Şimdi Ara

Kızın biri yüzünden ilişkim bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir kiz var, üniversitede benimle aynı staj grubunda. Benim de sevgilim var başka okuldan. Bu kiz yuzunden yuvam dağıldı. Kiz her yerden bana selam veriyor, yanima gelmeye çalışıyor. Ben kacmaya çalışsam da aynı grupta olmamızdan dolayı selam sabah oluyor illa. Kiz arkadaşım da en ufak taviz vermemis olmama rağmen kizi bana selam vermek için beklerken gördü ve benim onu aldattığımi iddia etmeye başladı.

Allah askina söyleyin burada benim ne suçum var? Ben bu kızın gözünün önünde sevgilimin elini tuttum anlasın diye, daha napabilirim? Sizce sevgilim bu olayı bahane olarak mı kullanıyor yoksa gerçekten aptal bir kizdan dolayı mı ayrılıyor benden? Gerçekten arkadaşlar yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan ne dertler var anasını satayım bizimki de dert diye afallanıyoruz...

• Şeyi eklemeyi unutmuşsun: 'Kız dışarda beni beklerken sevgilimi görmesin diye kıçımı yırttım çünkü o kızı yedek olarak tutmak istiyorum sevgilim oldugunu bilmesini istemiyorum.'
  • Bu ne ergence olaylar ya

Ulan keske sizin gibi ask derdim olsa sadece.

Kiz adami birakiyor. Adam birakan gittigine uzuluyor. Kafaya bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A7F5EEAFE

Şeyi eklemeyi unutmuşsun: 'Kız dışarda beni beklerken sevgilimi görmesin diye kıçımı yırttım çünkü o kızı yedek olarak tutmak istiyorum sevgilim oldugunu bilmesini istemiyorum.'
    Hayir hocam tam tersine elini bile tuttum. Hayir daha napabilirim anlamiyorum.

Hicbir suçum yokken suçlanıyorum. Bence bahane ediyor. Kendisi bilir. Zaten onun da staji basliyordu, muhtemelen baskasini bulmak icin vicdan rahatlatiyor.

Bana o kadar çok aldatiyorsun dedi ki ben bile aldattigima inanmaya başladım. Ben bir sey yapmadim halbuki, dersimi çalışıp evime dönen biriyim.

• Bir de şeyi eklemen lazım ben bu kızı aldattıktan sonra ona inşallah en kısa sürede ölürsün senden kurtulurum dedim ( ki kendisinde böbrek yetmezliği var ölmesi yakındır) üstüne senden soğudum senden nefret ediyorum dedim bir de üstüne seni bir daha aldatıcam pazartesi günü dedim.

Bunları da ekle lütfen eksik kalmış
  • quote:

Bir de şeyi eklemen lazım ben bu kızı aldattıktan sonra ona inşallah en kısa sürede ölürsün senden kurtulurum dedim ( ki kendisinde böbrek yetmezliği var ölmesi yakındır) üstüne senden soğudum senden nefret ediyorum dedim bir de üstüne seni bir daha aldatıcam pazartesi günü dedim.

Bunları da ekle lütfen eksik kalmış
    Bir daha değil de bu gidişle harbiden hak ettiği şey aldatilmak hocam. Aldatayim ki rahatlasin. Ben bir mok yapmadim, her şeyi de kendisine anlattim. Kiz yanima gelse bile söyledim ona. Ama neyse, yaramıyormus demek ki. Bundan sonra tek tabancayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53BC988BB

Hayir hocam tam tersine elini bile tuttum. Hayir daha napabilirim anlamiyorum.

Hicbir suçum yokken suçlanıyorum. Bence bahane ediyor. Kendisi bilir. Zaten onun da staji basliyordu, muhtemelen baskasini bulmak icin vicdan rahatlatiyor.

Bana o kadar çok aldatiyorsun dedi ki ben bile aldattigima inanmaya başladım. Ben bir sey yapmadim halbuki, dersimi çalışıp evime dönen biriyim.

Alıntıları Göster
    Ders çalışıyorum çünkü kızlarına yanıma gelip sen çok başarılısın diye bana yürümesi hoşuma gidiyor yazmayı unutmuşsun:))))))

• quote:

Bir daha değil de bu gidişle harbiden hak ettiği şey aldatilmak hocam. Aldatayim ki rahatlasin. Ben bir mok yapmadim, her şeyi de kendisine anlattim. Kiz yanima gelse bile söyledim ona. Ama neyse, yaramıyormus demek ki. Bundan sonra tek tabancayim.

Alıntıları Göster
    Hocam hadi flörtlerinle kütüphane köşelerinde ders çalışarak geçir pazar gününü burada değil, neler yaptığını bilmesek inancaz hadi hocam hadi

• quote:

Ders çalışıyorum çünkü kızlarına yanıma gelip sen çok başarılısın diye bana yürümesi hoşuma gidiyor yazmayı unutmuşsun:))))))

Alıntıları Göster
    Yahu anlamiyorum kizlarin yanima gelip laf etmesini ben nasıl engelleyebilirim?

Ulan ders calismayayim mi yani

Hani anlamiyorum napayim neee, ders çalışmasam iyi mi olacak, calisinca başkasının yaptığı eylemleri ben nasıl engelleyebilirim

Bana şu konuda adam gibi taktik verin uygulayayim, benim yapabilecegim bir sey mi var?

• quote:

Yahu anlamiyorum kizlarin yanima gelip laf etmesini ben nasıl engelleyebilirim?

Ulan ders calismayayim mi yani

Hani anlamiyorum napayim neee, ders çalışmasam iyi mi olacak, calisinca başkasının yaptığı eylemleri ben nasıl engelleyebilirim

Bana şu konuda adam gibi taktik verin uygulayayim, benim yapabilecegim bir sey mi var?

Alıntıları Göster
    İnsanları tersleyerek çok basit bir şey ama bu durum hoşuna gittiği için sen asla yapamazsın:)

• quote:

İnsanları tersleyerek çok basit bir şey ama bu durum hoşuna gittiği için sen asla yapamazsın:)

Alıntıları Göster
    İyi de hocam, kiz bana seninle evlenebilir miyim demiyor ki nasil tersleyecegim? Günaydın dediğinde "ANANDIR GÜNAYDIN" mı diyeyim? Hani nasıl bir bahaneyle tersleyecegim? Buna gerek var mi? Kiz zaten o samimiyeti yakalamamisken aniden napacagim ki ben?

Hayir kiz arkadaşım engelli gibi aynı şeyi sayıklıyor, kesinlikle derdi başka ya. Yani baska açıklaması olamaz, benim aklım almıyor. Kendisi bilir yani, bu işin finali kötü oldu.

• quote:

İyi de hocam, kiz bana seninle evlenebilir miyim demiyor ki nasil tersleyecegim? Günaydın dediğinde "ANANDIR GÜNAYDIN" mı diyeyim? Hani nasıl bir bahaneyle tersleyecegim? Buna gerek var mi? Kiz zaten o samimiyeti yakalamamisken aniden napacagim ki ben?

Hayir kiz arkadaşım engelli gibi aynı şeyi sayıklıyor, kesinlikle derdi başka ya. Yani baska açıklaması olamaz, benim aklım almıyor. Kendisi bilir yani, bu işin finali kötü oldu.

Alıntıları Göster
    Bir şeyler hissetmiş ki söylüyor.
    Neyse sen ölebilecek birine İNŞALLAH EN KISA SÜREDE ÖLÜRSÜN demeyi nasıl yedirdin otur bir bunu düşün bence

• quote:

Bir şeyler hissetmiş ki söylüyor.
    Neyse sen ölebilecek birine İNŞALLAH EN KISA SÜREDE ÖLÜRSÜN demeyi nasıl yedirdin otur bir bunu düşün bence

Alıntıları Göster
    Ya ne ölmesi hocam, bir halt olmaz ona beni gömer. Bakma sen kari milletine, bunlar kocalarını gömmeden ölmez.

Neyse anlayacağınız bitti gitti benim de 1 senelik sevgilim boktan yere. Zaten gidesi de vardı gitti. Taşıyamıyorduk zaten daha fazla. Yine de her şey için teşekkür ederim ona. Size de teşekkür ederim derdimi dinlediniz.

Kalın sağlıcakla.

• quote:

Ya ne ölmesi hocam, bir halt olmaz ona beni gömer. Bakma sen kari milletine, bunlar kocalarını gömmeden ölmez.

Neyse anlayacağınız bitti gitti benim de 1 senelik sevgilim boktan yere. Zaten gidesi de vardı gitti. Taşıyamıyorduk zaten daha fazla. Yine de her şey için teşekkür ederim ona. Size de teşekkür ederim derdimi dinlediniz.

Kalın sağlıcakla.

Alıntıları Göster
    Özür dilemen gereken bir cümle kurmuşken hala neler diyorsun. Sen akıllanmazsın

Rica ederim

• Kıza dersin ki, "Benden uzak dur!". Olur, biter, mevzu kapanır ama sen belki de kapanmasını istemiyorsundur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok basit, kız arkadaşının kolundan tutup diğer kızın yayına gidiyorsunuz. Kıza, bu benim sevgilim ve kendisi senin hareketlerinden rahatsız oluyor seninle görüşmek istemiyorum diyorsun olay kapanıyor.
  • kıskanç sevgilin var belli ki. alttan al. tatlı dille konuş. şu kızlara nasıl davranacağınızı biz mi öğretelim kardeşim.

• Eger sana surekli salca olan hatun iyiyse ona bir uflet baktin yurur ordan yuru zaten senin hatun da sana guvenmiyormus der ona yol verip buna binersin.

• Hocam seni kandırmışlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.