Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KIZIN ADI GÜL(LÜTFEN ÇOK ACİL)

10
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> KIZIN ADI GÜL(LÜTFEN ÇOK ACİL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2579 Mesaj
    ************************************dışardan okumak yok tıkla ve gir üşengeç******************************************
    _________________________________________________________________________________
    1992 de Hatayda doğdu hatta 1997-1998 yılları arasında Sümerler ilköğretim okulunda anaokul bölümündeydi
    kız sarı saçlı biriydi gözlüklüydü sanırım ama değilde olabilir anaokulunda önden üst taraftaki 2 tane süt dişi çıkmıştı bi çarpışma sonucu.1998 de sanırım mezun olurken bu kız da ben izmire gidicem diyodu.Bu kızdan haber alan var mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usta_AsH -- 24 Eylül 2005, 23:13:12 >

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    yohtır
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    doğum yerim sadece bu arada okulun ismi değişti haberin ola sadece doğum yerim antakya yani kütüğüm konya
    |
    |
  • Yarbay
    10192 Mesaj
    şu an 13 yaşında olması lazım. Birçok yeri de değişmiştir. Tanımak kolay olmasa gerek
    |
    |

Jews are hard to be taken in...PSA,Renault and Fiat Alliances are proof of that..
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    kardeş 13 yaşında kız bu gerçek antakyadan taşınmıştır ama izmir güzel şehir şahsen neden taşınsınlar ki???
    |
    |
  • Yarbay
    9371 Mesaj
    ben hala konuyu anlamış değilim.Kızı neden soruyosun ki??
    |
    |
    2579 Mesaj
    kardeş orasını karıştırma
    |
    |
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

doğum yerim sadece bu arada okulun ismi değişti haberin ola sadece doğum yerim antakya yani kütüğüm konya

Abicim okulun adı mı değişti.. ne oldu ? Uzun zamandır Antakya mı göremiyorum da...
    Hakakten özledim yaw memleketimi..
    |
    |
  • Yarbay
    44900 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

şu an 13 yaşında olması lazım. Birçok yeri de değişmiştir. Tanımak kolay olmasa gerek

|
    |
    2579 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erdalonline

quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

Abicim okulun adı mı değişti.. ne oldu ? Uzun zamandır Antakya mı göremiyorum da...
    Hakakten özledim yaw memleketimi..

değişti bende en son olarak 2003 te gittim adamlar künefeyi de unutmuşlar resmen bir yerde künefe yedim künefe mangalda pişirilmiş yaw nasıl kokuyor bi koklasan kusarsın
    öbür künefeyi de hatırlamıyom ama o da kusurluydu kardeş
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
SEO
üniversite
son dakika
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.