Şimdi Ara

Kızı bırakmalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise son sınıfım, geçen ay sınıfımdan bir kıza yürümeye başladım fakat kızdan daha fazla çaba harcadığımı farkettim, hep ben yanına gidiyorum, hep ben mesaj atıyorum, arada 1-2 kere de o mesaj başlatıyor ama ben yanına gitmezsem o gelmiyor durum böyle olunca da bana bir ilgisi yokmuş gibi hissediyorum. Ayrıca birkaç kere buluşmaya çağırdım hep bir bahanesi vardı. Bir ara kızla konuşmayı kestim, 1 haftanın ardından bir arkadaşım neden konuşmadığımı sordu, dışarda vakit geçirmek istemediği için olduğunu söyledim, arkadaşıma da kız sordurmuş bu soruyu, arkadaş benim cevabımı kıza söylemiş. Kızla tekrar konuşmaya başladık, bana sınıfta birbirimize alışmadan dışarıda buluşmayı doğru bulmadığını söyledi. Yine bir süre hiç yanına gitmedim bu sefer de arkadaşı aracılığıyla yanına gelmemi istediğini söyledi yine bırakamadım. Ama böyle de olmuyor, dışarıda vakit geçirip yakınlaşamadığım bir kızla vakit kaybediyormuşum gibi hissediyorum, bu arada annesine de benden bahsetmiş, fotoğrafımı göstermiş, annem seni beğendi diyor, kaleyi içeriden fethetmişiz aslında. Aklım bırak bu kızı diyor, kalbim bırakma diyor içimde bu ikisi bir savaş veriyor sanki. Bıraksam da aynı sınıftayız sürekli gözümün önünde. Ne yapayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Atlı Playboy -- 1 Nisan 2022; 23:52:28 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ulan teknoloji haberlerine bakayım dedim nereye geldim yine
    Kızın başkalarıyla konuşutuğuna ve zaman geçirdiğine eminim seni boşta durduğun anlarda zaman geçirmek için mesajlaşıyor. Bu arada sınıfta birbirinize alışmadan dışarıda buluşmayı doğru bulmamak kadar aptalca birşey yok, kız seni sempatik buluyor olabilir ama sevgili olma konusunda seni kendisine yakıştıramıyor, ama senle kopmakta istemiyor, oda seni kırmamak için böyle bir yalan uydurmuş. Çok kasarsan geri iter, denk geldikçe flörtleş ama çabalama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Evet kızın başkalarıyla mesajlaştığına ve başka birisine vakit ayırabileceğine bende eminim. Ağımı çekip başka denizlere atma vakti geldi demek ki.

• BETA

AMATÖR

daha da diyecek bir şey yok ben utandım konuyu okurken

• gavuroglan kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten alfayım falan demedim sakin olsana.

• Kızın karakteri öyledir soğuk davranıyo ileri gitmek istemiyo bence bırakma bu kızıı

• Beyaz Atlı Playboy kullanıcısına yanıt

olamıyorum kardeşö senin peşinde koşturman lazımken olamıyorum nasıl dayanabiliyorsunuz böyle insanlara bana da geçen ay denk geldi engeli bastığım gibi kaldı öyle

yüz vermeyince onlar senin peşinde koşuyor ben bu karıyı engellediğimde bana ulaşabilmek için ortalıgı birbirine katmıstı sırf benle konusabilmek icin takildigim mekana geldi bir ara ağlayıp zırladı şok oldum ama hiç gözünün yaşına bakmadım hiç de pişman değilim iyi ki kurtulmuşum negatif insanlardan uzak duracaksın

Kızı bırakmalı mıyım ?
  • Hocam kız kapalı bununla bir alakası olabilir mi, ortamcı kızlardan değil

• gavuroglan kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacağım hocam zaten, biraz duygularımın etkisinde kalmıştım sadece ama bu sefer tamamen bırakıyorum.

• Beyaz Atlı Playboy kullanıcısına yanıt

Aynen direk bunla alakalı bence ne kapalılar var .. neyse bu kızı bırakma bence

• Bıraktım gitti, öyle bedava kendimi peşkeş çekmem kimseye 😎

• Başka bir kızla dışarda buluşuyor imajı veriyorsun 1 hafta hiç yazmayıp yanına gitmiyorsun sonuç: dışarı kendi davet ediyor.

• Yedekte bekletmek için yapıyor bence.

• Besyo ya da astsubaylık istiyorum, MSÜ iyi geçti, o konuda çok sıkıntım yok.

• robot gibi kizin yanina gidip durmak ne la postane mi bu

gitmeyince kiz arkadasinin yardimiyla haber ucurup cagiriyor

hayir nasil bir konsepttir anlayamadim

cikma teklif edersin isterse gelir istemezse gelmez

• Robot gibi derken anlamadım ? 1-2 kere kız da gelmişti yanıma da biraz yakınlaşmıştım, ondan sonra sen arkada rahat durmuyorsun ondan senin yanına gelmiyorum demişti. Yanına gittiğimde de rahat durmuyorum, öyle robot gibi durmuyoruz yani arı gibi çalışıyoruz 🤩

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz Atlı Playboy -- 2 Nisan 2022; 1:3:44 >
  • 1 hadi taş çatlasa 2 haftada yatağa gelmeyen kızdan hayır gelmez sal ipini gitsin.

• Kıza beleş gelmişsin. Kızlar da kolay erkekleri sevmezler.
    Tempra yapmışsın. Suç tamamen senin.
    Asla iltifat etme...
    YouTube da harikasın kanalına abone ol. Tüm videoları izle..

Bir de Pua cemiyetini..

• Kız seni yedeklere atmış. Bugünden itibarem yolda görünce selam dahi verme. Sana haber yollarsa filan da umursama. Cevap verme yuvarlak cevaplar ver. Bu sıralar yoğunum filan tarzında. Kız ozaman senin arkanda pervane olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.