Şimdi Ara

Kızdan numara istedik selamı sabahı kesti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne zamandır konuştuğum kızdan en son numara istedim vermedi. Üstüne üstlük selamı sabahı kesti. Sanki boş senede imza at dedik işe bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dost acı söyler

beğenmemiş seni işte erkek arkadaş adayı olarak düşünmemiş

boşver takma
  • Ulan bir animi hatirlattin.Bu sene dershanenin ilk gunu bir kiz benle cok samimi konusuyordu full konustuk felan en son herseyi batirdim numara isteyerek salaklik ettim aceleye getirmeseydim kiz ile belki suan sevgiliydim

• emreee23 kullanıcısına yanıt
    Ah hocam ah bende aynısını yaptım var ya. Acayip acı geliyo insana

• gendarme06 kullanıcısına yanıt
    Haklısın valla beğenmedi bunu yaptı

• Acele etmekle alakası yok kendini avutma

Snei istese hemen verirdi.. Numarasını

• Katılıyorum tombik arkadaşımıza
  • Tonla sorunun varken bunu mu düşünüyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karşılaştığın zaman kafanı çevir görmezden gel ama belli et uyuz olur noldu hayırdır vs der, çok net
  • Alışırsınız gençler tecrübe hep bunlar. Erkek adamsınız olur böyle şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreee23

Ulan bir animi hatirlattin.Bu sene dershanenin ilk gunu bir kiz benle cok samimi konusuyordu full konustuk felan en son herseyi batirdim numara isteyerek salaklik ettim aceleye getirmeseydim kiz ile belki suan sevgiliydim
    Yok numara istemeyip önce 1 yıl konusacaktiniz hahaha. Ne bitik adamlarsiniz lan? Numara olum bu numara altı üstü? Bunun sırası dogru zamanı filan olmaz, kafayı yemissiniz.

• beğenmemiş knki
  • Niye numara istiyon ankaralı. Sakıncası yoksa numaranı veya instagramini verir misin de numara vermek ağır geliyorsa zaten instagram verir ki genel olarak numara verilir verirlerde yani hoşlaştı sempati varsa sana karşı. Ancak hiç birini vermiyorsa iki seçenek var kız çok tutucudur bu çok küçük bir ihtimal çünkü şimdi instagramda herkes herkesi ekliyor yada ilerisini istemiyordur. En düşük ihtimal de kendini ağırdan satmaya çalışıyordur çok düşük coook düşük ihtimal. Sen 2 seçenek ver telefon veya instagram. Gerisini ona bırak... her zaman işe yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın niyeti yoksa 1 ay sonra numarasını istesende yok çekicek 1 sene sonrada çok takılmayın böyle şeylere başka limanlara doğru yelken açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 21 Mart 2019; 14:37:1 >
  • Sosyal medyada oluyor sanırım. Resimi Fake olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Yok numara istemeyip önce 1 yıl konusacaktiniz hahaha. Ne bitik adamlarsiniz lan? Numara olum bu numara altı üstü? Bunun sırası dogru zamanı filan olmaz, kafayı yemissiniz.

Alıntıları Göster
    Kendini o kizin yerine koy bir erkekle konustun diye aniden senin telefonunu istemesi Türk kizlari tarafindan hoş karşilanacak bir şey mi sence? Bana instagramini verdi daha sonra engelledi zaten daha da konuşmadi.Sence konuşmama sebebi ney? Ben Söyliyeyim sana kantinde otururken arkamdan benim hakkimda konustuklarini duydum "Çok yilişikk" cümlesi her şeyi anlatiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee23 -- 21 Mart 2019; 16:9:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Acele etmekle alakası yok kendini avutma

Snei istese hemen verirdi.. Numarasını
    Oo rly?

• bende no mu vermiştim buluşmak için, "arayacam ekliyorum" dedi. diyiş o diyiş .
  • Denieed

• emreee23 kullanıcısına yanıt
    eger tum olay buysa ve bu olaya karsilik sana cok yilisik diyorsa o kizdan zaten hayir gelmez bosver vermemesi. Kendini prenses sanan kizlardan hic bir hayir gelmez gencler numara vermeyip engellemesi sizin acinizdan iyidir vakit kaybetmezsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.