Şimdi Ara

kızın biri bana yazıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • urqun (6 mesaj) Tihilu (1 mesaj) Kotyora (1 mesaj) DISCOVERY SCIENCE (1 mesaj) nfsworld (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (3 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> kızın biri bana yazıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    sevgilimden daha yeni ayrıldım daha doğrusu onu terkettim sebeplerimde haklıydım yeni bi sayfa açtım daha 1 hafta geçmeden kızın biri beni ekledi faceden bana yazığ duruyor iyi birisi ama eski sevgilim de uzaktaydı benden yani uzak mesafe ilişkisi istemiyorum artık yeni hatun da çıtır biraz ama izmirde ben ankaradayım yazmasına yazıyor da ben istemiyorum ankaradan da yazan kız yok zaten mühendislik fakültesindeyim yazsalar nolur ki

tek takılmak bana tahsis edildi galiba..

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Yanlış anlama ama hangi konuda yardım istiyorsun anlamadım.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kızı nası reddedebilirim
  • Binbaşı
    1533 Mesaj
    cıvık davran. cidden bak. soğuk davranırsan aşık olur. cıvıyabildiğin kadar cıvı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: urqun

kızı nası reddedebilirim

seni istemiyorum diyerek
    |
    |
  • Binbaşı
    1204 Mesaj
    Mesela iğrenç şeylerden bahset.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj

Benim anlamadığım şu izmir ve ankara Nasıl oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    urqun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben ankaradayim kiz arkadasimdan gormus beni yorumdam falan oyle ekledi beni kiz izmirde okuyor

|
    |
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Benim kız arkadaşımda bursa'da, bence uzak mesafe daha iyi ( imkan varsa ) özlem artıyor sürekli göremiyorsun tabi gördüğündede o günü dolu dolu yaşıyorsun buluşma heyecanı oluyor... Ben istanbuldayım ama.
    |
    |
    Bende o olmadi iste iki lere uzak mesafe kazigi yedim 3.sune baslamam aptallik olur

|
    |
  • Yarbay
    3067 Mesaj
    bana yönlendir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    Kız arkadaşın bir arkadaşının face adresinden seni deniyor.Beni terketti acaba hemen oltaya gelecek mi diye.
    quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Kız arkadaşın bir arkadaşının face adresinden seni deniyor.Beni terketti acaba hemen oltaya gelecek mi diye.

olabilir ama eğer öyleyse ne hali varsa görsün.. bu saatten sonra onunla da olmaz zaten ben bi süre tek takılmayı koydum kafama..
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    quote:

quote:

olabilir ama eğer öyleyse ne hali varsa görsün.. bu saatten sonra onunla da olmaz zaten ben bi süre tek takılmayı koydum kafama..

çok özel olmazsa bişey sorucaktım. kız arkadaşından seni aldattığı için mi ayrıldın yoksa aldatmaya meyilli miydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: awccuneyt

quote:

quote:

çok özel olmazsa bişey sorucaktım. kız arkadaşından seni aldattığı için mi ayrıldın yoksa aldatmaya meyilli miydi?

aldatma yok ya ne istediyse yaptım pc istedi öğrenci halimle gittim netbook aldım rockncoke a gidelim dedi gittim bilet aldım gelmedi ailesini bahane etti son zamanlarda da mesajlarıma cevap yazmadı telefonlarımı açmadı ben de bişey var sandım son bi kez aradım konuştuk falan ayrılıyorum senden dedim ve bitirdim
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.