Şimdi Ara

kızın umursamaz,iplemez,soğuk davranması neye alamet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
70.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hoşlandığım bi kız var.whatsapp dan yazışıyoruz.niyetimi de biraz belli ettim konuşmalarımdan.

Ben muhabbet etmek için orta-uzun şekilde cevaplar veriyorum.kız ise soğuk,kısa hatta bazen hiç cevap vermiyor.
    Hatta buna bi keresinde dedim "eğer seni rahatsız ediyorsam açıkça söyle dedim.istersen numaranı silerim rehberimden" dedim.o da "kafana göre takıl,silsen de silmesen de benim için fark etmiyor" dedi.

Beni peşinde süründürmeye mi çalışıyor yoksa bana posta mı koyuyor?

Edit:https://eksisozluk.com/hoslanilan-kizin-bir-sicak-bir-soguk-davranmasi--3711523?p=4

33. entry yi yazan aynen beni anlatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 26 Mayıs 2013; 15:45:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çıktırı çekmiş çoktan
  • Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.
  • Bye bye love

• kızın gönlü yok süründürmek istese açık kapı bırakırdı bu resmen kestirip atmış. Yani anlayacağın kardeş yedeklere bile girememişsin

• 1-kezban
    2-özel günü gelmiş
  • Bye bye happiness
  • En nefret ettiğim kız tipi ulan insan iyi niyetinden sohbet ediyoruz arada silme falan der kırmamak için sanki bu kızla çıksan hayır gelecekmi? Bence sil gitsin konuşma sana kızmı yok şampiyon

• Birinin kızı iplediğine alamet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.

ben de kız öyle dedikten sonra "tamam o zaman.seni tanımak güzeldi.hoşçakal" yazıp yolladım geçen cuma günü.

bugün oturduğum yerdeki sanayi sitesinde yangın çıktı ve bu kızın babasının dükkanı var orda.ben de aradım kızı.dedim sizin dükkana herhangi bir zarar geldi mi diye?o da zarar gelmediğini,aradığım için teşekkür ettiğini söyledi.

Bende bikaç saat önce mesaj attım.dedim "seni aradığımda sormayı unuttum.baban ne iş yapıyordu" dedim.o da mesajı gördü ama cevap vermedi.

Kusura bakmayın uzun oldu.

Doğru olanı yapmışsınız ama hoşçakal demişsiniz daha üstelemeyin bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Bana kafana göre takıl silsen de silmesen de farketmiyor dese direk silerim hatta çok sinirlenirim. Demek ki arkadaşlığın bir şey ifade etmiyor onun için.

ben de kız öyle dedikten sonra "tamam o zaman.seni tanımak güzeldi.hoşçakal" yazıp yolladım geçen cuma günü.

bugün oturduğum yerdeki sanayi sitesinde yangın çıktı ve bu kızın babasının dükkanı var orda.ben de aradım kızı.dedim sizin dükkana herhangi bir zarar geldi mi diye?o da zarar gelmediğini,aradığım için teşekkür ettiğini söyledi.

Bende bikaç saat önce mesaj attım.dedim "seni aradığımda sormayı unuttum.baban ne iş yapıyordu" dedim.o da mesajı gördü ama cevap vermedi.

Kusura bakmayın uzun oldu.

Kız sana kaç kez posta koymuş, hiç şansın yok malesef. Kendisinden üstün olmayan kişileri sevmez bu dişi yaratıklar.

• uzmanı çağırdım
  • Sendem etkilenmedim daha zengin ve yakisiklilari var by .s.s demek

• yaş kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

yaş kaç?

21

• Kız arkadaş çoktan postayı koymuş, uğraşmayın derim. Ayrıca bu çıkarımı siz de yapabilirdiniz ama buz gibi bir suyla duş almaya çalıştığınız an da.

Hani kafa gece yastığa konur da " haydeee ulan şunu şunu şunu yapmayı unuttum ya. Hhhhhhhaaaaaa ya " siz bu uyanmayı duşta yaşayabilirsiniz. Niye illa ki duş dedim bilmiyorum. Bugün duş aldım üşüttüm herhalde anasını avradını ızdırabını dersini ırzıni hocasını.

ıhlamur koyayım bu konuya mesaj yazmasaydım ıhlamur gelir miydi aklıma böyle bir gün işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

yaş kaç?

21

gerçekte kaç peki?
  • Aga olmamis iste zorlama yav

• Bırak uğraşma hocam aman diyim, uğraşılmaz böyle tiplerle. Salla gitsin umursamaz davran yazma hiç
  • o zaman ben anneme söyleyeyimde köyden kız bulsun bana.bu şehir kızları ömrümü yiyecekler yoksa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.