Şimdi Ara

kızın umursamaz,iplemez,soğuk davranması neye alamet? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
112
Cevap
3
Favori
70.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kız seni kendine bağlamış süründürüyor. Ne yaparsa yapsın sen genede yazıcaksın.
  • neye mi alamet? bir umut aslında sende gönlü olduğunu sanmaya çalışmış gibi gözüküyorsun. kendini kandırma, bariz bir şekilde gönlü yok işte. yani şu laflardan sonra hoşçakal bile demeden muhabbeti kesmen gerekiyor, sen hoşçakal deyip cevap beklemişsin, üzerine yangın çıkmış bahanesiyle bir de kızı aramışsın, o yetmemiş bir de babasının mesleğini sorup muhabbete girmeye çalışmışsın. üst üste ne kadar hata varsa yapmışsın, bir daha konuşmamanı öneriyorum. hayır insan nasıl hala bu kızın peşinden koşar onu anlamıyorum, illa açık açık defol mu desin?
  • iş fazla büyümeden sil direk derim konuşma daha fazla iş uzarsa sonradan daha çok üzülürsün buna benzer iki olay yaşadım baştan belli oluyor boşuna riske atma elbet daha sıcakkanlı samimi bir kız bulurusn ve mutlu olursun
  • Konuşma bile. Onun etrafında olman onun için birşey ifade etmiyor, değerin yok gözünde. Salla gitsin.
  • kızın arka tampon uçmuş la senin gibi asosyal birini napsın o popü olma peşinde gerçekler acıtır ACITIR !
  • sen ona yetemen gayrı, bunuda bellı etmış lafında zaten boşa kürek cekme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

quote:

yaş kaç?

21

gerçekte kaç peki?

• Uğraşmayın haketmiyor sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen zaten kıza bağlanmışsın bu vakitten sonra ne desek boş.Sen zaten bildiğini yapacaksın.Kız tam sana rest çektiği gün bu yazılanlara uyman gerektiğini anlayacaksın.Tabi iş iş ten geçmiş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehacan -- 26 Mayıs 2013; 2:02:07 >
  • Sana güle güle artık ilgi alanımda değilsin başka talip olduğunda ben gidiyorum diyor. Sen bağlanmışsın ama bu bağ hiç bir işe yaramaz o yüzden bırak gitsin
  • Hocam daha önce kız arkadaşın oldu mu hiç ?
  • Tasmayı salmış, belkide hiç tasma takmamıştı...
  • Mehmet bey kardeşim bırak dönerse senindir dönmez ise hiç senin olmamıştır.
  • eyvallah dostlar.beklesem de boş olacak.artık kızı unutmaya bakacağım

• hocam kız seni kendine bağlamaya çalışıyor en sevdiğim kız türüdür aşırı sosyal tip olur bunlar bi telefonla 20 kişiyi biraraya toplarlar kafa dengi oluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fyrad

quote:

quote:

quote:

yaş kaç?

21

gerçekte kaç peki?

adam 21 yasina gelmis bu konuda ne yapacagini bilmiyor . 21 yasindaymis peeehhh

• quote:

Orijinalden alıntı: gs10mert

quote:

quote:

quote:

quote:

yaş kaç?

21

gerçekte kaç peki?

istişare yapıyorum dostum.akıl akıldan üstündür.akıllıca hareket etmek istiyorum.duygularımla değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.

ben de kız öyle dedikten sonra "tamam o zaman.seni tanımak güzeldi.hoşçakal" yazıp yolladım geçen cuma günü.

bugün oturduğum yerdeki sanayi sitesinde yangın çıktı ve bu kızın babasının dükkanı var orda.ben de aradım kızı.dedim sizin dükkana herhangi bir zarar geldi mi diye?o da zarar gelmediğini,aradığım için teşekkür ettiğini söyledi.

Bende bikaç saat önce mesaj attım.dedim "seni aradığımda sormayı unuttum.baban ne iş yapıyordu" dedim.o da mesajı gördü ama cevap vermedi.

Kusura bakmayın uzun oldu.

kardeş bu hareketlerin kızın tarafından "ne kadar yapışkan birşey çıktı buda, laf söz anlamaz çıktı" gibisinden algılanma aşamasında dikkat et.. hem artık hoşçakal demişsin, ölse bile cenazesine gitmemen gerek.. tükürdüğünü yalamayacaksın kız dahada havalara girip ulaşılmaz sanmasın kendisini..

babasının dükkanının olduğunu biliyorsun, babasının ne iş üzerine dükkanı olduğunu bilmiyorsun birde bunu kıza soruyorsun sonradan hemde unuttum diyerek.. cevap vermemiş verseymiş zaten sövermiş kız, muhtemelen mesajını görünce zaten sövmüştür..

kız sana çektir git demiş, daha muhattap olma..

bak bu üstteki yazıyı yazan arkadaşı dinle bence çok doğru söylemiş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gs10mert

quote:

quote:

quote:

quote:

yaş kaç?

21

gerçekte kaç peki?

istişare yapıyorum dostum.akıl akıldan üstündür.akıllıca hareket etmek istiyorum.duygularımla değil

bu konuda daha ne olabilirki akil aliyorsun ? Ayagina kapan desek yapicakmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs10mert -- 26 Mayıs 2013; 10:06:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: winneras

Bye bye happiness

Hello loneliness

Edit: ustte yazilmis
    Edit2: i think i am gonna cry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Lama -- 26 Mayıs 2013; 10:27:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.