Şimdi Ara

Kızının Yanında Şah Damarı Kesilerek Öldürülen Kadın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
2
Favori
116.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
463 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatana ihanete,cinayetlere acil idam istiyoruz idam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bu mesaj silindi.
    bilerek yalan yanlış bilgi veriyorsun.... senin ne halt olduğunu az çok tahmin edebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: II.Ares

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    içerde krallar gibi yatacak.... 3 öğün yemek, sigara spor, tv, maç...

tek çare idam....
  • Videoyu izlemeyin çok kötü etki yarattı bende

Yazık o çocuğa o anı nasıl unutacak şimdi? Bu tür suçlara direk idam verilmeli bu adamın yaşaması hata.
  • Uzun uzadıya yazmaya gerek yok

Akp bu ülkede adaleti bitirdi

Madem adalet yok ben de kendim hallederim diyerek herkes kendi adaletini sağlamak istiyor ki adaleti bitirmenin amacı buydu, toplumsal kaos çıkarmak

Akp fetö ile mücadele ediyorum ayağına fetönün kaldığı yerden fetö uygulamalarına devam ediyor

Adalet olmadığı için katiller '3-5 sene yatar çıkarım' kafasında

Sonuç: akp ve muhalefetten kurtulmamız gerekiyor
  • Şu Trabzonlu uyuzu süresiz banlayacak admin yok mu? İyice tepem attı. Sanki kadının neden evlendiğini biliyor. Belki kadın evlenmeden önce bu adam tarafından tecavüze uğramıştır. Ailesi de adları çıkmasın diye evlenmelerine karar vermiştir. Bir sürü şey sıralanır buraya. Kendi dediği gibi de olabilir. Kafasında bir gerçek var ya, tek gerçeğin o zannediyor herhalde. Bir de üstüne adam nasıl bu hâle gelmiş, onun tespitini kasıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAYAKEN kullanıcısına yanıt
    dogru diyon hocam idamdan once adalet lazim bu ulkeye

• Kadin ölünce kuduranlar erkek ölünce susuyorlar)))

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaymurat

Kadın Cinayetleri ve Çocuk Cinayetleri için artık devlet bir şey yapmalı Adam Bıçakla dolaşıyor demek ki öldürmek kafasında var.Mahkemede Bana hakaret etti tahrik etti deyip,Takım elbise giyip Tahrik indirimi alır bu şerefsiz.

Bir çok ailede aile içi şiddet var.Geçim sıkıntısı,Şiddet Bunlara çözüm bulmalıyız.
    Bunun nedeni ne modern ne de İslami bir hayatımızın olmamasıdır

Avrupa seküler, kızlarda 13-15 yaşından itibaren cinsellik normal .Araplar, romanlar ve güneydoğulular için de öyle sayılabilir erken yaşta evleniyorlar en azından.
    Ya diğerleri , kızlar en azından 25e kadar bekliyor belki daha fazla

Ya evlendikten sonra boşanma durumunda erkek bütün servetini kaybetme durumuyla karşı karşıya kalıyor. işte şiddetin nedenlerinden biri

Ne İslam'da ne de avrupa'da ömür boyu nafaka yok! Ölünceye kadar ebeveyn maaşı yok. Kızlar - kadınlar ya çalışmak yada evlenmek zorundalar( yada her ikisi ) Türkiye'de hiçbiri yok ne çalışıyor ne de evleniyor kızlar ve kadınlar. Erkek cüzdan olarak görülüyor...

Eğer erkek para kazanması gereken olarak görülecekse Kuran'da sabit olan miras hukukuda geçerli olmalıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 23 Ağustos 2019; 16:31:24 >

• harbiden kanım dondu bu nasıl bi vahşettir ya bu adamada aynısı yapılmalı hiç olmazsa kızını düşün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ülkede uyuşturucunun bu kadar yaygınlaşmasında,
    Eğitimin bitmesinde,
    Köylerin boşaltılmasında,
    Ekonominin çökmesinde,
    Adalet ve yargı sisteminin yok olmasında kimin payı varsa onun Allah Belasını versin, çünkü getirdikleri nokta budur.
  • Bu nafaka ile ilgili düzenleme yapılacaktı diye hatırlıyorum Düzgün hiç bir şeyimiz yok 1 ay evli kalıp nafaka ödeyenler varmış Aslında Hukuk'un temel taşlarının tekrar kontrol edilmesi gözden geçirilmesi gerek.Ayrılma konusunda ara bulucu görevliler olmalı iki tarafta bu şekilde görüşmeli.
  • Videoyu izlerken tüylerim diken diken oldu.Bu nasıl bir vicdansızlık.Umarım en ağır cezayı alır.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.