiyorum...
  • thsirt gömlek allahını seversen yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

thsirt gömlek allahını seversen yapma

Gerçekten o kadar kötü mü oluyor ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoDeR17

quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

thsirt gömlek allahını seversen yapma

Gerçekten o kadar kötü mü oluyor ya?

gömleğe göre değişir o durum da hava en az 25 dereceyken gömlek altına tshirt giyilmez

böyleyse gömleğin hiç giyme derim
     Kızla buluşacağım,ne giysem? Beyler acil yardım

• hiç bişey giyme kardeşim diğerlerinden bi farkın olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.