Şimdi Ara

KIZI KAÇIRSAM SİZCE BAŞIMA NELER GELİR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Serin hikaye my nigga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HR Creative

Serin hikaye my nigga

aynen film gibi hikayemiz nerden nereye. daha dün gibi hatırlıyorum iş yerine ilk geldiği günü. gayet sıradan bi gündü. hiç dikkatimi çekmemişti. hatta yanıma oturduğunda uzaklaştırmak için diğer bilgisayarın o tarafa göndermeye çalışmıştım kızı. şimdi ne kadar özlüyorum onu bi bilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jude Law -- 27 Temmuz 2016; 15:44:06 >
  • BarGoS kullanıcısına yanıt
    Dolayısıyla bundan çok derin anlam çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey olmaz pnp burası ırak değil götür deniz kenarı uzak bir şehire. En fazla müge anlıya çıkıp kızımızı kaçırdılar derler seni buluncada bi güzel öperler sonra polis öper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Bişey olmaz pnp burası ırak değil götür deniz kenarı uzak bir şehire. En fazla müge anlıya çıkıp kızımızı kaçırdılar derler seni buluncada bi güzel öperler sonra polis öper

patron az önce söyledi tecavüze hadım cezası çıkmış bugün. sonuçta şikayet ederse tecavüze girecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

Orijinalden alıntı: frostsword

Hocam senin yapman gereken şey kızı alıp bir konuşmak öncelikle. Ailenin baskısı olmadan beni seviyor musun ? Gerçekten o adamla evlenmeyi istiyor musun diye sor.
    Kız sana olumlu cevap verir ama ailem böyle istiyor derse git babasıyla konuş. Adama anlat beni böyle kötülemişler sanırım size ama ben kendim size nasıl biri olduğumu biraz olsun göstermek için konuşmaya geldim diye. Kız ailesine dediğin kadar bağlı ise kaçırman da hiçbir işe yaramaz. Yani kaçırınca sorunlar bitmez. Kız hep ailesini görmek ister. Babası da bir daha görüşmek istemez ne bileyim işler sarpa sarar.

sağdan soldan biraz araştırdım. büyük ihtimal kızı kimse rahatsız etmesin diye bende dahil nişanlı diyolar. ailemle konuştum. 1 2 hafta içinde tekrar göndericem istemek için kızı. vermezlerse gene. verene kadar. kaçırma fikrini askıya aldım nişan olayının yalan olduğunu öğrenince . kızla öyle derinlemesine muhabbet sohbet yapamayız çünkü türk çe az biliyor. ama en sonunda kız da pes etmişti 1 hafta önce yanıma geldi. baba beni nişanladı, türk çok problem o yüzden artık bende istemiyor dedi. çünkü birileri benim ve ailem aleyhime ailesine bir sürü şey söylemiş. istememeleri normal o yüzden en güzeli gidip yüzyüze konuşmak. dost sandığın kişiler arkandan her an vurabilir çünkü.

Kolay gelsin hocam işin zor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jude Law

quote:

Hocam senin yapman gereken şey kızı alıp bir konuşmak öncelikle. Ailenin baskısı olmadan beni seviyor musun ? Gerçekten o adamla evlenmeyi istiyor musun diye sor.
    Kız sana olumlu cevap verir ama ailem böyle istiyor derse git babasıyla konuş. Adama anlat beni böyle kötülemişler sanırım size ama ben kendim size nasıl biri olduğumu biraz olsun göstermek için konuşmaya geldim diye. Kız ailesine dediğin kadar bağlı ise kaçırman da hiçbir işe yaramaz. Yani kaçırınca sorunlar bitmez. Kız hep ailesini görmek ister. Babası da bir daha görüşmek istemez ne bileyim işler sarpa sarar.

sağdan soldan biraz araştırdım. büyük ihtimal kızı kimse rahatsız etmesin diye bende dahil nişanlı diyolar. ailemle konuştum. 1 2 hafta içinde tekrar göndericem istemek için kızı. vermezlerse gene. verene kadar. kaçırma fikrini askıya aldım nişan olayının yalan olduğunu öğrenince . kızla öyle derinlemesine muhabbet sohbet yapamayız çünkü türk çe az biliyor. ama en sonunda kız da pes etmişti 1 hafta önce yanıma geldi. baba beni nişanladı, türk çok problem o yüzden artık bende istemiyor dedi. çünkü birileri benim ve ailem aleyhime ailesine bir sürü şey söylemiş. istememeleri normal o yüzden en güzeli gidip yüzyüze konuşmak. dost sandığın kişiler arkandan her an vurabilir çünkü.

Kolay gelsin hocam işin zor

evet çok zor hemde

• Götünden vururlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.