Şimdi Ara

“KIZINA ŞU AN TECAVÜZ EDİYORUM” (HABER) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
2
Favori
35.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ediyorum hakim dosyayı okurken kanı donmadı mı ?

• Canavar gibi sanıyorsun derken?Pek anlayamadım
  • içerdeyken ateşe verirler orayı ben içerde cayır cayır yanarak can verir

• Sinirlerim bozuldu, bireysel silahlanma şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 21 Ocak 2021; 15:7:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quax77 kullanıcısına yanıt
    Yani burada böyle korkunç bir olay olmasına rağmen hala kadın erkek lafı yapan tipler aslında tecavüzcü. Çünkü ben hiç patronunun tecavüz ettiği erkek görmedim. Dolayısıyla konuyu kadın erkek tartışmasına çevirecek bir şey yok. Bu tartışmayı yapan kişi muhtemelen tecavüze uğrayan bir kadın için adalet sağlanmasını gerektiğini düşünmemizden şikayetçi. Çünkü kendisi de bir murat kaya.
  • Kim ne derse desin bu ülkeye idam veya hadım edilme gibi cezalar şart.Bu tip olayların ardı arkası kesilmiyor çünkü yahu okurken bile kanım dondu.Bunlara hapis cezası versen az kalır ki bu suçlular birkaç sene yatıp çıkarlar onlar için kurtuluş olur bu.Tüm halkın gözü önünde acı çektireceksin bunlara işkence edeceksin bak o zaman bir daha yapabiliyorlar mı bir insanın hayatı bu kadar ucuz değil.

• Eğer devlet benim kızımın canını koruyamayacaksa böyle tipleri serbest bırakacaksa ben neden vergi veriyorum birileri sarayda 300 odalık yazlıklarda yaşasın diye mi? Ben vergi vermek istemiyorum artık. O parayla silah alır kendi kızımı kendim korurum.
  • Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bilinçli yapılıyor.
    Ben tecavüze uğramakta, ve kan içinde şiddet görmekte olan bir kızı polise anlatılmasına polisin de "ben napayım" dediğine bizzat şahit oldum.
    Adamlar uyuşturucu kullanıyor bari uyuşturucudan alın dediğinde de geri çevirdiler binip arabaya gittiler.

Yer: Manisa/Merkez Zabıta müdürlüğü karşısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 21 Ocak 2021; 0:17:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu yüzden kaçıp kurtulun bu ülkeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh artık bu şerefsizler nasıl yaşıyor hala

Kadın olmak hiç olmadığı kadar hakkaten sıkıntılı artık

• 19 yılda ne adalet ne kalkınma.

• Yargı reform paketi hazırmış. 1-2 haftaya açıklanacak. Hepsi bitecek güller açacak.. Ecek acak Ecek acak.....

Yıllar geçti böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Sen kimsin ki beni kovuyorsun!

İtiraz ettiğin bir nokta varsa söyle adamakıllı tartışalım. Yok, seninle aynı görüşte olmayanları sindirmeye çalışan bir zihniyetin varsa benimle muhatap olma zaten.

hala boş yapıyorsun

• Memleket olarak iyice kafayı yemişiz. Dolaylı yoldan bile tecavüzcüyü savunanlar var şu forumda.

• Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Burada İsveç'te yasal olarak tecavüzün cezasının 2-6 yıl arası olduğu yazılmış ve ülkede aslında 6 yıldan az 10 yıldan da fazla ceza vermedikleri yazıyor. Burada ise bir vatandaşın daha önce vatandaşlıktan men edildiği fakat 10 yıl sonra ülkeye geri alındığı yazılmış. Buradan da İsveç'teki tecavüz oranlarına bakabilirsin. Rusya için bakamayacağım artık zamanım yok.

Şimdi, köpekler kadını ısırdı başlıklı konuda ise kalkıp "Erkeği ısırmış olsalar vatandaş derdiniz, dişiyi ısırdıkları için ve feminist ruhlu medya kadın diyor" şeklinde bir yorum yapmıştın, istersen buraya eklersin. Şimdi de gelmişsin bir kıza tecavüz etmiş ve %99.9 oranında engelli kalmasına sebep olmuş, tecavüz ederken annesini arayıp "kızına tecavüz ediyorum" deme cesaretini kendinde bulan, bu kızın hayatının bitmesine sebep olmuş bir tane "o...ç..."nun tartışıldığı konunun altına erkekler değersiz, tecavüzün cezası Türkiye'de çok fazla, çoğu erkeği sorgusuz sualsiz hapse atıyorlar yazmışsın. Bazı kadınların iftira atıp bazı "erkekleri" içeri attırdığı doğru olabilir, hadi buna bir şey demiyorum. SAYIN DEĞERLİ MÜTHİŞ ERKEK sen gördüğüm en karaktersiz, en aşağılık, en ezik insanlardan birisin, bunu rahat rahat söyleyebilirim.

Seni şöyle cinsellik aşkıyla ölen 10 "DEĞERLİ ERKEĞİN" önüne atalım, sana %99.9 oranında felç bırakacak kadar tecavüz etsinler, bende Türkiye Mahkemeleri karşısında sana tecavüz eden "DEĞERLİ ERKEKLERE" Türkiye gibi tecavüze verilen cezaların çok fazla olduğu bir ülkede aynen İsveç'te olduğu gibi en az 2 en fazla ise 4 yıl olmak üzere ceza aldırmazsam adam değilim. 81 ilde de heykelin benden.

Var mısın DEVRİME DEĞERLİ ERKEK ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkembulut00 -- 21 Ocak 2021; 0:44:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WonderCx

Kesinlikle bilinçli yapılıyor.
    Ben tecavüze uğramakta, ve kan içinde şiddet görmekte olan bir kızı polise anlatılmasına polisin de "ben napayım" dediğine bizzat şahit oldum.
    Adamlar uyuşturucu kullanıyor bari uyuşturucudan alın dediğinde de geri çevirdiler binip arabaya gittiler.

Yer: Manisa/Merkez Zabıta müdürlüğü karşısı

Gerçekten çok enteresan...

• Bu arada avukatın da tecavüzle tehdit edildiğini unutmayalım.

• Tecavüz eden Murat K serbest bırakılmış. Twittera yine iş düştü hashtag açılmadan tutuklanmayacak belli ki.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.