Şimdi Ara

Kızı kendimden nasıl soğutabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • coobain (8 mesaj) Guest-2D3F39B00 (2 mesaj) fırat.ç. (1 mesaj) ZX10-R (1 mesaj) gezfotek (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kızı kendimden nasıl soğutabilirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yeni bi kızla tanıştım ilk başlarda güzeldi ama ben gittikçe soğuduğumu farkettim çok konuşuyor öyle böyle değil ama, ben cevap yazdığım anda 8 mesaj üst üste atıyor. Cevap vermezsem bu sefer niye cevap vermedin diye 8 tane daha mesaj atıyor aşırı bunaltıyor kız güzel ama aşırı duygusal, bide alakasız anlarda iltifatlar ediyor bana, karşılığında benim de ona iltifat etmemi bekliyor konuşmalarından ve yazdıklarından anlıyorum bunu son zamanlarda trip atıyordu, bikaç gündür yazmıyordu oh kurtulduk dedim şimdi yine yazmış

şimdi asıl sıkıntı şu, kızla aynı bölgede yaşadığımız için genelde karşılaşıyoruz, bu aralar karşılaşmıyoruz ama karşılaştığımız zaman yazdıklarıma neden cevap vermiyorsun diye sorarsa onu kıracak bir şey söylemekte istemiyorum

kısacası benden iyice soğuyup küsüp beni engellemesini istiyorum ne yapabilirim

|
    |

• Yarbay
    13650 Mesaj
    Birazdan dh kizsizlar takimi seni linc etmeye gelecek.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ondan hoşlanmadığını, bunaldığını söyle
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Vay be.
    |
    |
  • Yarbay
    2353 Mesaj
    Bana özelden kızın telefon numarasını ver 5 seansta hallederim işini
    |
    |
  • Yarbay
    2496 Mesaj
    Soğumasını istiyosan ondan hoşlandığını söyle
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    Soğumasını istiyorsan eve at. Soğumasa bile işin görülmüş olur
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Birazdan dh kizsizlar takimi seni linc etmeye gelecek.
    Valla hocam bi tane kız arkadaşınız olsun tam olsun. fazlası sadece kafa ütülüyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    834 Mesaj
    Hocam bana öyle bir kız lazım sonsuza kadar dinlerim bana yönlendirebilir misin?
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D3F39B00

Ondan hoşlanmadığını, bunaldığını söyle
    Onu asla söyleyemem insanları kırmayı hiç sevmeyen bi yapım var, haketmeyen birini üzersem en çok ben üzülüyorum, bu kız da çok iyi bir insan. çok aşırı konuşması dışında
    başka bi şekilde uzaklaştırmam lazım kendimden. tam uzaklaştı dedim yine yazdı bugün
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Onu asla söyleyemem insanları kırmayı hiç sevmeyen bi yapım var, haketmeyen birini üzersem en çok ben üzülüyorum, bu kız da çok iyi bir insan. çok aşırı konuşması dışında
    başka bi şekilde uzaklaştırmam lazım kendimden. tam uzaklaştı dedim yine yazdı bugün

Kırmadan soğutmanın yolu yok bence
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Soğumasını istiyosan ondan hoşlandığını söyle
    biterim o zaman
    |
    |
  • Binbaşı
    1009 Mesaj
    Cevap vermemeye devam et her seferinde isim vardi ders calisiyodum oyundaydim misafir vardi vs gibi bahaneler bul kısa sürede biter sorun
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Şuan noluyo

Cevap vermemeye devam et her seferinde isim vardi ders calisiyodum oyundaydim misafir vardi vs gibi bahaneler bul kısa sürede biter sorun
    Onu 1 aydır yapıyorum hocam işlemiyor
    |
    |
  • Yarbay
    4041 Mesaj
    Ona beş parasız olduğunu söyle
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Ona whatsapp'dan "merhaba, yoksa selamın aleyküm mü demeliyim ehe :)" yaz. Donanımhaberce onaylanmış bir yöntemdir.
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj
    Ona onu sevdiğini söyle
    |
    |
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj
    işini gör geç işte daha ne istiyorsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Ben kendimi soğutmak istediğim kızın yanında başka kızları ayarlama muhabbetleri yapıyorum ona rağmen hala yürüyor ya manyak mıdır nedir bana da taktik verin, neymiş efendim omuzlarım genişmiş yok bilmem neymiş. Sanane ya benim omuzlarımdan. Ettiği iltifatlardan bile gına geldi. Bi git artık.
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CF3D9488C

Ben kendimi soğutmak istediğim kızın yanında başka kızları ayarlama muhabbetleri yapıyorum ona rağmen hala yürüyor ya manyak mıdır nedir bana da taktik verin, neymiş efendim omuzlarım genişmiş yok bilmem neymiş. Sanane ya benim omuzlarımdan. Ettiği iltifatlardan bile gına geldi. Bi git artık.
    Hocam onun amacı başkadır
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.