Şimdi Ara

....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay05 -- 17 Mart 2022; 0:4:32 >

• hoşlandığın veya hoşlanma ihtimalin olan birine şu aralar ilişki düşünmüyorum der miydin? eğer böyle bir şey demişse muhtemelen o iş olmaz. Ama ortalıkta pacman gibi kızın peşinde dolaşıp platonik takılacağına delikanlı gibi benim sana karşı tavrım budur de. Olacağı varsa olur, olmazsa zaten o kadar yakın olup ulaşamamak insana kafayı yedirir. Bir an önce uzaklaş. Eğer açılmazsan sen ortada avel avel gezerken kamilin biri gelip açılır kıza, kızda tamam der. Sende taş ararsın kafanı ezecek. O yüzden bir an önce niyetini belli etmen gerek.

• Hocam düşünmüyorum demiş zaten? Kızı bunaltmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek listedesin daha iyi birisi çıkmazsa sana yanlayacak.

• Olum seviyorsan git konuş de ki kıza seni yatağa atmak istiyorum.

Ne lan bu, saatlerce gözgöze bakıyorlarmış.

Red yersen de nextleyip başkasına geçersin.

Formül bu.
    Kız seninle bir şeyler yaşamak istiyorsa kabul eder, istemiyorsa ne yaparsan yap UMRUNDA OLMAZSIN.

• hoşlandığın veya hoşlanma ihtimalin olan birine şu aralar ilişki düşünmüyorum der miydin? eğer böyle bir şey demişse muhtemelen o iş olmaz. Ama ortalıkta pacman gibi kızın peşinde dolaşıp platonik takılacağına delikanlı gibi benim sana karşı tavrım budur de. Olacağı varsa olur, olmazsa zaten o kadar yakın olup ulaşamamak insana kafayı yedirir. Bir an önce uzaklaş. Eğer açılmazsan sen ortada avel avel gezerken kamilin biri gelip açılır kıza, kızda tamam der. Sende taş ararsın kafanı ezecek. O yüzden bir an önce niyetini belli etmen gerek.

• Hocam böyle garip davranan kızlarla olmuyor maalesef. Gerçekten sevgili olsanız bile garip bir şeyler yapıp ayrılabilir. Tabi siz bilirisiniz.

• Aman hocam uzak dur o kızdan. O kafada biriyle 4-5 ay takıldım ve neredeyse bana verecek gibiyken bir anda işi ciddiye bindirmeye çalışıp sevgiliğe zorlayınca iş yattı. Yani ne istediğini bilen bir kız zaten bu tarz sana ilgi gösterip ilişki istemiyorum demez. Oyalama kendini ve kafanda büyütme yani. Benim gibi zamanını almasın. Kimsenin hayatında 3. planda yer alma. Sana en azından 2. sırayı bile veremeyecekse değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 3 Mart 2021; 20:22:35 >
  • SAL GİTSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebel Dragonite -- 3 Mart 2021; 20:25:52 >
  • Forum yıkık kaynıyo ya valla billa

• seviyorsan git seviş bence

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
  • yanına git, "ayakkabılarını çıkarıp, asfaltta koşabilirmisin?" de garantisini veriyorum, senden hoşlanıcaktır. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 3 Mart 2021; 21:47:42 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

yedek kulübesinde bekliyor arkadaş :D

• seni arkadaş olarak görüyor sanırım hocam.

• Merhabalar, pm atar mısın? Böyle bir durum hakkında tecrübeliyim, konuşmak isterim seninle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.