Şimdi Ara

Kızılay yöneticileri köşeyi dönmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

metni:
    Halk enflasyonun altında ezilip yoksullukla boğuşurken yardım kuruluşu Kızılay’ın genel müdürleri 27 bin ile 38 bin TL arasında maaş alıyor. En yüksek maaş ise aynı zamanda eski AKP milletvekili olan Murtaza Yetiş’e veriliyor.

birgun.net
    Kızılay yöneticileri köşeyi dönmüş!
    https://www.birgun.net/haber/kizilay-yoneticileri-koseyi-donmus-398074

• Sıkıntı değil. Seçim sonrası söke söke geri alınır. Kimse devlete kafa tutamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azıcık bağış yapsanız 50 bin alacaklar belki.
    Milletin rızkı ile oynamayın.

• normal maaş o satütüye göre müdür ceo olun sizde alın tutan zincirleyen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ağustos 2022; 18:48:6 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

her türlü yalarum mu diyorsun  

• chaplinn kullanıcısına yanıt

müdür yönetici adam 5-10 bin alıcak değil maaşları gayet doğal yalamakla alakası yok beğenmiyorsanız komünizmi hortlatın  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ağustos 2022; 18:56:30 >

hahaa ya kero

• Rakam cok yuksek degil aslinda. Ama %40 asgari ucretli olan ulkede cok zannediliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş normal kıskanmayın oglim!

İyi bölümleri bitirip siz de Müdür olaydınız, ne var yani! Sizi tutan, zincirleyen yok... Müdür, Yönetici adam 5.000 TL mi, 25.000TL mi alsın? Komünizmi hortlatmayın, hadin bakayım başka kapıya! (Kero'yu duydunuz)

Mahalle arası İş hanı Üniversitelerini bitiriyorsunuz, sonra da "Kızılay'a Müdür olamadım, 5 yerden Maaş alamadım" diye ağlıyorsunuz

Okumak, çok çalışmak böyle bir yere Müdür olmak için yeterliymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 8 Ağustos 2022; 19:35:56 >
  • Bir muhalif olarak söylüyorum ki bu maaşlar normal. Sadece maaşla kalıyorlar mi yoksa başka avantalar mi var ona bakmak lazım.

• Ulan sırf şunlar cezasını çeksin diye cennet cehennemin gerçek olmasını istiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

adamların cv sini koy ozamanda hak verelim sana torpille yemişler diye oyle ortaya sallamayla olmuyor. 

bu maaşların çok çok üstüne çalışan bildiklerim 10 larca insan var üst mevkilerde siyasetle s kadar bile ilgileri yok çoğu muhalif atatürkçü yapıda insanlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ağustos 2022; 19:42:7 >

Kerimciiim halbukisi ben seni savunduydum, niye böyle oldu ki? Niye alındın bebişim?  

Bilmem mi tabiki de daha iyi yerlerde olan tanıdıkların olacak.Delinin söylediğine bak!

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

neyse koyularınız bile birazcık objektif bakarak normal olduğunu yazmış uzatmaya gerek yok. 

ha orda haklısın yani bitiriyorlar en dandik ünileri okulları bölümleri meslek desen oda yok, sonrada ay ben niye elit nezih jon jon hayat yaşayamıyorum diye depresyona giriyorlar ,elalemi çekemiyorlar hayat boyle omegacım nekadar ekmek okadar köfte. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ağustos 2022; 19:53:50 >
  • Sürekli Kızılay dan mesaj geliyor ama o an aklıma şu vermiycem vermiycem diyen kız geliyor :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 30 bin para değil doktor mühendis avukat falan hepsi bu civarda kazanıyor zaten

• Bu tarz kurumlara "arpalık" denir. İktidarın vasıfsız yandaşlarına bolca kadro ayrılır içi boşaltılır.

Kayyım atanan şirketler de aynı şekilde. Hem arpalık yaptılar hem de bu şirketlerden kayyım aracılığı ile türgev ve tügva gibi sahipleri malum vakıflara sürekli bağışlar yapıyorlar.

Yardımlarınızın garibana gideceğini mi sanıyordunuz , Burası Yeni Türkiye ...

• Ticari atılımlar yaparak şirketlerine milyon dolarlar kazandıran adamlarla tek geliri bağışlar ve bir kaç kit ten oluşan hayır kurumu yöneticilerini bir tuttu ya la. Keşke kafana saksı düşsede hafızanı kaybetsen reset atsan.

• Bunlar maaşla kalır mı ya? Böyle kurumlara 5 yıl bir baskın yapılması gerekir. 99 depreminde kızılay depoları basılmıştı Atatürk zamanında kalma ilaçlar depodaydı.

23 senede iyice kokuşmuştur. Buranın tekrar basılıp yöneticileri sorgulanmalı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.