Şimdi Ara

KIZIMA İSİM ARIYORUM..OYLAYIN LÜTFEN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
4.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

KIZIMA İSİM ARIYORUM..OYLAYIN LÜTFEN

(En Son Oy Tarihi: 12.7.2015)
Giriş
  • beyza sevgilimin adı koyma sakın çok kaprisli oluyolar
  • öncelikle allah analı babalı buyutsun. Çocugun adını Ilyada koyabilirsin çok hoş bence hemde orjinal
  • İlayda yada Eylül,Yağmur da güzel isim ama.
  • Anketteki isimlerin hepsi berbat..

Nazli; Nalan; Elif; Zeynep..... bunlardan birini tavsiye ederim...
  • Deniz
  • Ankettekilerden değil ama Zeynep, Elif isimlerini bir düşünün derim ben.
  • eylül le ela bizde yeğenimin ismi olarak düşünüyoruz ama e harfi ile ailede cok isim var diye ben karsı cıkıyorum şahsen neden derseniz

ergin engin eray erdem emre eylül yada ela da eklenirse ben isyan ederim artık
  • bi elif eda aslı olsaydı oylardım diğer türlü hiç biri hoş değil isimlerin bence kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UR

Elfida

Bir belalı başımsın
    Elfida
    Beni farketme sakın
    Omzumda iz bırakma
    Yüküm dünyaya yakın
    Elfida
    Hep aklımda kalacaksın
    -
    Elfida koy bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lne -- 25 Ağustos 2010; 2:51:49 >
  • Eli ayağı tam sağlıklı bir çocuğun olur inşallah kaç yaşındasın bilmem ama benden sana bir tavsiye benimde 2 yaşında bir oğlum var adı görkem doğmadan önce bizde isim aramıştık herkese sorup fikir alıyorduk baktık işin içinden çıkılmıyor bir hafta sonu eşimle bir isim kitabı aldık ve internetin başına geçtik birbirimize kitaptan ve internetten isimler söylemeye başladık sonra bir anda eşimin ağzından görkem isimi çıktı bende tekrar ettim görkem görkem ve içime o kadar sindi ki o an dedim oğlumun adı görkem olmalı diye tabi bu yaklaşık 2,5 3 saat kadar sürdü şimdi oğluma görkem diye her seslenmemde içim hoş oluyor çünkü bu adı eşimle beraber seçtik

bir diğer önerim isimi koyarken her yaşta her mekanda nasıl duracağını düşünün mesela aramızdaki gereksizlerden biri beste ismi hakkında yorum yapmış bu her nekadar yanlış olsada doğru benim adımda deniz ama erkek olduğum için özellikle ilkokul ve orta okulda sıkıntı yarattı çünkü arka sırada ve mahallede deniz adında bayanlar (yani şimdi bayanlar kız çocukları) vardı bu yüzden bence kimsenin tesiri altında kalmadan kimseyi kırmadan adını kendiniz seçin

Allah bahtını güzel etsin evlatlarımızın kötü günlerini göstermesin hayırlı ömürler...

• Haydar da güzel isimdir..
  • Bence kız çocuğuna iki isim daha güzel duruyor.

Mesela benm yeğenimin adı Zeynep Duru.
  • Derin
  • ceren her zaman hosuma giden bir isimdir..

bu arada ben de 2 eylül tanıdım onlarda kaşardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirolAvci

eylül kaşar ismi , sakın eylül koymayın, 3 eylül tanıdım hepsi kaşar.

benim de tanıdığım var o da peynir
    bahar güzel hocam, diğerleri çok değişk geldi bana ama bahar hem güzel hem de az kullanılıyor
  • Bence ismi eşiniz ile beraber seçmelsiniz bırakın bu forum işlerini. Kız ileride büyüyecek soracak "benim ismimi kim koydu" diyecek. O zaman ya çok sevdiğim bi forum vardı orada anket açtım filan mı diyeceksin.
  • Anket sonuçlarına bakmadan beste veya eylül dedim.

en çok eylül'e gelmiş ama ben beste'ye vermiştim.
  • Allah bağışlasın.Ben seçenekler arasından bahar'ı beğendim.Allah analı babalı büyütsün.
  • Açelya'ya karşı hem bir sevgim olmuştur. Çok severim.

Bu arada Allah bağışlasın. Allah analı babalı büyütsün. Umarım ailesine ve milletine iyi evlat olur.
  • ya hocam ben cerene oy attım ama eylülde güzel. İnsanlar bu isimleri tanıdıklarıyla yorumluyorlar. Mesela benim ceren diye sevdiğim bir akadaşım vardı o yüzden bu isim bana hep şirin geliyor ama damla diye sevmediğim biri vardı bu isimde itici geliyor. Ama objektif bakmaya çalışınca en güzel isim eylül olur gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.