Şimdi Ara

Kizin kalbini kirdim. Aldatildigini dusunuyor. Bi yardim edin (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeffrey Dahmer kullanıcısına yanıt
    bU adamı dinle
  • Engellemis telefondan. Feysbuk, tivitir falan da kullanmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

bU adamı dinle

Engellemis beni. Mesaj iletiliyor ama baktigini dusunmuyorum. Arayinca da hemen mesgul caliyor.

• Sayısalcı kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagros.veziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

quote:

quote:

Eğer herşey anlattigin gibiyse beklemen yeterli sen kendini doğruca ifade ettiysen düşünür doğru yolu bulur. Pek sansi da yok zaten su haliyle...

Sadece bekaretini verdigi icin bu sekilde konusman cok kotu. Aldatildigini dusununce buna bile s..tir cekti zaten. Akliniz fikriniz bekarette. Napacaz sizinle bilmiyorum.

Benim yaklasimim budur bu konuya. Gözümde Evlenilecek kiz değerini yitirmiştir.

Dusuncelerine saygiliyim kesinlikle. Benim yerimde olsaydin durumu anlardin. Yatilida okudum, babam azarladi, annemi kaybettim, kardesimi kaybettim, anne - baba sevgisini tatmadim, iskenceye maruz kaldim, uvey anneden azar isittim, dislandim. Bir cesit baglilik gibi bu. Sen dusunmezsin ama ben dusunuyorum. Dusunmem icin de bir suru sebep var. En basitinden, benim derdimi tasami cekti. Bunun icin bile deger.

Ben de senin yaşadıklarına saygılıyım elbette, sadece bir süre bekle. Kendini doğru ifade ettiysen döner büyük ihtimalle dönmezse de senin kaybedecek birşeyin yok normalde, şimdi sevgi açlığından dolayı her şeyin gitmiş gibi hissediyorsundur eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

Sayısalcı kız

Guluyorsun ama durum bu valla. Sayisalci kiz. Kizin adini bile hatirlamiyorum. Aklimda sayisalci kiz diye kalmis ismi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer herşey anlattigin gibiyse beklemen yeterli sen kendini doğruca ifade ettiysen düşünür doğru yolu bulur. Pek sansi da yok zaten su haliyle...

Sadece bekaretini verdigi icin bu sekilde konusman cok kotu. Aldatildigini dusununce buna bile s..tir cekti zaten. Akliniz fikriniz bekarette. Napacaz sizinle bilmiyorum.

Benim yaklasimim budur bu konuya. Gözümde Evlenilecek kiz değerini yitirmiştir.

Dusuncelerine saygiliyim kesinlikle. Benim yerimde olsaydin durumu anlardin. Yatilida okudum, babam azarladi, annemi kaybettim, kardesimi kaybettim, anne - baba sevgisini tatmadim, iskenceye maruz kaldim, uvey anneden azar isittim, dislandim. Bir cesit baglilik gibi bu. Sen dusunmezsin ama ben dusunuyorum. Dusunmem icin de bir suru sebep var. En basitinden, benim derdimi tasami cekti. Bunun icin bile deger.

Ben de senin yaşadıklarına saygılıyım elbette, sadece bir süre bekle. Kendini doğru ifade ettiysen döner büyük ihtimalle dönmezse de senin kaybedecek birşeyin yok normalde, şimdi sevgi açlığından dolayı her şeyin gitmiş gibi hissediyorsundur eminim.

Dort gundur bekliyorum. Tamam belki bu tepkimin buyuk bir sebebi sevgi acligindan, ama diger sebebi bana haksizlik yapilmasi. Ciddiyim. Erkekler biyolojik olarak tek eslilige yatkin degil. Ama ben bununlayken gozum kimseyi gormuyordu ki. Iki hafta ayri kaldik, beni resmen oldurdu, gomdu, selami da okuttu. Yine de ben konusalim dedim. Manyak midir nedir anlamiyorum. Ruyasinda savas alani gormus, ben onu savas alaninda terkedip gitmisim diye uyandiktan sonra kavga etti benimle. Ileride salata yaparken domatesler kadin gogsune benziyor bile bile almissin diyip bicak batirir diye korkuyorum. Ciddi ciddi korkuyorum. Engellemis beni. Ariyorum mesgule atiliyor. Ben ne yapayim valla kafayi yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagros.veziroglu -- 27 Ağustos 2014; 17:03:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up. Biraz fikir verin. Lutfen.

• Up

• Hatunun evine gidiyorum.

• Bir ortak arkadaşınız vardır elbet, tesadüfen bu konuya bakmış olsa, bak seninki seni aldatmıyormuş meğer vs. dese.
  • zagros.veziroglu Z kullanıcısına yanıt
    ''Aldatmadim, bunu ispat edeyim dedim, yok sen sayisalci kizi tehdit edeceksin, kiz dogruyu soylemeyecek diyor. Kizin beni aldatmadigini biliyorum'' sırf burdan bile kızın artık seni sevmediğini anlayabilirsin. Ya başkasından hoşlanıyordur yada senden sıkılmıştır. Üzgünüm ama boşver gitsin kızı. Kızı bırak eğer sana geri dönüyorsa senindir ama geri dönmüyorsa hiç senin olmamıştır.
  • Kurtulmak istiyorum senden beni aldattin beni mahvettin dedi agladi. Bir daha seni gormek bile istemiyorum dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagros.veziroglu -- 27 Ağustos 2014; 21:12:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Seninle olursam artik eskisi gibi olamam dedi. Cok sinirliydi ve cok kiriciydi. Umursamiyormus gibi cumleler soyledi. Git ol geber umrumda degilsin dedi soguk kanlilikla. Napayim ya

• Gozlugu vardi kizin gozlugunu aldim elinden, guzel en azindan seni gormeyecegim dedi. Ya beyler bi yardim eli uzatin. Toparlanir mi bu durum?

• Yardim edin!

• 3 dakikaya yakın mı sürdü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linken's Sphere

Blöf yap ona su tarz bir mesaj at,

Beni dogru taniyamamissin, seni asla aldatmadim aldatmam, bana yaptigin bu haksizlikla ömür boyu sana mutluluklar

Seviyorsa bir sans daha verecektir, ama sevmiyorsa yol verir

Aynen dediği gibi yap
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.