Şimdi Ara

KIZIMA İSİM ARIYORUM..OYLAYIN LÜTFEN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
4.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git

KIZIMA İSİM ARIYORUM..OYLAYIN LÜTFEN

(En Son Oy Tarihi: 12.7.2015)
Giriş
  • İsim çok önemli bir unsurdur Ben zaten 10 sene sonra evleneceğimi varsayıyorum Çocuğum olunca isimi öyle hemen karar veremem
    Çünkü her bir şeye uyması lazım Bazı istisnalar olabilir Oda herkezin aynı isimde olmaması için
    Önemli olan ağız alışkanlığı Hala Teyze Yenge Nine Babaanne Anneanne Abla Enişte Dayı Amca Dede vs.....
    Bunlara uyması lazım Seçeceğiniz ismi amca yenge teyze dayı vs gibi aile bireylerinin yanına koyarak uyuyor mu ? Ona karar verin
    Mesela ; Açelya teyze
    Açelya yenge
    Açelya hala
    Açelya abla
    Bunun gibi liste oluşturup hangisi kafanıza yatıyorsa onu yapın
    Yine diyorum her isim her şeye uygun olmaz bu yüzden biraz istisnalı bir durum olucak Çünkü herkes aynı isme ulaşacağından her cocuğa aynı isim mi vericez sanki Bunun için her şeye uygun olanı değilde 1-2 tane uymasada olur
    Allah analı babalı büyütsün
  • Gökçe'de çok güzel bir isim bence bunu da bir düşünün.Aslında Allah saglıklı nur topu gibi bir çocuk versin size.
  • Beyza güzel isim
  • öncelikle ALLAH analı babalı imanlı büyütmek nasip eder İNŞAALLAH..benim kızımın adı AYMİNA anlamı cennetteki engüzel hurinin adı....
  • Eylül güzel isim ;) ama benim favorim herzaman Elif olmuştur. Sağlıklı olsunda gerisi boş ;)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.