Şimdi Ara

Kizin kalbini kirdim. Aldatildigini dusunuyor. Bi yardim edin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
3.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Right-

quote:

Orijinalden alıntı: zagros.veziroglu

Ya tamam aldatmadin tamam ben ayrilmak istiyorum dedi sonrasinda. Ben ne yapayim? Yolda kalbim sikisti ambulansi ara dedim git kendin ara dedi. Evine gitti sonra.

Seviyor olsaydi senin kotulestigini gordugu anda hicbir seyi dusunmez sen demeden arardi ambulansi tabi bu benim dusuncem ama bu hareketten sonra bence o kiz seni silmis tamamen artik. Kendini toparlamaya bak aile yasantinla ilgili okuduklarim karsisinda da şok oldum gercekten zor seyler yasamissin Allah yardimcin olsun demektem baska elimden bir sey gelmiyor ne yazik ki

Yok hocam. Oyle olmadi. Ambulansi ara dedim. Geri dondu bu aramak icin. Ben oturdum. Tam arayacakti ki dur dedim. Kendinden ara dedi gitmem lazim dedi. Aglamakliydi biraz. Gidince de geriye dogru birkac kere bakti. Yolda da agladi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagros.veziroglu -- 27 Ağustos 2014; 23:51:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UsainBolt

Kibar Csb si + ılıman iklim üyesi

Yok hakikatten yalan degil. Ota b.ka yalandir lafini yapistirin zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kafayla kiz senden ayrilmak istemis iste araya neden sokmak istemis acik ve cok net

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

Bu kafayla kiz senden ayrilmak istemis iste araya neden sokmak istemis acik ve cok net

Acar misin biraz?

• Biraz yardim edin aci cekiyorum ya. Simdi bununla bitti mi? Biraz fikir verin, bir seyler soyleyin.

• Kız otos... çekmiş sana.Yani bahane ayağına kadar gelmiş ve değerlendirmiş bu kadar basit

• quote:

Orijinalden alıntı: brunomartins

Kız otos... çekmiş sana.Yani bahane ayağına kadar gelmiş ve değerlendirmiş bu kadar basit

Pek zannetmiyorum. Cok fazla kirgin gorunuyordu ve agliyordu. Bir bucuk senede her seyime katlandi. Neler neler yaptim ona bi bilsen sasarsin. Yalan mi soylemedim, kirmadim mi, sovmedim mi. Neler neler yaptim. Zannetmiyorum. Bu cok agir geldi ona.

• zagros.veziroglu Z kullanıcısına yanıt
    Dostum aldatmak affedilemicek bişey değil.Kızların mekanizması var.Senden soğuyunca bi bahane yeter.Mesela ben benim kızı çok seviyodum bi gün sertçe konuştuk.Bu konuşmak istemiyorum dedi.Korkmuş benden sözde.O günden beri konuşmadık bitti direkt.Korktuğu için mi?Hayır.Bitirmek istiyodu buda bahane oldu.İnsan sevince aldatmayı da affeder herşeyi affeder.Ama ona yazma takma biraz nasıl donucek sana gör.

• quote:

Dostum aldatmak affedilemicek bişey değil.Kızların mekanizması var.Senden soğuyunca bi bahane yeter.Mesela ben benim kızı çok seviyodum bi gün sertçe konuştuk.Bu konuşmak istemiyorum dedi.Korkmuş benden sözde.O günden beri konuşmadık bitti direkt.Korktuğu için mi?Hayır.Bitirmek istiyodu buda bahane oldu.İnsan sevince aldatmayı da affeder herşeyi affeder.Ama ona yazma takma biraz nasıl donucek sana gör.

Hocam yalniz bu kiz her seyime katlandi son noktaya kadar. Ilk gun, daha tanistigimiz ilk gun cocugumuz olsa bile, aldatirsan biter dedi. Son iki ayda da, benim ailemi, sirlarimi ogrendi. Burada ne guzel anlatiyorum, kimse kim oldugumu bilmiyor. Ama gercekte ona soyleyemedim. O da ogrendi. Ve buna da katlandi. Tokat attim kac kere. O da bana atti. Yolda dovduk birbirimizi. Sovdum, o da sovdu. Kirdim, uzdum. Onu mahvettim. Yine de dayandi. Son noktaya kadar. Son nokta da dershanedeki kizi arayip kizin ona b.ktan seyler soylemesiyle sonuclandi. Ayrica aldatmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagros.veziroglu -- 28 Ağustos 2014; 0:28:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• zagros.veziroglu Z kullanıcısına yanıt
    Seni bu kadar seven kız aldatmadım demene rağmen bitti diyorsa bir sıkıntı var. İyi duşun bence.

• quote:

Seni bu kadar seven kız aldatmadım demene rağmen bitti diyorsa bir sıkıntı var. İyi duşun bence.

Cok cok fazla yalan soyledim. Guvenini kirdim. Ciddi manada kirdim. Ailemden, her seyimden suphelendi. Asiri suphelendi. Guvenini cok kirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Len ailesiyle tanistim, kizi taniyorum, tapma gibi bir durum yok. Uc cocugum da olsa aldatirsan biter dedi. E anacim aldatmadim diyorum inanmiyor. Sevdigini biliyorum valla biliyorum. Fazla kirilgan. Sen bir baskasini sevdin kalbimi soktun yerinden dedi. Bir baskasina seni seviyorum demis o kalp varken sende, seninle olmak istemiyorum dedi. Yapmadim desem de inanmadi. Ben ailem hakkinda yalan soyledim. Babam asker, simdiki annem benim oz annem degil. Simdiki annemin kucuk kizinin olumu benim yuzumden oldu. Ilk annem de alkolikti, intihar etti. Bunlari ogrendi. Daha dogrusu ogrenmesini istedim. Kimseye acik olmamistim bu kadar. Guvenir diye dusundum. Guvenmedi. Beni kandirdin dedi. Hicbir sey anlatmadin bana dedi. Beraber de oldu, devam ettik. Kirdim onu. Bu yuzden temkinliydi. Bu aldatma seysi de tuzla biber oldu. Birak hatunu demeyin. Ikimiz de ilk cinselligimizi birbirimizle yasadik. Beraber agladik, beraber gulduk. O pompadan bu pompaya kosan turden biri degilim. Karakter olarak boyle bir sey yok bende. Iste hatunu kirdim ya. Napayim ? Yas yirmi bu arada. Ikimizin de. Vay anasini ne hallere dustuk.

kardeşim seni cidden sevdiğine eminsen git ciddi ciddi konuş. seni çok seviyor belli ki kıskanıyor. bizim erkek milletine yaranmak için trip atmaları lazım genelde ama burada kız sana trip atmamış. kıskançlık söz konusu. amacın kızın gönlünü rahatlatmak olsun. kafasında aldattığına dair görüntü oluştuğu için gerçek olmasa bile gerçek gibi düşünüyor. gidip ona atar gider yaparsan artık beni sevmiyor bak bi de aldattı. kesin aldattı ki benden vazgeçiyor gibi bi algı oluşacaktır direk man ve bazı kadınlar erkeğini paylaşmaya kesinlikle karşıdır. bu yüzden boş yere ayrılırsınız. o da seni aldattı diye üzülüp kendini durduk yere heder eder. liseli ergenler gibi cool görünecem ayağına da yatma. haaa bi kız durduk yere trip atar, canı sıkılır mamal okur onun biletini kesersin. atarına atar yaparsın ama buradaki durum farklı. kızla ciddi ciddi konuş. hediye tarzı bi şeyler alıp kızın gönlünü de kazanayım deme sakın. o en yanlış harekettir. çünkü zaten aldattığını düşünüyor gider bi de gönlümü almak için bana hediye almış kesin aldatıyor düşüncesine kapılır. ne atar yap, ne de yağ çek. ciddi ciddi konuş. başkalarına anlatmadığım şeyleri sana anlattım. başkalarıyla paylaşmadığım özelimi seninle paylaştım. beni az buçuk tanımışsındır. senin gibi birisini, iki üç gündür tanıdığım kıza değişebileceğime cidden inanıyo musn gibisinden sorulu yaklaşımlarda bulun ki özeleştiri yapsın. aynı zamanda kalbinden çok mantığını çalıştırmasına teşvik etmiş olursun. kız şu an kalbini yanlış bi şeye inandırmış ve onu gerçek gibi düşünüyor. kalbini temizlemen için kızın mantığını zorla. sence seni sevmesem sana bunları anlatır mıydım de. ileri de seninle ciddi şeyler düşündüğüm için gizlim saklım kalmasın diye içimi sana döktüm ama senin bu tarz yanlış düşüncelerin beni derinden yaraladı diyerekten kendi acını anlatarak onun yanlışını vurgula. yani düşüncelerinin yanlış olduğunu vurgula. bunu açık açık söylersen anlamaz ama bu yöntemle anlatırsan kız kendi kafasında muhakeme yapıp düşünmeye başlar. ilk başta ters tepse de pes etme. yalnız uyarıyorum konuşmalarında sadece ciddi olmalısın. bu tarz kendi duygularını kataraktan ciddiyeti de bi yandan korumalısın. gidip yalakalık yapmaya başlarsan hepsi ters teper. ciddi ol yeter. ayrıca merak etme hala ters teperse ve yanlış düşüncelere kapılıp konuşmayı sonlandırmak isterse sende o seni arayana kadar arama. 4-5 gün aramazsa 5. - 6. gün ararsın bi de bu sefer nerelerdesin bu zamana kadar diye azarlarsın. zaten bu konuşmaların olumlu geçeceğini düşünüyorum ha olumlu geçmezse dediğim gibi arama. o seni arayacaktır. haaa çok ta inatçı bi kızsa ve 5 ve 6. günde de hala ne bi arama ne bi görüşme yapıyorsa işte o zaman ara ve azarla. o zaman sevdiğini anlayacaktır emin ol. hem seni özlemiş olacak, hem de ilki gibi gene bu adamı kaybedebilirim düşüncesi ile alttan alıp seni dinleyecktir. ama tahminim 5-6 gün aramama olayı gerçekleşmeyecek ilk konuşmadan sonra sorun çözülecektir.

Ta benim parmak kaslarım yoruldu

• quote:

Orijinalden alıntı: horkud

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Len ailesiyle tanistim, kizi taniyorum, tapma gibi bir durum yok. Uc cocugum da olsa aldatirsan biter dedi. E anacim aldatmadim diyorum inanmiyor. Sevdigini biliyorum valla biliyorum. Fazla kirilgan. Sen bir baskasini sevdin kalbimi soktun yerinden dedi. Bir baskasina seni seviyorum demis o kalp varken sende, seninle olmak istemiyorum dedi. Yapmadim desem de inanmadi. Ben ailem hakkinda yalan soyledim. Babam asker, simdiki annem benim oz annem degil. Simdiki annemin kucuk kizinin olumu benim yuzumden oldu. Ilk annem de alkolikti, intihar etti. Bunlari ogrendi. Daha dogrusu ogrenmesini istedim. Kimseye acik olmamistim bu kadar. Guvenir diye dusundum. Guvenmedi. Beni kandirdin dedi. Hicbir sey anlatmadin bana dedi. Beraber de oldu, devam ettik. Kirdim onu. Bu yuzden temkinliydi. Bu aldatma seysi de tuzla biber oldu. Birak hatunu demeyin. Ikimiz de ilk cinselligimizi birbirimizle yasadik. Beraber agladik, beraber gulduk. O pompadan bu pompaya kosan turden biri degilim. Karakter olarak boyle bir sey yok bende. Iste hatunu kirdim ya. Napayim ? Yas yirmi bu arada. Ikimizin de. Vay anasini ne hallere dustuk.

kardeşim seni cidden sevdiğine eminsen git ciddi ciddi konuş. seni çok seviyor belli ki kıskanıyor. bizim erkek milletine yaranmak için trip atmaları lazım genelde ama burada kız sana trip atmamış. kıskançlık söz konusu. amacın kızın gönlünü rahatlatmak olsun. kafasında aldattığına dair görüntü oluştuğu için gerçek olmasa bile gerçek gibi düşünüyor. gidip ona atar gider yaparsan artık beni sevmiyor bak bi de aldattı. kesin aldattı ki benden vazgeçiyor gibi bi algı oluşacaktır direk man ve bazı kadınlar erkeğini paylaşmaya kesinlikle karşıdır. bu yüzden boş yere ayrılırsınız. o da seni aldattı diye üzülüp kendini durduk yere heder eder. liseli ergenler gibi cool görünecem ayağına da yatma. haaa bi kız durduk yere trip atar, canı sıkılır mamal okur onun biletini kesersin. atarına atar yaparsın ama buradaki durum farklı. kızla ciddi ciddi konuş. hediye tarzı bi şeyler alıp kızın gönlünü de kazanayım deme sakın. o en yanlış harekettir. çünkü zaten aldattığını düşünüyor gider bi de gönlümü almak için bana hediye almış kesin aldatıyor düşüncesine kapılır. ne atar yap, ne de yağ çek. ciddi ciddi konuş. başkalarına anlatmadığım şeyleri sana anlattım. başkalarıyla paylaşmadığım özelimi seninle paylaştım. beni az buçuk tanımışsındır. senin gibi birisini, iki üç gündür tanıdığım kıza değişebileceğime cidden inanıyo musn gibisinden sorulu yaklaşımlarda bulun ki özeleştiri yapsın. aynı zamanda kalbinden çok mantığını çalıştırmasına teşvik etmiş olursun. kız şu an kalbini yanlış bi şeye inandırmış ve onu gerçek gibi düşünüyor. kalbini temizlemen için kızın mantığını zorla. sence seni sevmesem sana bunları anlatır mıydım de. ileri de seninle ciddi şeyler düşündüğüm için gizlim saklım kalmasın diye içimi sana döktüm ama senin bu tarz yanlış düşüncelerin beni derinden yaraladı diyerekten kendi acını anlatarak onun yanlışını vurgula. yani düşüncelerinin yanlış olduğunu vurgula. bunu açık açık söylersen anlamaz ama bu yöntemle anlatırsan kız kendi kafasında muhakeme yapıp düşünmeye başlar. ilk başta ters tepse de pes etme. yalnız uyarıyorum konuşmalarında sadece ciddi olmalısın. bu tarz kendi duygularını kataraktan ciddiyeti de bi yandan korumalısın. gidip yalakalık yapmaya başlarsan hepsi ters teper. ciddi ol yeter. ayrıca merak etme hala ters teperse ve yanlış düşüncelere kapılıp konuşmayı sonlandırmak isterse sende o seni arayana kadar arama. 4-5 gün aramazsa 5. - 6. gün ararsın bi de bu sefer nerelerdesin bu zamana kadar diye azarlarsın. zaten bu konuşmaların olumlu geçeceğini düşünüyorum ha olumlu geçmezse dediğim gibi arama. o seni arayacaktır. haaa çok ta inatçı bi kızsa ve 5 ve 6. günde de hala ne bi arama ne bi görüşme yapıyorsa işte o zaman ara ve azarla. o zaman sevdiğini anlayacaktır emin ol. hem seni özlemiş olacak, hem de ilki gibi gene bu adamı kaybedebilirim düşüncesi ile alttan alıp seni dinleyecktir. ama tahminim 5-6 gün aramama olayı gerçekleşmeyecek ilk konuşmadan sonra sorun çözülecektir.

Ta benim parmak kaslarım yoruldu

Benim de kalp kasim. Neler neler soyledi bi bilseniz. Tiksiniyorum, senin yaninda zorla oturuyorum, senden nefret ediyorum, ofkeliyim dedi. Cok sefer de bagirdi. Aglayarak konustum goz yaslarima inanmadi. Bana aglayarak yalan soyledin dedi. Daha once bana "sen arkadaslarina beni arkadasim olarak mi tanittin" diyince agladim hayir yok oyle bir sey dedim. Aldatmaya girer dedim. Dershanedeki kizlara arkadasim dedikten sonra onun hakkinda hic konusmadik. Siniftaki birkac arkadasim iliskimizi biliyordu. Yani o an, onlara boyle bir sey soyledigim aklimin ucuna gelmedi cunku surekli el ele dolasirdik her yerde. Dershanenin oldugu semte, her yerde.

• Okumayın sayısalcı kız.
    Bu arada;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyche of Batman

Okumayın sayısalcı kız.
    Bu arada;

Saka bir yana, ciddi ciddi sayisalci kiz diye kalmisti kafamda. Sonra o soyleyince dusundum ismi aklima geldi. Kiz da pkkli. Vallahi pkkli ya. Apo kolyesi, kurt bayragi kolyesi tasiyordu. Sorularimi cozdu sadece. Asker evladiyim ben, beni onun yanina yakistirdi ya, diyecek bir sey bulamadim.

• Hocam kızın kapısının önünde beklemeyi vesaire denediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyroath

Hocam kızın kapısının önünde beklemeyi vesaire denediniz mi ?

Bugun balkona cikmasini soyledim. Sadece konusmak icin. Bu kiz kucuk bir semte yasiyor. Arada bir evine biraktigim icin cok laf, soz oluyor. Dedesi, annesi, enisteleri azarlamis onu. O yuzden onun evinin civarina gelmemi istemedi. Babasi vefat etmis, annesi ona babanin serefini iki paralik ettin demis. Ve bu da biraktigim icin oldu. Yani gidip kapisinda beklersem, olay cikarabilir. Annesini tanimiyorum. Supurge ile kovalayabilir. Ablalari kezban ama iyi tiplerdi. Yine de, Kurt ailesi iste. Kural var. Herhalde bu gidisle kapisina kadar gidecegim. Ilk basta gitmeyi dusundum ama cok kizar, bagirir diye yapamadim. Belirtmistim, bende kalp problemi var ve uzuntuye, strese gelemiyorum.

• quote:

quote:

Bugun balkona cikmasini soyledim. Sadece konusmak icin. Bu kiz kucuk bir semte yasiyor. Arada bir evine biraktigim icin cok laf, soz oluyor. Dedesi, annesi, enisteleri azarlamis onu. O yuzden onun evinin civarina gelmemi istemedi. Babasi vefat etmis, annesi ona babanin serefini iki paralik ettin demis. Ve bu da biraktigim icin oldu. Yani gidip kapisinda beklersem, olay cikarabilir. Annesini tanimiyorum. Supurge ile kovalayabilir. Ablalari kezban ama iyi tiplerdi. Yine de, Kurt ailesi iste. Kural var. Herhalde bu gidisle kapisina kadar gidecegim. Ilk basta gitmeyi dusundum ama cok kizar, bagirir diye yapamadim. Belirtmistim, bende kalp problemi var ve uzuntuye, strese gelemiyorum.

Hocam peki elinizden gelen her şeyi yaptığınızı düşünüyor musunuz ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam peki elinizden gelen her şeyi yaptığınızı düşünüyor musunuz ?

Acikcasi hayir. Yalan soylemenin bir luzumu yok. Icim rahat degil. Daha cok cabalamam gerektigini soyluyor kalbim. Cunku o da cok savasti benim icin. Her seye de katlandi. Ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Dogrusunu soylemek gerekirse epeyi bir depresyondayim su an. Guvenini kirdim onun. Buna ragmen benimle oldu. Hangi sevgili bunu yapar ki? Ben ise birkac mesaj attim, bir kere evinin oldugu caddenin karsisinda bekledim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.