Şimdi Ara

kızın umursamaz,iplemez,soğuk davranması neye alamet? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
112
Cevap
3
Favori
70.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

Bye bye happiness

Hello loneliness

Edit: ustte yazilmis
    Edit2: i think i am gonna cry

Alıntıları Göster
    çok yanlış bir soru sormuşsun. silebilirim istersen, yapabilirim istersen gibi sorular kızlara sorulmaz.
  • Oehh kasma sil direk
  • Dostum kız terazi ise onu zekan ile etkilemen gerekiyordu.Terazilerde güzellik olduğu için güzellik aramazlar.eşlerinde zeka ararlar.o yüzden terazi için ikizler ve kova en uyumlu burçlardır.Çünkü bu iki burç en zeki burçlardandır.

Bu arada burcum terazi,yükselenim ikizler.
  • Bırak yedekleri, takımda bile yoksun. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

beyler hoşlandığım bi kız var.whatsapp dan yazışıyoruz.niyetimi de biraz belli ettim konuşmalarımdan.

Ben muhabbet etmek için orta-uzun şekilde cevaplar veriyorum.kız ise soğuk,kısa hatta bazen hiç cevap vermiyor.
    Hatta buna bi keresinde dedim "eğer seni rahatsız ediyorsam açıkça söyle dedim.istersen numaranı silerim rehberimden" dedim.o da "kafana göre takıl,silsen de silmesen de benim için fark etmiyor" dedi.

Beni peşinde süründürmeye mi çalışıyor yoksa bana posta mı koyuyor?

Normalde peşinden koşturacak kız açık kapı bırakır.Bu direk kapıyı suratına çarpmış.Artık hayır gelmez.Önündeki maçlara bakacaksın.

• Kızı daha fazla rahatsız etme her lafından da bir sonuç çıkarma belli kızın niyeti yok...
    Yapacağın şey çok basit ilgi göster göster göster o kadar çok ilgi göster ki bunalt sonra bir anda ilgiyi mesajı kes kız sana gelecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.

ben de kız öyle dedikten sonra "tamam o zaman.seni tanımak güzeldi.hoşçakal" yazıp yolladım geçen cuma günü.

bugün oturduğum yerdeki sanayi sitesinde yangın çıktı ve bu kızın babasının dükkanı var orda.ben de aradım kızı.dedim sizin dükkana herhangi bir zarar geldi mi diye?o da zarar gelmediğini,aradığım için teşekkür ettiğini söyledi.

Bende bikaç saat önce mesaj attım.dedim "seni aradığımda sormayı unuttum.baban ne iş yapıyordu" dedim.o da mesajı gördü ama cevap vermedi.

Kusura bakmayın uzun oldu.

kardeş bu hareketlerin kızın tarafından "ne kadar yapışkan birşey çıktı buda, laf söz anlamaz çıktı" gibisinden algılanma aşamasında dikkat et.. hem artık hoşçakal demişsin, ölse bile cenazesine gitmemen gerek.. tükürdüğünü yalamayacaksın kız dahada havalara girip ulaşılmaz sanmasın kendisini..

babasının dükkanının olduğunu biliyorsun, babasının ne iş üzerine dükkanı olduğunu bilmiyorsun birde bunu kıza soruyorsun sonradan hemde unuttum diyerek.. cevap vermemiş verseymiş zaten sövermiş kız, muhtemelen mesajını görünce zaten sövmüştür..

kız sana çektir git demiş, daha muhattap olma..

bak bu üstteki yazıyı yazan arkadaşı dinle bence çok doğru söylemiş

Alıntıları Göster
    salakmısın arkadaş sen kız daha ne desin ben sinir oldum kıza burdan

• kancayı tak iş atıyor sana
  • salla gitsin sil kapa
  • Oooo sana yol vermiş çoktan
  • Sana uzunca ve kalin bir yol gözükmüş
  • sevdiği var veya seni beğenmemis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lfecyd

sevdiği var veya seni beğenmemis
    Aynısını yaşadım. Kıs seni istemiyor uzatma ve kendini daha fazla ezik gösterme
  • tamam yav.hepiniz aynı şeyi söylüyorsunuz.kestim muhabbeti kızla.

artık şu konuyu güncel tutup canımı sıkmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.

ben de kız öyle dedikten sonra "tamam o zaman.seni tanımak güzeldi.hoşçakal" yazıp yolladım geçen cuma günü.

bugün oturduğum yerdeki sanayi sitesinde yangın çıktı ve bu kızın babasının dükkanı var orda.ben de aradım kızı.dedim sizin dükkana herhangi bir zarar geldi mi diye?o da zarar gelmediğini,aradığım için teşekkür ettiğini söyledi.

Bende bikaç saat önce mesaj attım.dedim "seni aradığımda sormayı unuttum.baban ne iş yapıyordu" dedim.o da mesajı gördü ama cevap vermedi.

Kusura bakmayın uzun oldu.

kardeş bu hareketlerin kızın tarafından "ne kadar yapışkan birşey çıktı buda, laf söz anlamaz çıktı" gibisinden algılanma aşamasında dikkat et.. hem artık hoşçakal demişsin, ölse bile cenazesine gitmemen gerek.. tükürdüğünü yalamayacaksın kız dahada havalara girip ulaşılmaz sanmasın kendisini..

babasının dükkanının olduğunu biliyorsun, babasının ne iş üzerine dükkanı olduğunu bilmiyorsun birde bunu kıza soruyorsun sonradan hemde unuttum diyerek.. cevap vermemiş verseymiş zaten sövermiş kız, muhtemelen mesajını görünce zaten sövmüştür..

kız sana çektir git demiş, daha muhattap olma..

bak bu üstteki yazıyı yazan arkadaşı dinle bence çok doğru söylemiş

Alıntıları Göster
    dostum ya harbiden kız soğuk davranmak mesafe koymak istiyor yada seni süründürmek sakın kanma öyle bişeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

dostum ya harbiden kız soğuk davranmak mesafe koymak istiyor yada seni süründürmek sakın kanma öyle bişeye

Alıntıları Göster
    kızların etkilenmediği kişilere karşı takındığı genel ruh hali ile karşı karşıyasın. eğer kız etkilense idi zaten soruları o soruyor olurdu.
  • Benim tokmakcim var sen git bulasik sungerine hallen demek istiyor
  • senin yapman gerekeni kız yapıyor. o sana nasıl davranıyorsa sen de öyle davran. ara sıra mesajlarını falan cevaplama ya da geç cevapla. seni rahatsız ediyorsam söyle. kusura bakma saçmaladım falan en son söylenmesi gereken şeyler. ne demesini bekliyorsun ki. evet rahatsız ediyorsun yürü git mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Bye bye love
  • quote:

beyler hoşlandığım bi kız var.whatsapp dan yazışıyoruz.niyetimi de biraz belli ettim konuşmalarımdan.

Ben muhabbet etmek için orta-uzun şekilde cevaplar veriyorum.kız ise soğuk,kısa hatta bazen hiç cevap vermiyor.
    Hatta buna bi keresinde dedim "eğer seni rahatsız ediyorsam açıkça söyle dedim.istersen numaranı silerim rehberimden" dedim.o da "kafana göre takıl,silsen de silmesen de benim için fark etmiyor" dedi.

Beni peşinde süründürmeye mi çalışıyor yoksa bana posta mı koyuyor?

kız sana aşık kardeş bariz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.