Şimdi Ara

Kızı davet etme olayı sonrası sıvadım beyler. EDİT OLDU BU İŞ BEYLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızı cumartesi davet ettikten sonra bir daha konuşmamıştık. Okulda toplam 6 ders var ilk 4 ders ben yokmuşum gibi davrandı ben de hiç yüz vermedim. 5. ders tenefüsü arkadaşını getirip muhtemelen beni gösterdi. Tenefüsün sonlarına doğru yanıma oturup konuşmamı bekledi ben kıza bakıp gülüp suratımı çevirdim kız kalktı gitti. Sıçtım sıvadım arkadaşlar falan dalga geçti. Ders bittiği an kızın yanına gidip milletin içinde salı ders çıkışı müsait misin dedim kız utandı salı olur ama söz veremem deyip kaçıp gitti. Mükemmel bir sıçma sıvama olayı yaşadım beyler kız gün içinde 2 3 kez gel yanıma konuşalım sinyali verdi davar olduğum için hiçbirini değerlendiremedim. Olayı nasıl toparlarım acil destek lazım.

Edit :

Kızı davet etme olayı sonrası sıvadım beyler. EDİT OLDU BU İŞ BEYLER

Ben bile kendime tahammül edemedim bu kızdan olur ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E664827B1 -- 4 Ekim 2022; 0:4:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• salak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ucube

• tam bir bgyli davranışı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıkık

• " Ya Buse şurdaki Afgan beni kesip duruyo yaa"

• LoL oynamayı bırakıp bgy den ayrılmalısın dostum

• Beyler yarın %99 gelecek bugün çok ayıp oldu biraz tavır gösterdi yarın toparlamam lazım sıçtığımın ben de farkındayım taktik verin bir şey yazayım mı ne yapayım?

• Hocam kafam dalgındı kusura bakma yarın kahve içmeye ne dersin falan de utanma git

• En azından kız geçiştirmemiş olay varmış onu garantiledim bu gün bir şey yazayım mı agalar acil destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E664827B1 -- 3 Ekim 2022; 18:8:35 >
  • Moralim bozuktu jnsan görmeye tahammulum yoktu o ara önüme sen çıktın

• Dedem ölmüş kusura bakma keyfim bugun yoktu de hocam, musaitsen yarın parti veriyorum gelirsen sevinirim yaz

• Konuştun zaten sık boğaz yapma yarın okulda görürsen konuşursun veya o yazarsa bak bence ama tavsiyelerimi dinleyeceksen lolde 190 seviyeyim ona göre

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daha da bağlandı emin ol

• Bir de Türkiye de yasioz knk almanyada filan degil kizin yanına gelip ilgi göstermesini bekleme
    kız tabi sen yokmuş gibi davranır çünkü mesaj atıp ilgilenen taraf sensin bı hareket beklemiş senden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveyinStajyeri -- 3 Ekim 2022; 18:40:30 >
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt

Demi hocam el ense çekeyim mi 1 tur da Kızı davet etme olayı sonrası sıvadım beyler. EDİT OLDU BU İŞ BEYLER 

• Hocam sonda dayanamadı geldi de ben bir andavalım onu unuttu ya ağır sıçtım yarın bir şekil toparlayacağız.

• JRISNTIWBTNW

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.