Şimdi Ara

Kizin kalbini kirdim. Aldatildigini dusunuyor. Bi yardim edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba. Konuyu kisacik anlatayim hemen. Benim bir yarim var. 16 aydir beraberiz. Yedinci ayda bana cok cok kirici bir sey soyledi. Ayrildik. Iki hafta sonunda da ben cok ozledim, barismak istedim. Ama kirginligim gecmedi, ve yaklasik 3 ay boyunca kirgin oldum, soguk oldum ona. Kus oldugumuz donemde sinifimdaki kizlar kim o diye sordugunda arkadasim diyordum sadece. Bu derece kirgindim. O aralar dershanede bir kiz vardi, sayisalci. Kutuphanede tanistik kendisiyle, geometri sorularimi cozdu ders cikisi. Birkac gun. Ayri kaldigimiz doneme denk geliyor. Birkac gun once benim sinifimdaki bir kizi aradi sevgilim. Kiz da seni gozluklu bir kizla konusuyordu dershanede dedi. Bildigin aldatmis seni dedi. Bu da beni aradi, kufurler etti, ayrilmak istedigini soyledi. Esyalarimi getirdi. Ona soyledigim her guzel sozu ajandaya yaziyormus. Onlari getirdi verdi bana. Ve birkac esya. Bu kiz beni cok sevdi bundan eminim. Hala da seviyor. Aldatmadim, bunu ispat edeyim dedim, yok sen sayisalci kizi tehdit edeceksin, kiz dogruyu soylemeyecek diyor. Kizin beni aldatmadigini biliyorum. Ciddi bir iliskimiz vardi. Cinsellik yasadik. Hep sadik kaldi bundan adim gibi eminim. Telefonlarimi acmiyor, mesajlara cevap vermiyor. Benim simdi ne yapmam lazim? Yol ver demeyin. Seviyorum lan. Akil verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blöf yap ona su tarz bir mesaj at,

Beni dogru taniyamamissin, seni asla aldatmadim aldatmam, bana yaptigin bu haksizlikla ömür boyu sana mutluluklar

Seviyorsa bir sans daha verecektir, ama sevmiyorsa yol verir

• Bu adamı dinle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bi kızla ciddi bi ilişki mi olurmuş ne yani ona mı tapman gerekiyor çevrende başka bi kız olmaması mı gerekiyor. O kızın kafasını yaşamak istiyorum.

Yol yakınken ayrıl bence
  • Kapısının önünde bekle illaki dışarı çıktığında seni görecek

• Uyu boşver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinsellik yaşadık demişsin yaşlar kaç hocam ?

• Len ailesiyle tanistim, kizi taniyorum, tapma gibi bir durum yok. Uc cocugum da olsa aldatirsan biter dedi. E anacim aldatmadim diyorum inanmiyor. Sevdigini biliyorum valla biliyorum. Fazla kirilgan. Sen bir baskasini sevdin kalbimi soktun yerinden dedi. Bir baskasina seni seviyorum demis o kalp varken sende, seninle olmak istemiyorum dedi. Yapmadim desem de inanmadi. Ben ailem hakkinda yalan soyledim. Babam asker, simdiki annem benim oz annem degil. Simdiki annemin kucuk kizinin olumu benim yuzumden oldu. Ilk annem de alkolikti, intihar etti. Bunlari ogrendi. Daha dogrusu ogrenmesini istedim. Kimseye acik olmamistim bu kadar. Guvenir diye dusundum. Guvenmedi. Beni kandirdin dedi. Hicbir sey anlatmadin bana dedi. Beraber de oldu, devam ettik. Kirdim onu. Bu yuzden temkinliydi. Bu aldatma seysi de tuzla biber oldu. Birak hatunu demeyin. Ikimiz de ilk cinselligimizi birbirimizle yasadik. Beraber agladik, beraber gulduk. O pompadan bu pompaya kosan turden biri degilim. Karakter olarak boyle bir sey yok bende. Iste hatunu kirdim ya. Napayim ? Yas yirmi bu arada. Ikimizin de. Vay anasini ne hallere dustuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagros.veziroglu -- 27 Ağustos 2014; 13:21:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.e.r.d.o1661

Cinsellik yaşadık demişsin yaşlar kaç hocam ?

Bu soruya cevap gelmeli.Heralde liselüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

quote:

Lise biteli cok oluyor cicegim

• Kizi patlatmissin onu da kendin düşün bir zahmet. Bundan sonra nasil bir muamele göreceği asikar. Madem bir b.k yiyorsunuz bari sahip cikin sahip cikamayacaginiz insanla da nane yemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Kizi patlatmissin onu da kendin düşün bir zahmet. Bundan sonra nasil bir muamele göreceği asikar. Madem bir b.k yiyorsunuz bari sahip cikin sahip cikamayacaginiz insanla da nane yemeyin.

Yav zaten sahip cikmaya calisiyorum. Mesajdan da belli olmuyor mu? Hep calistim. Nasil bir muamele goreceginden de eminim. Iste kirgin su an. Napayim durumu duzelteyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: zagros.veziroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

quote:

Lise biteli cok oluyor cicegim

Dershane ne iş?
  • quote:

quote:

Kizi patlatmissin onu da kendin düşün bir zahmet. Bundan sonra nasil bir muamele göreceği asikar. Madem bir b.k yiyorsunuz bari sahip cikin sahip cikamayacaginiz insanla da nane yemeyin.

Yav zaten sahip cikmaya calisiyorum. Mesajdan da belli olmuyor mu? Hep calistim. Nasil bir muamele goreceginden de eminim. Iste kirgin su an. Napayim durumu duzelteyim?

Hocam sen yanlış yapmışsın kıza sadece sahip çıkma olayı değil bu belki ilerde kızdan gönlün geçecek cinsellik yaşamak yanlış sahip çıkmazsın demiyorum ama sevgi biterse arada hayatın zindan olur sana

• Eğer herşey anlattigin gibiyse beklemen yeterli sen kendini doğruca ifade ettiysen düşünür doğru yolu bulur. Pek sansi da yok zaten su haliyle...

• quote:

quote:

quote:

Hocam sen yanlış yapmışsın kıza sadece sahip çıkma olayı değil bu belki ilerde kızdan gönlün geçecek cinsellik yaşamak yanlış sahip çıkmazsın demiyorum ama sevgi biterse arada hayatın zindan olur sana

Dostum, beni sevmeye firsati olmamis annem, buyudugunu goremedigim kardesim kendisi. Babam disiplin tutkusuyla buyuttu beni. Cezalar verdi, kis ayinda bahcede uyuttu, buz banyosu yaptirdi. Anne sevgisini tatmadim. Baba sevgisini de. Hissettigim sey, bunlarin toplami. O da hepsini, hepsinin toplamini hissettirdi. Onu birakacagimi bilsem, yapmazdim zaten. Nasil desem, tirnagi kirilsa benim canim acir.

•  Kizin kalbini kirdim. Aldatildigini dusunuyor. Bi yardim edin
  • quote:

Eğer herşey anlattigin gibiyse beklemen yeterli sen kendini doğruca ifade ettiysen düşünür doğru yolu bulur. Pek sansi da yok zaten su haliyle...

Sadece bekaretini verdigi icin bu sekilde konusman cok kotu. Aldatildigini dusununce buna bile s..tir cekti zaten. Akliniz fikriniz bekarette. Napacaz sizinle bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diyez görünümlü Bemol

Kizin kalbini kirdim. Aldatildigini dusunuyor. Bi yardim edin

Dalga gecme. Kaba davraniyorsun. Lutfen.

• dostum ismini pmden yazabilir misin? soyismini yazmasan da olur. sanki seni tanıyorum gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.