Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Sevdadır Türkiye -- 1 Nisan 2019; 23:15:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkede şöyle tek tük güzel şeyler oluyor.

• "POLİS HEMEN GELSE BU OLAY YAŞANMAYABİLİRDİ"

Mahkemenin verdiği kararı değerlendiren avukat Yalçın Yılmaz, müvekkili B.A. ve ailesi açısından sevindirici bir sonuç olduğunu söyledi. Taciz olayının ardından haber verilmesine rağmen polisin apartmana gelmemesi yüzünden olayların bu noktaya geldiğini öne süren avukat Yılmaz, "Aileye, şikayet için Çocuk Şubesi'ne gitmesi önerilmiş. Polis hemen gelse bu olay yaşanmayabilirdi." dedi.

Polisin gelmemesi daha iyi olmuş, alacaklardı bunu şikayet edilecekti.

Ondan sonra hemen çıkaracaktı, ölmesi daha iyi olmuş...

• obur tarafta seytanlari taciz eder artik ...
  • Hani derler ya "Rabbim ne eylerse güzel eyler."

Polisin hemen gelmemesin de bi hâyr varmış demek ki.

şimdi bazı maganda zihniyetliler gelir.

"Ömö ö zaatte nii işi virdi."

"Kadın istemezse tecavüze uğramaz." (Ahmet Çakar)

"Sen şeytansın!" (ve ardından uçan tekme)

Keşke hükümet bu pisliklerin topluca imhası için bir KHK yayınlasa.

Ah keşke Adolf Hitler Yahudilerle uğraşacağına bu insan formundaki itlerden haberi olsaymış da, bunları diri diri yaksaymış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir haber.
  • şerefsize bak yahu. niye koydunuz bu görüntüleri de buraya böyle?
  • İyi haber, adalet yerini bulmuş.
  • Dunyadan bi pislik daha eksilmis

• son yıllarda cocuklara cinsel istismar arttı bunun önüne gecilmesi lazım ama kimseden ses cıkmıyor anca birbirlerine laf atar siyasiler bunun icin mecliste isteseler tek gecede yasa cikar tacizci tecavuzculere hücrede gunes gormeyen yerde curumelere terk edilmeli ama nerede o cesaret bizimkilerde simdi baba vurmayıp sikayetci oldu diyelim alcaklar bırakcaklar ertesi gün huylu huyundan vaz gecmez gene bu sefer baska bir cocuğa yapacaktı aynilarini

• Helal olsun hakime

• O adam kızı öldürebilirdi de. Haberlerde hep görüyoruz önce tecavüz ediyorlar bununla yetinmeyerek öldürüyorlar. Kızın ölmesinden de tecavüzcü şerefsizin ölmesi çok daha iyi olmuş. Mahkeme halkın vicdanının sesi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknet -- 16 Ocak 2018; 15:23:40 >
  • Polis hemen gelse yakalayıp serbest bırakacaktı sonra herif tacizlerine devam edecekti belki de tecavüz edecekti yani yanına kalacaktı. Böylesi daha iyi olmuş.

• İyi olmuş. Kendini ve ailesini bir sapığa karşı savunmuş sadece. Takdir ettim bu kararı.

Bu tacizcilere ve tecavüzcülere kafadan 15 yıl ceza verseler hiçbirisi cesaret edemez de bakmayın işte. Son zamanlarda hep serbest bırakılıyor bu tip insanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 16 Ocak 2018; 16:14:20 >
  • İyi olmus tamam da adam ne kadar hakli da olsa birini öldürdu bunu hatirlayip yasamak kolay mi ? Kizini taciz edeni oldurdu vicdani rahat diyoruz ama o adama da sormak lazim katil mi olmak isterdin polis erken mi gelseydi diye.

Boyleleri icin en guzeli kimseyi katil etmeden ceza vermek. Karsisina Adriana Lima gelse bir sey hissedemeyecek hale getirmek anladiniz siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Ocak 2018; 16:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İyi olmus tamam da adam ne kadar hakli da olsa birini öldürdu bunu hatirlayip yasamak kolay mi ? Kizini taciz edeni oldurdu vicdani rahat diyoruz ama o adama da sormak lazim katil mi olmak isterdin polis erken mi gelseydi diye.

Boyleleri icin en guzeli kimseyi katil etmeden ceza vermek. Karsisina Adriana Lima gelse bir sey hissedemeyecek hale getirmek anladiniz siz

Türkiye'de böyle bir şey olması sence ne kadar muhtemel?Kimse kimseyi öldürsün demiyorum fakat böyle değersiz insanları hapislerde beslemek bana ödül vermiş gibi geliyor.Hani düşünüyorum da kızım olsa ve biri böyle bir şey yapsa ben tek darbede öldürmezdim ki bu bile bana fazla merhametli gelirdi.

• ülkede adam akıllı savcı ve hakimlerde var dedirten bir örnek. hak yerini bulmuş.
  • Haklı sebebi de olsa birinin canı almış olmanın vicdanı ile yaşayacak adam. Kız da bu şokun etkisi ile hayatı boyunca yalnız kalamayacak belli ki. Geberen herife zerre acımam da bu vicdan ile yaşamak zorunda olan adama acırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İyi olmus tamam da adam ne kadar hakli da olsa birini öldürdu bunu hatirlayip yasamak kolay mi ? Kizini taciz edeni oldurdu vicdani rahat diyoruz ama o adama da sormak lazim katil mi olmak isterdin polis erken mi gelseydi diye.

Türkiye'de böyle bir şey olması sence ne kadar muhtemel?Kimse kimseyi öldürsün demiyorum fakat böyle değersiz insanları hapislerde beslemek bana ödül vermiş gibi geliyor.Hani düşünüyorum da kızım olsa ve biri böyle bir şey yapsa ben tek darbede öldürmezdim ki bu bile bana fazla merhametli gelirdi.

Hapishanede beslemek mi ? Öyle bir şey yazmadım ki

• quote:

Orijinalden alıntı: crash95

Hani derler ya "Rabbim ne eylerse güzel eyler."

Polisin hemen gelmemesin de bi hâyr varmış demek ki.

şimdi bazı maganda zihniyetliler gelir.

"Ömö ö zaatte nii işi virdi."

"Kadın istemezse tecavüze uğramaz." (Ahmet Çakar)

"Sen şeytansın!" (ve ardından uçan tekme)

Keşke hükümet bu pisliklerin topluca imhası için bir KHK yayınlasa.

Ah keşke Adolf Hitler Yahudilerle uğraşacağına bu insan formundaki itlerden haberi olsaymış da, bunları diri diri yaksaymış.

Hukumetin kendisi cocuk tacizcilerinin yaninda durdugundan oyle bir khk olmasi imkansizdir. Adamada helal olsun diyorum, en dogrusunu yapmis, Turkiye'de hak, hukuk, adalet kalmamistir herkes hendi adaletini saglamakla yukumludur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.